با تربيت متخصصان متعهد به سوي آينده اي اميدوار و روشن گام برداريم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۱ دی ۱۳۹۲

جناب آقاي رحيمي نژاد مديركل محترم  اداره كل آموزش و پرورش استان يك گزارش كلي  از رتبه دانش آموزان استان يزد در پذيرش كنكور سراسري به مردم شريف دارالعباده ارائه نموده اند.

خيلي بجا و شايسته است مديريت محترم آموزش و پرورش شهرستان  بافق هم براي آگاهي عموم مردم شريف شهرستان  بافق اطلاعيه اي در مورد  تعداد دانش آموزان پسر و دختر كه در سال گذشته در كنكور سراسري شركت داشته اند و در صد قبولي ايشان در دانشگاههاي معتبر كشور در رشته هاي مختلف را منتشر نمايند تا با داشتن اطلاعات دقيق تر بتوانيم آسيب شناسي كرده و با كمك مسئولين شهر و معلمين دلسوز و خانواده ها  قدمي در راستاي پيشرفت علمي جوانان ديار مان برداريم.

با نگاهي به گذشته مي بينيم در روز گار قديم كه امكانات هم خيلي محدود بود ما در عرصه علمي حرف هايي براي گفتن داشتيم .

اما امروز با داشتن امكانات بيشتر موفقيت لازم در زمينه علمي شهرمان نداريم و دانش آموزان بافقي درخشش چنداني  در كنكور سراسري ندارند .

باشد تا با شناختن عيب و نقص كار خود عيب ها را برطرف نموده و با تربيت متخصصان متعهد به سوي آينده اي اميدوار و روشن گام برداريم.

با آرزوي سلامتي براي تمام زحمت كشان عرصه آموزش و پرورش.

عليرضا رنجبر بافقي


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در شهرستان بافق عواملی در افت کنکور تاثیر گذار است از قبیل ضعف مدیریت در تقسیم منابع مالی وسرمایه گذاری ننمودن در بخش آموزش ودلگرم نبودن مدیران ومعلمان به ویژه در دوره متوسطه وحقوقهای میلیونی شرکت سنگ آهن در حالی که معلم با حقوق بخور ونمیری زندگی می کندوپدر دانش آموز وضعش از معلم بهتر است، با عث شده است دانش آموزان بخصوص پسر ها در س نخوانند وبافق از 14شهرستان مقام12را کسب کند .

شمع بیزبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سال 75 که من یزد درس می خوندم دبیرستان ما تا ساعت 12 شب در اختیلر دانش اموزان بود و دانش اموزان یزدی در سالن مطالعه درس می خواندند و در بهترین دنانشگاه هم پذیرفته می شدند
ایا دبیرستان نمونه بافق هم تا 12 شب در خدمت دانش اموزان است؟

MehD این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۲ - ۲:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رنجبر عزیز
وقتی دانش آموزان امروزی سد کنکور رو در برابر خود نمی بینند و متاسفانه خیلی راحت با هر سطح علمی میتونن از دانشگاههای شهرمون مدارک بالای مهندسی رو بگیرن و متاسفانه مدرک بافق و دانشگاه های بزرگ هم برای سرکار رفتن توفیر چندانی نداره چه جوری انتظار دارید که برای رفتن به دانشگاه های دیگه زحمت بکشن؟؟؟