عظیمی زاده شهردار یزد با حضور در منزل یک رفتگر از وی و خانواده اش تجلیل کرد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۲

یزدفردا “در حاشیه بازدید از منطقه حسن آباد شهردار یزد با حضور در منزل عربی یکی از  رفتگران زحمتکش  شهرداری یزد، با خانواده این کارگر خدمات شهری آشنا واز زحمات وی قدردانی کرد .

شهردار یزد در این دیدار با خانواده این کارگر خدمات شهری آشنا و به درد دل های این خانواده گوش فرا داد .

file_37666

مهندس عظیمی زاده شهردار یزد در این دیدار که یکی از منتقدان رسانه ای نیز حضور داشت اظهار داشت :خدمات کارگران زحمتکش خدمات شهری از جمله امور ارزشمندی است که شهرداری به شهروندان ارائه می دهد.

شهردار یزد با اشاره به زحمات شبانه روزی رفتگران در مجموعه شهرداری افزود:بهداشت عمومی جامعه مدیون زحمات طاقت فرسای همکاران ما در خدمات شهری شهرداری هاست و شهرداری تنها ارگانی است که برای ارائه خدمات خود حداقل یک روز در میان به درب منزل شهروندان مراجعه می کند.وی افزود: خدمات قشر زحمتکش خدمات شهری مایه آبرو و عزت شهرداری و شهردار است .

عظیمی زاده  در ادامه خود و دیگر همکاران ستادی خود در شهرداری را خدمتگذار عزیزان خدمات شهری دانست و افزود:هرچند که شهرداری ها به دلیل محدودیت های مالی نتوانسته اند زحملات عزیزان زحمتکش را جبران نمایند ولی از ابتدای حضورم در پست شهرداری تلاش کرده ام تا حقوق عزیزان خدمات شهری در ابتدای هرماه پرداخت شود و با توجه به اینکه بخش جمع آوری زباله به بخش خصوصی واگذار شده است تلاش کرده ایم که پی گیر پرداخت به موقع حقوق کارگران توسط شرکت های طرف قرار داد شهرداری باشیم .

file_37662

مهندس عظیمی زاده  از علت  عدم پرداخت حقوق مهرماه و آبانماه این کارگر شهرداری  به دلیل عدم صدور ابلاغ و حضور در شهرداری  اظهار بی اطلاعی نمود و قول داد در اولین فرصت موضوع را پیگیری نماید .

شهردار یزد خطاب به خانواده این کارگر خدمات شهری افزود :خدمات پدر شما از کار ما هم مهم تر است و مطمئن باشید درآمد خانواده شما از حلال ترین درآمد ها بوده و حاصل خدمت بزرگی است که پدر شما به شهر ارائه می دهد و سلامت شهروندان در گرو تلاش شبانه روزی پدر و شما و همکارانش در خدمات شهری است .

وی در پایان با اهد اء هدیه از عربی  و خانواده اش تقدیر نمود و اظهار امید واری نمود که طی چهار سال آینده اقدامات مثبتی برای رفاه این قشر زحمتکش انجام شود .

گفتنی است : این  کارگر زحمتکش شهرداری یزد دارای شش فرزند می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
خوش غیرت دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۴:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مسئولین بافق

مهدی سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهندس عظیمی زاده : خدا خیرتان بدهد.پرسنل رفتگر از پرتلاش ترین قشر جامعه هستند هر چه میتوانید کمکشان کنید.

بازنشسته سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش مسئول امور بازنشستگی هم این مطالب را می خواند وبا سایر مسئولین از جمله امام جمعه،مدیر عامل سنگ آهن فکری به حال بازنشستگان بر می داشتند که بعد از 2/5 ماه تازه حقوق یک ماه پرداخت شده.باور کنید دست خالی وتوقع بچه ها از مهمونی شب یلدای خونه بابا شون غصه ای شده که مدتیه ذهنما مشغول کرده.