تعویض صندلی های فرسوده مدارس بافق

دسته: علمی - پزشکی , عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - ۳ آذر ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج و با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان بافق طرح تعویض صندلی های فرسوده مدارس بافق در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی آغاز شد .

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و مثبت خواندن مذاکرات ژنو 2و مسئله هسته ای ایران گفت : این عیدی بزرگی است که برای نظام و انقلاب اسلامی ایران رقم خورده و این ماحصل علم ، دانش و سیاست مسئولان نظام است.

امام جمعه بافق با اشاره به اینکه مدرسه یک مکان مقدس و آموزشی است یادآور شد : مدرسه جایی است که در آن علاوه بر آموختن علم ودانش شما برای راه یابی به پله های صعود و حضور در جامعه ای بزرگتر آماده می شوید.

“حجت الاسلام سلیمانی” در مقایسه امکانات و نحوه فراگیری علم در گذشته با زمان حال گفت: آموختن علم در گذشته بسیار مشکل و سخت بود ولی اکنون به لحاظ امکانات عالی ، وجود معلمانی فداکار و مسئولانی دلسوز ـموختن علم به مراتب راحت تر می باشد که باید قدر این نعمتها را دانست و به نحو مطلوب و شایسته ازامکانات در آموختن علم استفاده کرد .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن تبریک هفته بسیج و موفقیت هیات ایرانی در مذکرات ژنو 2 خطاب به دانش آموزان دبیرستان پروین اعتصامی گفت : افتخار می کنم که از حوزه علم و دانش به حوزه صنعت رفته ام و در راستای ارتقاء سطح کیفیت آموزش درمدارس این طرح را به کمک مسئولان شهر و آموزش و پرورش انجام می دهیم .

“محمد جواد عسکری” فرهنگ سازی در مدارس را مهم تلقی کرد و افزود: دانش آموزان با بهره گیری صحیح از این امکانات آینده ی علمی و فرهنگی خوبی را برای شهرستان بافق رقم بزنند.

وی با اشاره به پرورش شخصیتهای علمی و فرهنگی بافق یادآور شد : دانش آموزان فعلی نیز با آموختن علم و ارتقاء سطح آموزشی بافق ادامه دهنده شخصیت های بزرگ بافق چون حاج شیخ محمد تقی بافقی و وحشی بافقی باشند.

رئیس آموزش و پرورش بافق در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و مساعدت های شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: طرح هایی چون هوشمند سازی ، تعویض میز و صندلی های مدارس و برخی پروژه های عمرانی و فرهنگی نشان از دید وسیع و بالای مدیر عامل و مسئولان شهرستان است.

“محمود خواجه ای” از دانش آموزان خواست تا با بهره گیری مناسب و کافی از معلمان و امکانات تحصیلی پله های ترقی را طی کرده تا انشاالله درآینده شاهد تربیت و اعزام نیروهای متخصص ، کارآمد و متعهد بافقی به مرکز استان و سطح کشور باشیم.

IMG_2107 IMG_2113


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به خداپول خودمون هست .لازم ني منت بذاريدآقايان برسرماوفرزندانمون.

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از مساعدت و همکاری خوب وارزنده جناب آقای عسکری در بهبود فضای آموزشی و همچنین سعی وتلاش در جهت پیشرفت امور فرهنگی وعمرانی شهر تقدیر وتشکر میکنیم

رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
برخود واجب میدانم به مصداق آیه شریفه لم یشکرالمخلوق لم یشکر خالق اززحمات بیدریغ برادر بزرگوار و بسیجی جناب آقای عسکری و تمام بزرگوارانی که دل درگروه خدمت بی منت به مردم زجر کشیده و محروم بافق دارند کمال تشکر و قدردانی را داشته و برای این عزیزان ازخداوند منان طول عمر باعزت همراه با سلامتی خواستارم
تابعد…رخصت

دانش اموز پروینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۳:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این کلاس ماست واقع دستشون درد نکنه کلاسمون خیلی تغییر کرده مرتب ترو منظم تر شده ممنون

زهراازپروین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۶:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایکاش به جای این صندلی ها که خیلی هم با صندلیهای قبلی فرقی نداره برای ما کلاس چهارمی هایک کلاس خوب می ساختند یا شوفاژمی کشیدند.