پاسخ مدیر اجرایی آستان مقدس امامزاده عبدالله بافق به خبر منتشر شده در «بافق فردا»

دسته: عمومی
۱۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۶ آذر ۱۳۹۲

در پی درج خبری در «بافق فردا» با عنوان«بخشی از آئینه کاری سقف بارگاه امامزاده عبدالله بافق فرو ریخت » و در خواست این پایگاه خبری برای شفاف سازی علت این تخریب،مدیر اجرایی آستان امامزاده عبدالله بافق پاسخی به این سایت ارسال نموده که عینا منتشر و قضاوت در خصوص خبر و جوابیه را به افکار عمومی واگذار می کنیم.

225


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
خادم افتخاری سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف حساب گله نداره . بافق فردا بدون تحقیق خبر پراکنی نکن.

بافقی سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۳:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. از سایت بافق فردا تشکر میکنم بابت درج خبرهای بروز شهر.
آقای رضایی پور اگر شما واقعا در مدیریت داخلی سر رشته دارید چرا…

دهستانی سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خادم افتخاری که فکر کنم از طرف همین آقای رضائی پور هستی من پنجشبه نماز امامزاده بودم در رواق ورودی حرم نماز میخواندم که در موقع نماز خواندن صدای استفاده از پیکور در حرم واضح به گوش میرسید همه شاهدن چرا دروغ میگیوئید شما در امامزاده خادم افتخاری هستید و دورغ میگوئید والا زشته است بافق فردا حقیقته را گفته حقیقت هم تلخه اگه راست میگفتند چرا زودتر جواب ندادند چرا شبانه درست کردند هم ائینه کاری را و هم داخل گنبد را چرا هیچ مسئولی پاسخ نداد چرا چرا چرا ؟ جواب بدید دیگه

امین سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام حالا که صداقت مدیر امامزاده را دیدید کارهای در حال اجرای آنرا هم((مانند شروع فاز دوم پروژه جلو آستان)) اطلاع رسانی کنید

خادم افتخاری سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر گرامی جناب آقای دهستانی . خیلی عجول هستید . من خودم هم صدای پیکور و کار کردن را شنیدم . کارگران هر روز از صبح تا شب کار می کنند . من گفتم خسارت آن چنانی نبوده که بافق فردا بخواهد آن را در بوق و کرنا بکند . مطمئن باشید غرض شخصی عده ای جاه طلب که اکنون در امور آستان مقدس هیچ گونه جایگاهی ندارند این چنین خبر رسانی می کنند.

محسن سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا اطلاع رسانی حق مردم است باشجاعت باید تحولات امامزاده عبد الله به مردم گزارش بشه از جمله میزان در آمد ها و نحوه خرج کردن چرا گزارش نمی دهند؟

عیسی چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای خادم افتخاری این جمله خیلی عجول هستید .یعنی چه .بنده هم همان ساعت صدای پیکور را از داخل گنبدشنیدم اگر رفاقتی بین شما و مسول امامزاده هست به خودتان مربوطه همه خدمتگزاران آستان را با خودتان مقایسه نکنید و حقیقت را بگویید

موسی چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۷:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضایی پور داخل سایت خبری امامزاده عبدالله (ع) از اغازچنین پروژهمهمی بر روی پشت بام مخبری ندادید پس از سایت خبری بروزی چون بافق فرداتوقع نداشته باش اگر دست وپاتون را گم کردید و بیانیه دادید…..

امین چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اطلاع رسانی حق مردم است نه اینکه فردی مغرض و زهر خورده خبری را از روی غرض بدهد و مسئول سایت بدون تحقیق آنرا روی سایت بیاورد

حاج آقا چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی چیزی اتفاق افتاده و خبرش منتشر شده مدیر اجرایی چه چیزی رو میخواد پیگیری حقوقی بکنه؟
خودشون که نوشتن اصل خبر دروغ نبوده و بر اثر بی دقتی آیینه کاری گنبد فروریخته؛ مردم هم که میخوان اطلاع رسانی بشه نه پنهونکاری پس تشویش اذهان عمومی دیگه چه صیغه ایه؟
فقط لطف کنید بیشتر از اینا مواظب آثار تاریخی و مذهبی شهرباشین ممنون

رنجبر بافقي چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۵:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان
كار رسانه انتشار اخبار و حوادث جامعه در اولين فرصت است و رسانه جز انتشار حوادث و اطلاعات كار ديگري ندارد
يك سر سوزن نبايد به بناي امامزادهاسيبي برسد
نه اينكه مقداري از گچ بري ان بيفتد
ما حامي بافق فردا هستيم

دهستانی چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خادم افتخاری دوباره هم دارید انکار می کنید جای تعجب است بسی ،معلوم کارگران هرروز صبح تا شب کار می کنند اما کار کردن در گردترین گنبد جهان نباید انجام میپذیرفته است و با افراد خاطی باید برخورد کنند هرکسی می خواهد باشد بافق فردا هم اطلاع رسانی کرده همانگونه که هفته نامه افق کویر اطلاع رسانی نموده است آقای رضائی پور با زبان تهدید جلو آمده است که از یک جوان 27 و28 ساله که نیروی شرکت شایان مهر سنگ اهن بافق است و تا جایی که بنده کسب اطلاع نموده ام حکم رسمی بعد از بیرون نمودن هیئت امناء و افراد پاک وصادق ندارد و یک عامل رئیس اوقاف در امامزاده عبدالله می باشد که هیچ گونه سابقه اجرائی هم ندارد در ضمن اینجور که بیان کردید و بعد از دست دادن موقعییت معلوم میشه واقعا خجالت دارد به اعمال خود فکر کنید نه به فکر فریب مردم باشید که بگید اتفاقی نیفتاده است.

مهدی پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ۳:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باور کنید این موضوع اینقدر مهم نبوده، که اینگونه لازم باشه به اون پرداخته بشه.
از همه دوستان خواهشمندم انصاف داشته باشند.