اتمام حجت با پیمانکار مسکن مهر بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
فرماندار بافق اعلام کرد
اتمام حجت با پیمانکار مسکن مهر بافق
 فرماندار بافق در مورد مشکلات پیش آمده برای مسکن مهر بافق گفت: تعهدات دستگاه‌های دولتی در ایجاد مسکن مهر بافق انجام شده است در صورتی که پیمانکار این پروژه همکاری نکند خلع ید پیمانکار در دستور کار قرار می‌گیرد.
حسین ندافیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاه به انجام تعهدات دستگاه‌های دولتی برای حمایت از احداث مسکن مهر در شهرستان بافق اظهار داشت: همه زیرساخت‌های لازم از قبیل آب، برق، تلفن، آماده‌سازی فضا با حمایت مسئولان شهرستان و استان در احداث پروژه مسکن مهر بافق تامین شده است.
وی تصریح کرد: آنجه که در حال حاضر اتفاق افتاده است، عدم پای‌بندی شرکت پیمانکار به تعهدات خود در زمینه قیمت ساخت و مدت زمان اجرای این طرح بوده است که موجب بروز اختلافاتی هم بین پیمانکار مربوطه و شرکت‌های تعاونی شده است.
فرماندار بافق خاطرنشان کرد: به منظور تسریع در کار و رفع این مشکل تا به حال چندین جلسه در شهرستان بافق و مرکز استان تشکیل شده است که به علت عدم همکاری پیمانکار مشکلات همچنان پابرجاست.
ندافیان افزود: قراراست برای ارائه راهکار مناسب برای حل مسئله مسکن مهر بافق جلسه‌ای با مسئولان مربوطه و پیمانکار و شرکت‌های تعاونی طرف قرارداد در استان یزد تشکیل و پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری شود.
وی هشدار داد: چنانچه در جلسه برای پروژه مسکن مهر بافق با پیمانکار به نتیجه مطلوبی نرسیم ناچار موضوع خلع ید پیمانکار این پروژه در دستور کار قرار می‌گیرد.
فرماندار بافق خاطرنشان کرد: در سال گذشته با توجه به پیگیری‌های مکرر و هماهنگی‌های لازم شاهد پیشرفت فیزیکی خوبی در یک مقطع برای مسکن مهر بافق بودیم که ادامه روند این موضوع نیاز به تعامل و هماهنگی شرکت‌های تعاونی طرف قرارداد و متقاضیان مسکن مهر که تا به حال نسبت به پرداخت هزینه‌های انجام شده اقدام نکردند، دارد.
ندافیان همچنین با اشاره به جلسه شورای مسکن استان که با حضور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شد، بیان کرد: در این جلسه با مطرح کردن برخی از مسائل مربوط به مسکن مقرر شد وام 22میلیونی احداث ساختمان در استان به 25 میلیون تومان افزایش یابد
محمد علی عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
reza0061 یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا نمیگید قرار بود مسکن مهر را 22بهمن تحویل میدادند هنوز تحویل ندادند

چرا نمیگید که قرار بود 12.5میلیون برای بدون پارکینگ از مردم بگیرند ولی حالا گفتن بیشتر بدید
من و شما و هر کسی دیگه از کنار مسکن مهر هم رد بشن اینقدر عقل دارند که تا آخر سال 91هم این پروژه به درد زندگی کردن نمیخوره

اکبر دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا فرماندار را حفظ کند اگه مارا از خانه به دوشی نجات دهد