لزوم ارتباط مستمر بسیج اساتید و دانشجویان

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۶ دیدگاه
جمعه - ۸ آذر ۱۳۹۲
رئیس بسیج اساتید یزد خواستار شد
لزوم ارتباط مستمر بسیج اساتید و دانشجویان
خبرگزاری تسنیم: رئیس بسیج اساتید یزد با اشاره به وظیفه اساتید در انتقال فرهنگ بسیجی به دانشجویان، بر لزوم ارتباط مستمر بسیج اساتید و دانشجویان تاکید کرد.
IMG_10000082

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، علیرضا یاراحمدی در مراسم افتتاح پایگاه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد اظهار کرد: یکی از وظایف بسیج اساتید ترویج فرهنگ بسیجی است و زمانی که این فرهنگ در دانشگاه‌ها تبیین شود جهاد علمی و جهاد اقتصادی در دانشگاه‌ها فراگیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های اساتید بسیجی در راستای افزایش این شناخت دو جنبه دارد، گفت: در این دوره زمانی با هجمه و شبهه‌های زیادی از طرف دشمنان نظام در دانشگاه‌ها و مجموعه جامعه روبرو هستیم که می‌تواند مشکل‌ساز شود.

رئیس بسیج اساتید استان یزد گفت: اساتید بسیجی باید میزان شناخت خود را نسبت به معارف اسلامی که جمهوری اسلامی بر اساس آن پایه‌ریزی شده است را افزایش دهد و در جنبه دیگر میزان شناخت خود را از نظام، اهداف نظام و آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری در ارتباط با بحث نظام زیاد کنند تا این شناخت باعث ایجاد اعتماد شود.

یاراحمدی با اشاره به اینکه بسیج اساتید و داشجویان باید مرتبط با هم باشند، اضافه کرد: بسیج اساتید باید بتوانند این شناخت را به دانشجو انتقال دهند.

وی تأکید کرد: اگر میزان شناخت دانشجویان افزایش یابد قاعدتاً دانشجویان منقلب یک شبهه ساده نشده و هر چه این شناخت بیشتر شود پایه دانشجو به مراتب قوی‌تر می‌شود.

رئیس بسیج اساتید استان یزد به وظیفه اصلی بسیج اساتید اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف بسیج اساتید ترویج فرهنگ بسیجی است و زمانی که این فرهنگ در دانشگاه‌ها تبیین شود جهاد علمی و جهاد اقتصادی در دانشگاه‌ها فراگیر می‌شود.

محمد رضا خادمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد هم در این مراسم با تبریک هفته بسیج و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: بسیج نور افق ایمان است که تلالو آن ملک دین و دنیا را منور و به تاریکی‌های زندگی پایان می‌دهد.

وی افزود: بسیج چون طایری سبک بال، سرزمین نفس را با قدرت خون می‌نوردد و بر قلعه مرتفع ایمان در زلال ایثار وضو می‌سازد، به معبود خود اقتدا می‌کند و بر سجاده توکل می‌نشیند و نماز وصل می‌خواند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد تصریح کرد: بسیج نسیم دلنواز دشت یقین است که شمیم روح‌انگیز شجاعت و عطر جان بخش شهامت و فرهنگ پویایی شهادت را به آسمان دل‌های عاشق می‌پراکاند.

خادمی خاطرنشان کرد: بسیج صدای هماره رسای تاریخ است که چون نی، نوای نینوا سر می‌دهد و از جدایی اخلاص و عمل به خدا شکایت می‌کند.

وی هدف از افتتاح این دفتر را سازماندهی اساتید بسیجی جهت پیشبرد اهداف بسیج و انقلاب در راستای تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام برد.

در این مراسم علی اصغر قربانی به عنوان مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد معرفی شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر یاراحمدی یه فکری هم به حال بسیج اساتید دانشگاه های بافق بکنید.
تا الان هیچ کار مفیدی انجام ندادن.
هفته بسیج هیچ برنامه ای نداشتن چه برسه به بقیه طول سال.

یاس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۴:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جون کجایی که یادت بخیر هرجا باشی مایه آبادی هستید

کارگر تبدیل وضعیت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۵:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر یاراحمدی انشا الله هر کجا که هستید در سایه الطاف حق در کنار خانواده محترمتان صحیح و سالم باشیدچون از نظر فرهنگی و ارزشی برای ما کارگران خیلی زحمت کشیدید و قرب و منزلت ما را در شرکت بالا بردید.اما…..
فوق العاده جذب و نگهداری که در زمان شما به پایه حقوق رسمی ها اضافه شد برای ما کارگران تبدیل وضعیت چیزی اضاف نشد.من هنوز نتوانستم این موضوع را هضم کنم چون با شناختی که از شما دارم نمیدانم چگونه حاضر شدید اینکار را بکنید چون شما همیشه دم از انصاف و برابری میزدید.
در ضمن برای ما تبدیلیها هر چیز که در شورای معاونین به تصویب برسد قابل اجرا شدن است.شاید شما هم برای یک لحظه تحت تاثیر اطرافیانتان(معاونین)قرار گرفتید یا شاید هم نمیشده و من اشتباه می کنم ولی دوست دارم ما را توجیه کنید.
به هر حال من شخصا مریدتان هستم و برای همین از شما انتظار بیشتر از این را دارم.

علی ؛ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر ياراحمدي عزیز از شما کمال تشکر را دارم بخاطر زحماتی که برای بافق کشیدید و میکشید

باهوش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کجایی دکتر یادت به خیر در ضمن در جواب کارگر تبدیل وضعیت خدا بیامرزه پدر مادر دکتر یار احمدی که بانی این طر بود و چه فکرها برای کارگرها داشت اما از بی عدالتی مجریان این طرح که بعد از دکتر یار احمدی امدند باید گله کرد اگه او بود شاهد این همه بی عدالتی ودرجا زدن شرکت و ………نبودیم

دوستدار---- این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دکتر خدا عمر با عزت بهتون بده انشاا… هر جا هستید در پناه حق موئد باشید