مردم خاتم از مسئولان استان یزد و شهرستان هیچ خیری ندیدند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۷ آذر ۱۳۹۲

مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان خاتم:

عضو هیئت مذهبی مسجد النبی(ص) فتح آباد در سخنرانی بین مردم دهستان فتح آباد با ابراز تاسف گفت: کسانی که زمان انتخابات اعم از مجلس شورای اسلامی ، شورای شهر و رئیس جمهوری که ادعا داشتند در خط و سیر امام حسین (ع) به مردم خدمت می کنند بعد از انتخاب شدن راه خود را جدا کردند .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طنین خاتم ، توسط برخی از اعضای هیئت های مذهبی در مراسم عاشورایی و سخنرانی ها مباحث منطقه ای و شهرستانی مطرح و مورد استقبال عموم قرار گرفت.

 

در مراسم عزاداری مسجد النبی (ص) فتح آباد در شهرستان خاتم کرامت عطایی یکی از اعضای هیئت مذهبی دهستان فتح آباد  به عنوان سخنران آن مراسم مسائل و مشکلات شهرستان و کم کاری مسئولین منطقه ای و شهرستانی را برای مردم مطرح کرد .

وی ضمن اشاره به قیام امام حسین (ع) و نظر آن بزرگوار و منویات مقام معظم رهبری در خصوص سوال از مسئولین مبنی بر اینکه همیشه در صدر دفاع از حق مظلوم باشیم گفت: چون زمامداران و مسئولان و نمایندگان مردم از جمله کسانی هستند که امروزه باید در دفاع از حق مظلومان بپردازند.

عطایی با ابراز تاسف ادامه داد: چنین کاری در شهرستان خاتم عملی نمی شود زیرا کسانی که زمان انتخابات اعم از مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و رئیس جمهوری که ادعا داشتند در خط و سیر امام حسین (ع) به مردم خدمت می کنند بعد از انتخاب شدن راه خود را جدا کردند .

این شخصیت فرهنگی با شمردن موضوعات انتقال کارخانه فولاد آقای محمد عبدلی از خاتم به مهریز که وی در مصاحبه با خبرنگارطنین خاتم اقرارنموده است که مسئولین شهرستان خاتم بنده را برای راه اندازی کارخانه فولاد یاری نکردند و همین امر باعث شد که بنده برای راه اندازی کارخانه فولاد به مهریز بروم و کارخانه را در مهریز راه اندازی نمایم .

عضو  هیئت مذهبی ادامه داد: این حرف بزرگی است که یک سرمایه گذار به مسئولین ما در شهرستان بگوید و آنها هیچ جوابی برای گفتن نداشته باشند و شما مردم بدانید کسانیکه امروز به عنوان مسئول در شهرستان کرسی را در اختیار دارند  اعم از مسئولین ادارات ، اعضای شوراهای شهر و روستاها ، دهیاران ، بخشداران و… چندان به فکر مردم مظلوم هرات و توابع نیستند که دیروز کارخانه کاشی ، سیلو و …را به ابرکوه بردند و امروز کارخانه فولاد و پتروشیمی به مهریز می رود .

عطایی در ادامه سخنرانی خود به موضوع مهم قیام عاشورای حیسنی اشاره ای کرد و گفت:  اگر این صحبت ها در این مراسم که تجمع مردمی است زده نشود در هیچ جای دیگر نمی توان آن را به راحتی به گوش مردم رسانید.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد و افزود: این موضوع را کسانی که شنونده هستند به گوش آحاد مردم برسانند که در شهرستان خاتم  چه خبر است  و بدانند که ما از مسئولان استان و شهرستان هیچ خیری ندیدیم و شاید این موضاعت به گوش استاندار جدید نیز برسد تا با انتخاب فرماندار بومی و فعال جرقه ای ایجاد شود و روزنه امیدی بوجود آید و از این همه نا امیدی به افق آینده که نگران آن هستیم دست یابیم.

کرامت عطایی در پایان همچنین عنوان کرد: این مطالب را با مستندات می گوئیم و پاسخگوی آن نیزهستیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
مسلم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق هم همینطور . اگر در حق شما نامردی شد ما که کتک هم خوردیم.

ghfjyth این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۵:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یزد در حال انفجار است

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه جاهمينجوره.