سرمایه گذاری و برنامه ریزی زمینه موفقیت بازیکنان بومی می شود

دسته: ورزشی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲ دی ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق:
سرمایه گذاری و برنامه ریزی زمینه موفقیت بازیکنان بومی می شود
مدیرعامل باشگاه ورزشی سنگ آهن بافق: با برنامه ریزی و سرمایه گذاری در تیم های پایه زمینه موفقیت بازیکنان بومی فراهم می شود.
IMG_10200003811
حمیدتفکری، در گفت و گو با خبرنگارما، درباره آخرین وضعیت ترکیب تیم هندبال سنگ آهن برای نیم فصل دوم لیگ برتر، اظهارکرد: این بسته به نظر مربیانست و با صحبت های کنونی انجام شده فعلا ترکیب قبلی را داریم.
مدیرعامل باشگاه ورزشی سنگ آهن بافق، درباره تیم های رده های پایه هندبال این باشگاه، عنوان کرد: تیم هایی مختلف این باشگاه در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان فعالیت دارند.
 وی افزود: علاوه بر هندبال سالنی در بخش هندبال ساحلی نیز تیم جوانان این باشگاه برای نخستین بار در مسابقات کشوری در بوشهر شرکت کرده است.
حمید تفکری، با اشاره به شرکت تیم های نونهالان و نوجوانان در مسابقات کشوری هندبال، خاطرنشان کرد: تعداد 3 نفر از بازیکنان بنام مهدی محمودی، مصطفی شیرازی و سیدمحمدغضنفری برای اردوی تیم ملی انتخاب شدند.
وی با اشاره به موفقیت های تیم های پایه این باشگاه در استان، افزود: با عنایت به استعداد خوب نونهالان و نوجوانان با برنامه ریزی و سرمایه گذاری در تیم های پایه زمینه موفقیت بازیکنان بومی فراهم و بطور مسلم در آینده حرفی برای گفتن داریم.
مدیرعامل باشگاه ورزشی سنگ آهن بافق، با اشاره به روند مطلوب بازی های تیم هندبال این باشگاه در لیگ برتر کشور، عنوان کرد: تصمیم گیری برای تیمداری سال آینده پس از صحبت با هیئت مدیره انجام  و البته نتایج مسابقات نیم فصل دوم بر این رویه بی تاثیر نیست.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
سعید دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ - ۳:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما تا زمانی که یک مدیر دلسوز نیاوریم به هیچ جا نمیرسیم مخصوصا مدیری که مسایل شخصی خودش را با کار قاتی نکنه.

دوست سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان وعزیزان
1-خیلی به مقام های ورزشی سنگ آهن (در استان) با آب وتاب زیاد می پردازید و باپیام های تبریک ،بنر وپارچه نوشتهآن را بزرگ جلوه می دهید در صورتی که کسب مقام در استان هیچ ارزشی ندارد چون جایگاه ورزش استان یزد متاسفانه از آخر جزء سه استان کشور می باشد(به جزء جند رشته محدود که اصلاٌدر بافق فعالیت ندارد مانند اسکواش )
2-اگر پولی که در بافق توسط باشگاه آهن خرج ورزش می شود به درستی هدایت ورهبری می شد وبرای آن برنامه وجود داشت وخرج رشته هایی می شد که در آن استعداد واقعی هست باید الان چند تیم بومی در سطح کشور وقهرمان ملی می داشتیم (این هزینه از زمان خدا بیامرز مرحوم دهستانی به ورزش تزریق شده خداوکیلی نتیجه آن چی می باشد،گفتم خدا وکیلی لطفاًتوجیح نکنید جواب منطقی وبا مستندات بدهید)

تقی سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ - ۸:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پسر من را بعنوان بازیکن تیم فوتبال نونهالان سنگ آهن به خدمت تیم گرفتند و با مسابقاتی که تا 20 روز پیش ادامه داشت سرگرم کرده واز درس خواندن انداختند ودر آخر سر یک دست لباس بهش دادند و آقایون سرپرست ومربی هم ماموریتهای یزدش را گرفتند و…