معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار منصوب شد

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۲

SONY DSC

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” عبدالرضا رحماني فضلي ” در بخشی از این حکم آورده است: اميد است ضمن تلاش در جهت ايجاد هماهنگي و تعامل با كليه نهادها، سازمانها و دستگاه هاي كشوري و لشكري استان و بهره گيري از استعداد ها و توانمندي  نيروهاي لايق، دلسوز و كارآمد در تحقق برنامه ها و سياست هاي دولت تدبير و اميد و وزارت متبوع و نيز خدمت رساني هر چه بيشتر به مردم شريف استان موفق باشيد.
توفيق روز افزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا… العظمي خامنه اي ( مد ظله العالي ) در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

شايان ذكر است طالبي 40 ساله، داراي 16 سال سابقه فعاليت در حوزه معاونت سياسي و امنيتي بوده است و مسئوليت هائي چون بخشداري، معاونت و سرپرستي فرمانداري و همچنين معاونت و سرپرستي دفتر امور اجتماعي و انتخابات استانداري را بر عهده داشته است. وي در حال حاضر مراحل پاياني تحصيلات خود در مقطع دكتري علوم سياسي دانشگاه شهيد بهشتي را مي گذراند و داراي كارنامه اي موفق در پيگيري و اجراي طرح هاي مطالعاتي و نگارش كتاب و مقالات علمي است. طالبي همچنين از فرزندان معزز شاهد و داراي سوابق متعدد در فعاليت هاي اجتماعي و سياسي مي باشد.

«بافق فردا» این انتصاب شایسته را تبریک گفته برای این فرزند برومند بافق آرزوی توفیقات روزافزون دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
جهان دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تبریک به آقای دکتر طالبی

عباس ابراهیمی خوسفی دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۳:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب دکتر طالبی تبریک صمیمانه اینجانب و اهالی شهید پرور خوسف را پذیرا باشید

محمد رنجبر بافقي دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم از اين اانتصاب شايسته خرسند شدم
بر اقاي دكتر طالبي بافقي مبارك باشد
باعث افتخار بافق هستند
برهمه بافقيها و علي ابادي ها مبارك باشد

خدابخشی دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به تأسي از رئيس جمهور محبوبم: «… از آن دست‌گیر بنده‌نواز، خالصانه و خاضعانه درخواست می‌کنم این بنده ضعیف خود را از شر کبر و غرور، حرص و بخل و حسد وا رَهاند. خداوندا؛ به تو پناه می‌برم از استبداد رأی، عجله در تصمیم، تقدّم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان. بارالها! یاریم کن تا بندۀ مخلصی برای تو و خادم لایقی برای مردم باشم و فراموش نکنم آن‌چه بر پیشینیان رفته است…»
نقل از محمدعلی طالبی معاون سیاسی استانداری

رضا دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
عاقبت به خیری رابرایشان آرزومیکنیم.

م فتاحی دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این انتصاب را به همه مردم خطه دلاور پرور بافق وبهاباد و توابع تبریک میگویم چرا که فرزندی از این دیار انتخاب گردیده که عدل وانصاف را سر لوحه کارهای خود قرار خواهد داد ومثل بعضی از از مسئولین قبلی به منطقه وشهر خودش تنها فکر نخواهد کرد

رنجبر بافقي دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به روح بلند شهيدان والا مقام اسلام كه با شهادت خود عمر با عزت به ما بخشيدند درود مي فرستم

خدابخشی موری آبادی سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای دکتر طالبی ضمن تبریک در خصوص انتصاب شایسته حضرتعالی ،مواظب باش که همیشه قرار نیست بر این منصب مانده گار باشی “چون بالا میروی با اطرافیان مدارا کن زیرا وقتی پایین می ایی از کنار آنها خواهی گذشت ” خدا رحمت کند پدر بزگوارتان شهید طالبی را. ضمنا طالبی موری آبادی هستند نه علی آبادی

بابابرقی سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا را شکر حق به حقدار رسید