شهردار بافق عنوان کرد: عقد قرارداد نسبتا کلان برای آسفالت معابر

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۴ دی ۱۳۹۲

شهردار بافق عنوان کرد: عقد قرارداد نسبتا کلان برای آسفالت معابر

IMG_10008778

 رحمت الله عفتی، شامگاه دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان، اظهار کرد: برنامه های امسال و سال آینده شهرداری به 2 بخش تقسیم شده که بخش نخست طرح هایی که از قبل آغاز و بخشی از آن انجام شده را تا حد امکان تا پایان سال و یا ابتدای سال آینده اتمام برسانیم.

IMG_100008775

شهردار بافق با اشاره به پیش بینی بودجه 13 میلیارد ریالی عمرانی، ادامه داد: بخش دوم پروژه های جدید در 2 بخش کوتاه مدت برای امسال و بلند مدت برای سال آینده برنامه ریزی شده است.

وی، با اشاره به این مطلب که عقد قرارداد نسبتا کلانی را با بخش خصوصی برای آسفالت با اولویت معابر خاکی و سپس روکش معابر با وضعیت نامناسب در برنامه داریم، افزود: هماهنگی هایی با شرکت گاز انجام و در زمینه فاضلاب شهری نیز به دلیل عمق تونل ها و بهره از روش نقد زدن نیز چندان درگیر نیستیم.

 اجرای سیستم اتوماسیون اداری

این مسئول، با اشاره به اجرای برخی کارو برنامه های موثری که کمتر به چشم می آید، گفت: اجرای سیستم اتوماسیون اداری با هزینه یک میلیارد ریالی برای حذف کاغذ در روند اداری، آموزش کارکنان و نصب دوربین های کنترل شهری از این جمله هستند.

عفتی، با اشاره به وضعیت نامناسب میدان غدیر در ورودی شهر بافق، عنوان کرد: چند روز پس از حضور در شهرداری نشست هایی با شرکت سنگ آهن داشتیم و گزینه های مختلفی چون زیر گذر و رو گذر بررسی  گردید.

وی افزود: با توجه صحبت های انجام شده مکاتباتی با اداره راه شد تا در زمینه مناسب بودن این میدان اعلام نظر کنند تا در خصوص طراحی و اجرای فضای سبز و المان این میدان اقدام گردد.

شهردار بافق بیان کرد: زیباسازی پیاده رو مقابل دانشگاه پیام نور و احداث ایستگاه اتوبوس واحد در این مکان در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی میدان امام حسن(ع) با توجه به رفع مشکل بلوار بزودی شروع می شود.

مشکل ارتفاع پل 3 دهانه

وی  با اشاره به مشکل ارتفاع پل 3 دهانه جنب این میدان  گفت: در نشست هایی 3 گانه با اداره راه و راه آهن داشتیم قرار شد کف این پل برداشته شود تا امکان عبور برای کامیون هایی با ارتفاع بیشتر فراهم شود.

وی با اشاره به این مطلب که زیر سازی مسیر  بلوار بهشت الحسین پس از اتمام عملیات پل آغاز می گردد، افزود: عملیات اجرایی و خاک برداری آغاز ولیکن وجود لوله آب شهرداری و آب شرب قدیم شهرو فیبر نوری مانع از انجام عملیات شد که لوله شهرداری با هماهنگی ها انتقال یافت و بقیه موارد باید رفع شود.

روکش آسفالت بلوار امام خمینی و  بهسازی خیابان شیخ محمدتقی

وی خاطرنشان کرد: روکش آسفالت بلوار امام خمینی و  بهسازی خیابان شیخ محمدتقی و  همچنین ایجاد یک میدان در این خیابان جنب پارک پیر مراد در برنامه است.

وی یادآورشد: بهسازی، مناسب و زیباسازی پارک پیرمراد از دیگر برنامه های در دستور کار است.

پاسخ به انتقاد به کندی کارهای شهرداری

شهردار بافق، با تاکید بر کار کارشناسی، گفت: در نخستین نشست با اعضای شورای شهر نیز برای کار کارشناسی و خودداری از نظرات غیر کارشناسانه  توافق کردیم.

رحمت الله عفتی در پاسخ به انتقاد به کندی کارهای شهرداری، با اشاره به زمان بر بودن فعالیت ها، عنوان کرد: انجام هرگونه طرحی نیاز به ارایه نظر  کارشناسی  دارد و تلاش ما انجام کارهایی با پشتوانه کارشناسی است.

وی خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از وقت بنده صرف مسایل و مشکلات مرتبط با کارهای گذشته می شود

وی با اشاره به وضعیت نامناسب میدان امامزاده بافق، گفت: فعالیت های چون کاشت چمن و کاشت گل و فضای سبز، تعمیر و مرمت ّآب نماها نیز بزودی ساماندهی می شود.

