مسئول حراست فرمانداری بافق معرفی شد

دسته: سیاسی , عمومی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۶ آذر ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و معاون اداره کل حراست استانداری یزد و جمعی از کارشناسان استانداری و فرمانداری حضور داشتند ، “مجید جعفری سیریزی” به سمت مسئول حراست فرمانداری بافق منصوب شد .

فرماندار بافق در آغاز مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، وظیفه حراست را بسیار مهم و خطیر عنوان کرد و افزود: وظایف مهمی که بر عهده حراست قرار دارد از جمله صیانت از پرسنل و اسناد همچنین محیط کار است که از جایگاه با اهمیتی  برخوردار است.

“مهدی خاوری” در ادامه ضمن تشکر از خدمات ارزنده محمدعلی طلابی براي “مجید جعفری” به عنوان مسئول حراست فرمانداري آرزوي موفقيت کرد.

معاون اداره کل حراست استانداری یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، مسئول حراست در هر سازمان را مشاور امین آن دستگاه دانست و گفت: انجام کامل وظایف حراست در هر سازمان به این موضوع بازمی گردد که کارکنان آن مجموعه، حراست را امین خود بدانند و مسئول حراست نیز این امانت را به خوبی حفظ نماید.

“رضا زارع” در خصوص وظيفه اصلي حراست تصريح كرد: وظيفه اصلي حراست جذب افراد و حفظ نظام است اهميت و نگه داشتن حرمت افراد از نگه داشتن حرمت خون آنها بيشتر است.

در پايان اين جلسه حكم “مجید جعفری سیریزی” توسط معاون حراست استانداري به ايشان ابلاغ و از خدمات چند ساله محمد علی طلابی تقدير وتشكر شد.

IMG_2172 IMG_2173 IMG_2174


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم غیر بومی

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۴:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب جعفری صمیمیانه تبریک بنده ی عاصی را بپذیرید و موفق باشید

بافقی1 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای بافق / اینقدر خودمونو محصور در خود نکنیم برای آبادی و پیشرفا بافق باید از تجربه ها و پتانسیل های دیگران هم استفاده کرد متاسفانه این دید بومی و تعصب بیجانسبت به بومی بودن در بافق داره کم کم به انحراف کشیده می شه / مهم تجریه تعهد و تخصص افراده بذار چهار روز کار کنه بعد بگید چرااینقدر سطحی فکر می کنید/

دوره دوره ی تعامل و همکاری و استفاده از بینش و فکر همه افراده نه فقط خودمون /

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .ایشان فردی بسیار مومن و خوش برخورد می باشند تا جایی که من می دانستم ایشان با اصرار این پست را پذیرفتند به هر حال برای بافق انشالله مایه برکت خواهند بود

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .ضمن تبریک به آقای جعفری ،انشا ا…بتوانید ارتباط خوبی بین بافق واستان کرمان برقرار کنید وامنیتی در مسیر بوجود آید.