ویزیت رایگان متخصصان داخلی و پزشکان عمومی بسیج جامعه پزشکی استان یزد در بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱ دی ۱۳۹۲

m_img

بیش از  ۲۵۰ نفر شهروندان بافقی  توسط متخصصان داخلی و پزشکان عمومی بسیج جامعه پزشکی استان یزد  با همکاری شبکه بهداشت و درمان بافق مورد ویزیت رایگان قرار گرفتند

 محمد جواد کریمی مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهید رهنمون یزد در حاشیه حضور در طرح ویزیت رایگان مناطق محروم بافق گفت: در سال جاری ۲۵۰ تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان یزد به مناطق محروم اعزام خواهند شد و تاکنون بیش از ۱۷۰ تیم آن اعزام شده اند.

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهید رهنمون یزد در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: در سال جاری ۲۵۰ تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان یزد به مناطق محروم اعزام خواهند شد و تاکنون بیش از ۱۷۰ تیم آن اعزام شده اند.
محمد جواد کریمی در حاشیه طرح ویزیت رایگان مناطق محروم بافق گفت: در بافق بیش از
۲۵۰ نفر توسط متخصصان پوست، ارتوپدی، داخلی و پزشکان عمومی بسیج جامعه پزشکی استان یزد مورد ویزیت رایگان قرار گرفتند.
وی ادامه داد: در این طرح متخصصان در محل بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)بافق و پزشکان عمومی نیز در روستاهای کوشک، قطرم، شادکام و دهستان سبزدشت حضور دارند
کریمی در پایان هدف از اجرای این طرح را خدمت رسانی به مردم محروم عنوان و ابراز امیدواری کرد که این عمل شایسته مورد قبول خداوند منان واقع شود
.

در حاشیه حضور تیم پزشکان بسیجی در بافق، برخی از مراجعین در گفت وگو با خبرنگار ما مطابی عنوان کردند که در زیر می خوانیم:

یکی از مراجعین با بیان ازدحام بعلت نبود پزشک متخصص در این مناطق گفت: امیدواریم حضور متخصصین دائمی باشد و این طرح ها ادامه یابد حتی اگر بصورت ویزیت رایگان هم نباشد بسیار لازم است.

یکی دیگر از بیماران گفت: بعلت شکستگی دست و نبود پزشک قرار بود به یزد بروم که از این طرح خبردار شدم؛ پزشکان از نظر اخلاق بسیار خوبند.

دکتر نرگس قانعی متخصص پوست نیز به خبرنگار ما گفت: 9 سال با بسیج جامعه پزشکی همکاری می کنم و اعزام های متعددی به شهرستان های مختلف استان داشته ام و افتخار می کنم که توانستم در خدمت مردم باشم.

وی تصریح کرد: امروز حدود 70 نفر را ویزیت کرده ام و بین این افراد اگر 50% نیازمند باشند برای من کافی است و ممکن است کسانی باشند که بتوانند برای مداوا به شهرهای بزرگ بروند ولی بین این افراد کسانی هستند که  امکانات مالی برای این امر را ندارند.

پزشکان این تیم حاضر در بافق به شرح زیر است:
_ دکتر نرگس قانعی متخصص پوست
_ دکتر حمیدرضا زارع متخصص ارتوپد
_ دکتر محمد مهدوی متخصص داخلی
_ دکتر حمید حقانی نژاد پزشک عمومی
_ دکتر فاطمه برزگری پزشک عمومی

/عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
نداشتن پزشک متخصص با امدن یک تیم پزشکی به بافق حل نمی شود
بیمارستان بافق باید چند متخصص با حقوق عالی استخدام نماید تا مشکل درمان حل شود

آبی بی دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ - ۶:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزای دلم اطلاع رسانی می کردید تا ما هم بریم دکتر.