مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از خانواده نبی زاده در بهاباد دلجویی نمود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۳ دی ۱۳۹۲

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی،  مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در حالیکه معاونت فنی شرکت و مشاور وی ایشان را همراهی مینمودند وارد شهرستان بهاباد شد و برای تفقد و دلجوئی از خانواده مرحوم نبی زاده ( از بازنشستگان خدوم و تلاشگر شرکت) در منزل آنها حضور یافت تا ضمن اعلام مراتب همدردی خود با خانواده محترم آن مرحوم از وضعیت معیشت و زندگی آنان نیز اطلاع حاصل نماید .

مدیر عامل شرکت در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان بهاباد به جمع بازنشستگان شرکت که ساکن منطقه هستند پیوست و طی سخنان کوتاهی گفت : تکریم و گرامیداشت بزرگان و پیشکسوتان یک فرض اخلاقی و دینی است و ما همواره خود را موظف به این امر مهم میدانیم و باید تلاش کرد تا بعنوان یک فرهنگ دینی در جامعه و بین اقشار و بالاخص جوانان نهادینه شود .

وی در ادامه مناعت طبع و بزرگ منشی را از جمله خصائص زحمت کشان شرکت سنگ آهن و بازنشستگان دانست و اظهار داشت : این صفات باید برای همیشه حفظ شود . در ادامه این جلسه مدیریت شرکت به پاره ای از مشکلات بازنشستگان شرکت پاسخ داد.

حاج محمد جواد عسکری در پایان این سفر کاری برسر مزاز شهدای گمنام وشهیدان شرکت سنگ آهن که در بهشت شهداء بهاباد آرمیده اند حضور یافت و ضمن تجدید بیعت با آرمان والای شهیدان همیشه شاهد ، برای شادی ارواح زکیه این گلگلون کفنان کربلای میهن اسلامی قرائت فاتحه و آرزوی علو درجات را نمود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر اقاي عسكري عزيز
كار بسيار شايسته و بايسته اي انجام داده ايد
درود بر شما
باعث همبستگي و نزديكي دل ها به هم شده و ما را درراستاي حفظ دست اورد هاي انقلاب اسلامي ياري مي كند
پايدار باشيد