آغاز عملیات فاضلاب شهری بافق در دی ‌ماه امسال

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۲۶ آذر ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ حجت‌الله عبدالله‌زاده، در نشست هماهنگی اجرای پروژه فاضلاب شهری بافق که با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافق ، جمعی از مسئولان ادارات بافق و مشاور این طرح در شهرداری بافق برگزار شد، اظهار داشت: این پروژه از پروژه‌های مهم عمرانی و توسعه شهر است که شامل لوله گذاری 190 کیلومتری شبکه فاضلاب و ایجاد تصفیه خانه 65 هزار نفری است.

مدیر طرح فاضلاب شهری بافق از واگذاری زمین 90 هکتاری در شعاع چهار کیلومتری ضلع غربی در انتهای روستای باقر آباد توسط اداره محیط زیست و اداره منابع طبیعی برای ایجاد تصفیه خانه خبر داد و عنوان کرد: هماهنگی با ارگان‌ها و ادارات شهرستان بافق از قبیل اداره آب، برق، مخابرات، فرمانداری، بخشداری و شهرداری شهرستان از الزامات اجرای این پروژه است.

عبدالله‌زاده خاطرنشان کرد: در اجرای این پروژه، شهر به دو بخش تقسیم شده و تهیه اوراق مناقصه و عقد قرارداد از برنامه‌های در حال انجام آن است.

وی زمان پیش‌بینی شده برای اجرای این پروژه را 36 ماه عنوان کرد و افزود: اجرای این پروژه در شبکه و تصفیه خانه به طور همزمان است که 24 ماه برای شبکه شهری و36 ماه برای ایجاد تصفیه خانه در نظر گرفته شده است.

مدیر طرح فاضلاب شهری شهرستان بافق، تامین اعتبار این پروژه را از محل منابع داخلی سنگ آهن عنوان کرد و یادآور شد: مبلغ اعتباری پیش‌بینی شده بر اساس فهرست‌های سال 92 بالغ بر 77 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شرکت سنگ آهن بافق، سرمایه گذار این پروژه است، در مقابل مدت 35 سال، حق بهره‌برداری از پساب آن در کار توسعه و صنعت توسط این شرکت به سنگ آهن تعلق می‌گیرد.

IMG_2657 IMG_2661


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم این طرح هم مثل طرح های دیگر مانند انتقال گاز از یزد به بافق و ازاد راه یزد به بافق میان راه تعطیل نشود و ما بافقیها حداقل شاهد افتتاح کامل یک طرح در بافق باشیم

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از همت وتلاش آقای عسکری مدیر عامل محترم سنگ اهن که در مصوب نمودن این طرح همت به خرج دادند تشکر میکنم

داوربدون غش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر وسپاس از تمامی افرادی که برای این مردم زحمتکش و نجیب قدمی بر میدارند خصوصامدیریت محترم خواهشی که از همشهریان عزیز دارم که قدر دان زحمات خادمان خود باشند و فرهنگ تشکر و قدردانی را زبانی اعلام کنند تا باعث دلگرمی دلسوزان ما شودهر چند قلبا این فرهنگ وجود دارد

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست آقای عسکری درد نکند انشائ الله به همت شما شهری آباد خواهیم داشت

کارمند سنگ آهن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از دوستانی که زحمت کشیده اند. قابل ذکر است که مدیر این پروژه مهندس عبدالله پور است که در گزارش به اشتباه عبدالله زاده عنوان شده است.

ش تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۶:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر قدر دانی از جناب آقای عسکری وهمچنین از مدیران وهمکارانش که شبانه روزی در تلاش هستند که بتوانند عقب ماندگی بعد از مدیریت مرحوم دهستانی را جبران کنند .