وی یادآورشد: همچنین نرده کشی اطراف میدان برای جلوگیری ورود عابرین از همه نقاط به خیابان از دیگر برنامه ها است.

شهرداربافق افزود: ایجاد نهرهایی برای رفع مشکل آب گرفتگی معابر در بارندگی ها نیز در برنامه هست.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۷:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از شهردار محترم که در این مدت کوتاه جوابگوی نمایندگان افکار عمومی شهر بودند سپاسگزاریم. به امید روزهای بهتر برای شهرستان بافق.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۷:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .جناب آقای شهردار واعضای محترم شورای شهر بدترین کاری که می توانستید در عمرتان برای بافق انجام دهید این بود که خیابان مسجد جامع را به این شکل افتضاح، کج در کنید .مردم خیلی برای این خیابان غصه خورده اند ،تومارها نوشته شده است تا اجازه تعریض خیابان داده شده است ،به این سادگی خیابان را کج نکنید ،مردم سال را ساخته اند ،ماه را هم صبر می کنند .چرا به حرف مردم گوش نمی کنید حد اقل یک مشاور بگیرید .صبر کنید وخیابان را راست نمایید .

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۸:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.لطفا به اقای شهردار بکویید با مردم خوب برخورد کندیک قدری ایشان فکر میکند که از تهران امده و مردم بافق تهران ندیده اند به نظر ایشان باید به اصل خود توجه کند و سرنوشت شهردار قبلی را در نظر بگیرد

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .شهر دار محترم اکنون که با اداره راه وشهرسازی در حال بهسازی زیر پل سه دهانه وجاده نوق وسیریز وبهشت حسین وراه های ورودی روستاهای مجاور شهرستان هستید خواهشمندیم هنگام تهیه طرح بگونه ای طرح تهیه شود که راه ورودی نوق وسیریز از جلو زیارتگاه قاضی میر جعفر عبور کند تا مسافران میهمان در زائر سرای این زیارتگاه استراحت کنند وباعث در آمدی برای این زیارتگاه باشند .ضمناً قوس خیابان مسجد جامع را اصلاح فرمایید وبلوار میدان معلم به بیمارستان را تکمیل فرمایید .

ایرج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیابان مسجد جامع مانند کمان دامل کج است اگر نمی توانید آنرا راست کنید از جومونگ کمک بگیرید .

ایرج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۹:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تکمیل طرحهای نیمه تمام بسیار کار خوبی است ،شهر داریتان را هم تکمیل کنید ،دور شهر داری وخیابان میدان معلم تا بیمارستان را تکمیل کنید .خیابان مسجد جامع خیلی کج است ،این خیابان چشم وچراغ شهر است وآبروی شهر ،مشاور بگیرید واین خیابان را هر طور می شود راست گنید .

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۹:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با توجه به وجود مسجد جامع ،چند حسینیه وراه ارتباطی کرمان در خیابان مسجد جامع لازم است شهرداری نسبت به این خیابان توجه بیشتری نماید وقوس بیش از حد خیابان که در جلو مسجد جامع به وجود آمده است رفع نماید.

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۹:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ایرج، محمود، اهالی محترم خیابان مسجد جمعه انشاالله وقتی بلوار امام جعفر صادق تکمیل شد تردد در خیابان مسجد جامعه به حداقل می رسد.

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۲ - ۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایول به همه علاقه مندان.فکر کنم با تکمیل بلوار امام جعفر صادق و ادامه پیرمراد به بلوار شهدا عملا ترافیک خیابان مسجد جامع بشکنه. کج بودن خیابان مزیت های خاص خود را دارد اقایان بنا به نظر کارشناسی راست کردن خیابان حداقل 50 درصد هزینه دیگر یعنی حدود 2 میلیارد تومان و صرف وقت دوساله دارد آیا مردم حاضرند دو سال دیگر این خرابی ها را تحمل کنند؟؟؟

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ - ۲:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام طرحهاوپروژه های قبلی شهرداری که به گفته ی بعضی از دوستان بافقی شبیه کارتن پت ومت بوده اما از جناب آقای مهندس عفتی وشورای محترم شهر عاجزانه استدعا داریم حد اقل بخاطر ماندن یک پروژه بی نظیر وبیاد ماندنی برای همیشه بیادگار بگذارید ویک خیابان مستقیم وبدون پیچ وخمهای متعدد وغیر استاندارد احداث نمایید تا یک خیابان خوب وراست داشته باشیم نمیدانم چرا طراحان وکارشناسان فقط عاشق طرح واجرای خیابانهای پر پیچ وخم هستند من وخیلی از شهروندان از این معما نتوانستیم سردر بیاوریم فکر کنم تا قیامت هم دلیل این طرحها برای هیچکس مشخص نگردد به امید روزی که یک خیابان راست در شهر داشته باشیم انشاالله