جوان مصدوم به هنگام انتقال از پیست سخوید جان داد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۲ آذر ۱۳۹۲

یزد فردا:با بارش اولین برف پاییزی،حادثه در  پیست غیر استاندارد سخوید دو کشته و مجروح برجای گذاشت .

به گزارش خبرنگار یزدفردا ” با بارش اولین برف سال92  ،پیست غیر استاندار سخوید میزبان مردم چشم به راه کویر بود و متاسفانه استفاده از پیست غیر استاندارد سخوید در جمعه این هفته یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت .

براساس این گزارش “صبح دیروز جمعه جوانی بر اثر وازگونی در پیست اسکی ، ضربه مغزی و هنگام انتقال به بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

گزارش خبرنگار یزدفردا حاکی است که دو دستگاه آمبولانس متعلق به مرکز بهداشت نیر  و گاریزات حضور داشته که با توجه به نوع آمبولانس ها که تویویوتا بوده و بارش برف هم ادامه داشته تردد به سختی صورت گرفته .

به نظر مي رسد ضروريست حال كه سالهاست مسئولين راهكاري براي جلوگيري حوادث اين مكان را ندارند براي امداد به مجروحين حتمي تا پايان سال برنامه ريزي بهتري داشته باشند .

لازم بذکر است هرساله   بهره برداری از این پیست غیر استاندارد  جان هموطنان زیادی را گرفته و با شروع فصل فعالیت این پیست باید دید، مسئولان شهرستان تفت و نیز مسئولان سازمان ورزش و جوانان کدام یک مسئولیت این امر را می پذیرند ویا اینکه در برابر از دست رفتن جان جوانان مشتاق ورزش های سالم سکوت اختیار خواهند کرد و مسئولیت را به استفاده کنندگان محول خواهند کرد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بیکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازی اشکنک داره سرشکستنک داره!!!