پروفسور اردشیر هزارخانی با شرکت سنگ آهن همکاری می کند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۲

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، پروفسور اردشیر هزارخانی،  پس از اعلام نیاز واحد پژوهش به تحقیقات پیرامون احتمال وجود عناصر نادر خاکی، همکاری خود را برای تحقیق پیرامون عناصر خاکی نادر بر روی باطله های شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق شروع کرده و در جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و معاونین صنعتی معدنی، این پروژه را معرفی نمود.

وی دارای مدرک فوق دکترا در رشته متالورژی از دانشگاه مک گیل در مونترال کاناداست و صاحب کرسی استادی مهندسی معدن و متالورژی در دانشگاه پلی تکنیک تهران است.

پروفسور هزارخانی همکاری با این شرکت را بسیار عالی برشمرد و گفت: من با شرکتهای زیادی همکاری داشته ام، اما هیچ جا به اندازه این شرکت چه از نظر علمی و چه از نظر عملی با من همکاری نداشته و امیدوارم تا پایان پروژه این همکاری ادامه یابد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز با ابراز خرسندی از حضور پروفسور هزارخانی در بافق، گفت: ما به این پروژه بعنوان یک پروژه ملی نگاه میکنیم و امیدوارم در آمد خوبی برای شرکت داشته باشد. از همین رو تمامی مجموعه با دید باز، به این پروژه با اهمیت نگاه کرده و تمامی امکانات در جهت کسب رضایت ایشان فراهم می شود تا تحقیقات به نتیجه مطلوب برسد.

محمد جواد عسکری با مغتنم شمردن این فرصت برای بالا بردن سطح دانش متخصصان شاغل در شرکت افزود: تصمیم گرفته شده تا تیمی تشکیل شود برای همکاری با پروفسور هزارخانی و از این طریق،  بتوانیم از اطلاعات و دانش ایشان به بهترین وجه ممکن در جهت ارتقای سطح دانش و تخصص مهندسان خودمان، بهره ببریم.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از خدمات اقاي عسكري متشكرم
اي كاش اقاي عسكري مدير عامل محترم شركت سنگ اهن از دكتر ها و مهندس هاي جوان بافق هم در شركت بهره مي بردند

تا كي ابدارچي و باغبان استخدام كنند

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تو بعضی از قسمت های معدن تعداد ابدارچی ونظافت چی هااز کارمندان بیشتره ولی دریغ از بکارگیری نیروهای متخصص بومی ولی نمره غریب پرستی خوبه!!!

    بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۵:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    هرکسی رابرای کاری ساخته اند این آقا مدرک مرتبط با کارراداره عزیز من اینقدربهانه گیرنباشیدتوروخداباهم وحدت وهمدل باشیم