سهل انگاری راننده باعث سرقت پژو شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
يكشنبه شب حوالي ساعت 12 شب،  كه از رويروي داروخانه دكتر زينلي در حال عبور بودم ، حواسم جمع شلوغي جلوي داروخانه شد رفتم جلو تا بپرسم چه اتفاقي افتاده كه ماشين پليس  رسيد. چند نفري شروع به توضيح دادن آنچه رخ داده بود شدند، نتيجه صحبتهاي جمع اين بود كه يه جوان معتاد كه بافقي هم نبوده  از سهل انگاري يه راننده پژو 405  بنام دهقان كه سوييچ خودرو خود را بر روي ماشين جا گذاشته بود ، سوء استفاده كرده و فرصت را غنيمت شمرده به محض اينكه صاحب پژو به اتفاق همسر و دخترشان وارد داروخانه شدند ، سوار بر خودرو شده و فرار كرده است. ضمناً كليه مدارك خورو نيز به همراه يكدستگاه لپ تاپ متعلق به آقاي دهقان داخل خودروي به سرقت رفته بوده.
جستجوي پليس از همان لحظه شروع شد. با مشخصاتي كه از سارق داده شد به نظرم آمد كه اين فرد ، همان شخصي است  كه يك ساعت پيش ، براي خريد يكعدد گوشي تلفن همراه به مغازه ام آمده بود. جهت همكاري با پليس دوربين مدار بسته مغازه ام را در اختيار پليس قرار دادم و همچنين با همكاري مسئول داروخانه مشخصات سارق نيز به جهت اينكه از همانجا داروي خود را تهيه كرده بود به دست آمد.

بالاخره پيگيري ها در ساعت سه و نيم عصر روز بعد، يعني دوشنبه ، نتيجه داد و ماشين كه به جهت اتمام سوخت در روستاي اسفنگ نزديكي هاي بهاباد رها شده بود پيدا شد. جالب اينكه اين سارق مهربان صرفاً از اين وسيله جهت رسيدن به مقصد استفاده نموده و به وسايل داخل ماشين و حتي لپ تاپ موجود اصلا دست نزده است.

علی محمد رنجبر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب دزد باحالی بوده.

مصطفی سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۶:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دزد هم دزد های قدیم

ستاد هدفمندی یارانه پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نتیجه میگیریم سهمیه بندی بنزین و نیاز به کارت سوخت در کشف سرقت موثر بوده

علی.بهاباد جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رنجبر ظاهرا شما سارق را بهابادی می دانید خیر اصلا این طور نبوده وشخص دزد بافقی بوده والان هم در بازداشت می باشد و منتظر دادگاه می باشد تکذیب می شود خبر خود را اصلاح کنید