جایزه جهانی علوم انسانی به آیت‌الله اعرافی اهداء شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۳۰ آبان ۱۳۹۲

 

همایش بین المللی علوم انسانی اسلامی عصر ديروز پس از دو روز کاری با قرائت بیانیه کمیته‌ اعطا جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار يزد فردا در این همایش ابتدا از شخصیت علمی حضرت آیت الله استاد علامه عبدالله جوادی آملی و حضرت آیت الله استاد علامه محمد تقی مصباح یزدی ( دامت برکاتهما) به پاس یک عمر تلاش علمی موثر و خستگی ناپذیر در مهندسی و تعمیق اندیشه اسلامی، تقدیر شد.

همچنین در این همایش بسیار مهم بین المللی، یکی از سه جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به آیت الله  علیرضا اعرافی  به خاطر تلاش علمی طولانی و پرثمر در عرصه تعلیم و تربیت اسلامی و ارائه نظریه جامع در این زمینه در ابعاد گوناگون، تعلق گرفت.

جایزه دوم این همایش به پروفسور مسعود العالم چودری به خاطر تألیف ده‌ها اثر مهم و پر مراجعه در موضوع اقتصاد اسلامی و همچنین روش شناسی علوم انسانیِ اسلامی و ارائه نظریات مطرح در این دو عرصه تعلق گرفت.

همچنین جایزه سوم به حجت الاسلام والمسلمین آقای سید عباس موسویان به خاطر تلاش گسترده در راستای بسط و عمق بخشی به بانکداری اسلامی و تحقق عملی آن در نظام بانکی و ارائه چندین نظریه مهم در این عرصه اعطاء شد.

خبر فوق را به زبان مورد نظر ترجمه کنید

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها: