عدم دعوت مسئولین تنها دلیل غیبتم من در ابرکوه است!

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۲

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ؛ حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده بزرگترین حوزه انتخاباتی کشور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا به مناسبت روز مجلس گفت: عمده وظابف نمایندگان مجلس قانونگذاری است که لازمه این امر مطالعه و آمادگی و آشنایی با مفاهیم قانون می باشد.

پاسخ دادن به مطالبات مردم با زبان آسان است/ مهمترین نیاز ابرکوه توجه به زیرساخت های اشتغال است

نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: پاسخ دادن به مطالبات مردم با زبان آسان است ولی به مرحله اجرا رساندن آن به سادگی نیست، سخت ترین مرحله کار من زمانی است که ارباب رجوعی مراجعه کند و من دستم بسته باشد و نتوانم برای او کاری انجام دهم.

حجت الاسلام زارع زاده بیان داشت: مهمترین نیاز ابرکوه، توسعه فرصت های شغلی، بومی و توجه به زیرساخت های اشتغال دراین شهر است متاسفانه به شخصیت مردم پخته و آگاه ابرکوه کمتر توجه شده است و من این را توهین به مردم می دانم، جوانان دستشان از اشتغال مناسب کوتاه است و چند طرحی هم که در ابرکوه انجام شده است تاثیرگذار و مناسب حال جوانان نبوده است.

برای آینده ابرکوه نگرانم…

وی خاطرنشان کرد: من برای آینده این شهر نگرانم، نسبت به فرهنگ ابرکوه کم توجهی شده است و باید کاری انجام دهیم، درابرکوه فضا برای توسعه و اشتغال وجود دارد و باید به این زمینه توجه زیادی کرد.

نماینده مردم ابرکوه در مجلس در خصوص مهمترین نیازهای ابرکوه گفت: باید به کشاورزی و صنعت توجه ابرکوه خاص بشود، و مهمترین مساله در زمینه کشاورزی ابرکوه تامین آب کشاورزی است، متاسفانه آب مورد نیاز کشاورزی ابرکوه در صنعت استفاده می شود و جوانان و مردم ابرکوه فقط تماشاچی هستند و چیزی نصیبشان نشده است.

مسئولین ابرکوه حقایق را به مردم بگویند

زارع زاده خطاب به مسئولین ابرکوه گفت: خواهش می کنم بزرگوارانی که با مردم در ارتباط هستند و می خواهند با مردم صحبت کنند ، صادقانه برخورد کنند و حقایق را بگویند تا مردم بدانند کسانی که به عنوان خادم به آنها خدمت می کنند در چه وضعیتی هستند و بیان کردن بعضی رویدادها به صورتی که حقیقت ندارد و غیرواقع است حق الناسی است که برگردن آن هاست.

در طی یکسال و نیم گذشته، تعداد کمی نامه از ابرکوه، برای من آمده است

وی افزود: متاسفم از اینکه بگویم در طی یکسال و نیم گذشته از سوی شهرستان ابرکوه فقط هفت یا هشت نامه برای من ارسال شده است که همگی موجود می باشد. چندین افتتاحیه در شهرستان انجام شده است که با وجود اینکه اینجانب دراستان حضور داشتم، مسئولین بزرگوار از من دعوت نکرده اند.

عدم دعوت مسئولین تنها دلیل غیبتم من در ابرکوه است!

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی متعاقب گلایه مندی امام جمعه ابرکوه در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته، گفت: کوتاهی مسئولین از دعوت من به ابرکوه، تنها دلیل عدم حضور من در این شهرستان است  علی رغم  اینکه من درابرکوه حضور مردمی داشته ام، مگر مردم ابرکوه از من چیزی خواسته اند که قبول نکردم. من از این طریق اعلام آمادگی می کنم که خادم و در خدمت مردم هستم.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز ادامه داد: من در تمام جلساتی که درابرکوه بودم، بارها آدرس و تلفن خود را اعلام کردم.  چرا مسئولین شهرستان از فرماندار گرفته تا روسای ادارات، برای حل معضلات و مشکلات شهرستان ارتباط برقرار نمی کنند و مرا در جریان قرار نمی دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

راست میگه به خاطر اینکه مسولان دیگر شهرها که دعوتش کردند خیلی کارها برای اون شهرهاانجام داده !!!!!!!!!!!!!!!!!

مهدی چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دکتر شما مگر نماینده مسولین هستید که انتظار دارید مسولین دعوتتان کنند!؟
شما نماینده مردمید.
برای خدمت به مردم نباید منتظر نامه و دعوت بود.
شما که مشکلات را می دانید، منتظر چه هستید؟…
و 4 سال چقدر زود می گذرد…