عیادت فرماندار و کارکنان فرمانداری بافق از حجت الاسلام میرغنی زاده

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۲

یکی از نمونه‏‌هاى بارز اخلاق معاشرت در دین اسلام، رفتن به عیادت بیماران است ، چه در شهرى که هستیم، چه بیمارانى که ازخویشاوندان و فامیل‏اند، چه آنان که دوست و آشنایند، و چه حتى‏ عیادت بیماران غریب و بى‏ دوست و آشنا!

تندرستى از نعمت‌هاى ناشناخته الهى است. آنکه بیمار مى‌‏شود، چشم به راه دیدار و سرکشى و احوالپرسى دوستان و بستگان است و از دلجویی آنان خوشنود مى‌‏شود.

از بهترین کار‌ها که پاداش بسیار نیز دارد و موجب رضاى خالق و مخلوق است، «عیادت بیمار» است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق با هدف عیادت از بیمار، فرماندار و جمعی از کارکنان فرمانداری بافق در منزل روحانی وارسته “حجت الاسلام سیدجواد میرغنی زاده” حضور یافته و ضمن عیادت از ایشان در جریان وضعیت سلامتی وی قرار گرفتند و برای این روحانی وارسته آرزوی سلامتی عاجل نمودند.

در این دیدار که در فضای بسیار صمیمانه برگزار شد، فرماندار بافق ضمن قدردانی از یک عمر تلاش صادقانه حجت الاسلام میرغنی زاده در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : دو رکن روحانیت و مردم از هویتهای انقلاب اسلامی است که نیازمند توجه است و باید ارتباط بین مردم و روحانیت را عمیق‌تر کنیم.

“مهدی خاوری” با بیان اینکه اگر روحانیت وجود نداشت، ما امروز ولایت فقیه نداشتیم تصریح کرد: استقلال و عظمت امروز کشور ما به خاطر همین ولایت فقیه است و روحانیت واسطه و تنها حلقه اتصال مردم، دین و ولایت ائمه(ع) هستند.

در پایان این آئین حجت الاسلام میرغنی زاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و کارکنان فرمانداری بافق، از خداوند متعال برای کلیه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق روز افزون ، صحت وسلامتی کرد و از فرماندار بافق خواست تا در پیگیری امور شهر و رفع مشکلات شهرستان و مردم از تلاش خود و همکاران دریغ نکنند.

IMG_2472 IMG_2473 IMG_2475


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا برامون نگهشون داره،واقعا چهره نورانی دارن

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا چه بی ریا،کاش همه مسولین یاد میگرفتن

تنها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از نمونه‏‌هاى بارز اخلاق معاشرت در دین اسلام، رفتن به عیادت بیماران است ، چه در شهرى که هستیم، چه بیمارانى که ازخویشاوندان و فامیل‏اند، چه آنان که دوست و آشنایند، و چه حتى‏ عیادت بیماران غریب و بى‏ دوست و آشنا!
چه بامزه
برای همه همین خوشمزگی ها برقراره یا فقیر فقرا دیگه …….

soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۴:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آیاصحت دارد که ایشان در درجه ای از علم حوزوی هستند که نه میتوانند از کسی تقلید کنند و نه کسی میتواند از ایشان تقلید کنند؟؟؟

مخلص این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۵:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده بودن من بستگی به زنده بودن حاج اقا داره.باورکنید به قران بی تعارف میگم

بی ریاتر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۶:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم آقاس عسکری این کار را به دیگران آموخت جناب محمدی