فرماندار منتخب تدبیر و امید

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ آبان ۱۳۹۲
بالاخره توفیق رفیق شد تا با جمع و جور کردن چند خطی از عمق دلهای سوخته اما بزرگ شهر مطلبی بسازم برای آنانکه می توانند اگر بخواهند .
استاندار محترم ، همچنانکه همه میدانیم بزرگترین خدمتی که مدیریت استان می تواند به یک شهرستان توسعه نیافته اما پر انرژی و پرتوان و بالقوه بکند انتخاب مدیری مدبر و متعهد ، عالم به مسائل امروز و فردای آن دیار به عنوان فرماندار آنجاست . این بزرگترین و البته اولین قدم خدمت به دیارهای تحت مدیریت یک مدیر اسلامی است .
پر واضح است که یک فرماندار می تواند دیاری را به جلو حرکت دهد با نگاه و دیدگاه بلندی که دارد و می تواند سرزمینی را سالها به عقب براند از آن منبع که در چنته مدیریت دولتی و مردمی جایگاهی ندارد .
استاندار محترم یزد . کمی تامل در منتخبان شورای شهر اسلامی ولایت ولایی بافق ، روشن می کند که مردم بافق به دنبال چگونه مدیریتی بر موطنشان هستند و برای این دردهای بیدرمان دیارشان چه طبیبانی را شایسته تر می دانسته اند . بافقی ها در آن انتخابات به صفات و سابقه هایی چون : مهر و عطوفت مردمی ، سعه صدر ، شایستگی و لیاقت ، ریاست طلب نبودن ، متعهد ، دلسوز ، تلاشگری انتقاد پذیر ، عدالت خواهی متلاطم ، پای دونده ای پرتوان ، باتجربه و جوان حق طلب رای داده اند و بر این باورند که مدیر باید هرلحظه بدود و آن مدیری که ثمره دوران خدمتش موهای سیاه سفید شده اش نباشد ، کم گذاشته است .
لذا نگاه اینگونه است که فرزندی از بین فرزندان متعدد و دلسوز  این دیار فرمان مدیریت شهر را در دست بگیرد که بدود تا بافق فردا را با سفید کردن موهایش روشن رقم بزند نه با سیاه کردن موهای سفیدش .
نگاه مردم بافق امروز به فرمانداری شهر یک مقام شهرت آفرین ، یک پست و جایگاهی بلند نیست بلکه نگاهشان بلند است و آرزویشان انفجار پوسته محرومیت شهرشان . نگاه نسل امروز بافق به فرمانداری شهرشان قطعا فراتر از سایر شهرستان های استان تحت مدیریت شماست چراکه بافق را باید تدبیری شود تا امید به فردای بلند و توسعه یافته اش ، دل متلاطم این کویرنشینان را روشن و آرام کند .
لذا مردم بافق آن روز که شما فرماندارشان را معرفی فرمائید ، بافق فردایشان را خواهند دید و البته از بیوگرافی منتخب تدبیر و امیدتان ، مقصد چند سال آینده دیارشان را ، روشن و شفاف می بینند .
امید است تدبیری بیاندیشید تا بافق در راه توسعه سرعت بگیرد .
محمد مهدی علیزاده فلاح

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
یاس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۳:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای علیزاده به همین خیال باش

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی زیبا و بافق فردایی بود

بهلول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای علیزاده معلوم میشه بگین شما طرفدار کدام گروه هستید موافق یا مخالف- زمانی که آقای خواجه ای فرماندار بود یه جور مینوشتید زمانی که ندافیان شد فرماندار یه جور دیگه نوشتید انگار هم ایشان هم به مزاج شما خوش نیامد آقای صمدی شد سرپرست برای غریبه ها هم نوشتید حال که فرماندار خاوری می باشد اول نوشیتد دید باز است و شهری آباد خواهیم داشت حال که دوباره دولت عوض شده داری یه چیزی می نوسیی که باید فرماندار بومی باشه و از جنس و قوم فلان …
می ترسم اگر فرمانداری بافقی هم بر روی کار آید دوباره همین آش باشد و همین کاسه …
در کل خوب می نویسی امیدوارم که شما هم یه روزی یه کاره ای بشی ببینیم آیا برای شما هم می نویسند خوب بود یا بد ….

یاسر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۸:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافقی باز بافقیه وعجله نداره که زودظهر شه واز بافق بره بیرون ولی خدایش از حق نگذریم این فرماندار فعلی بافق هم ادم فعال وبا علمی هست اگر دلش برای بافق میسوزه خدا اجرش بده