خیرین مدرسه ساز در روستاها مشارکت نمایند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۶ دی ۱۳۹۲

دهیار روستای بساب بافق:

خیرین مدرسه ساز در روستاها مشارکت نمایند

دهیار روستای بساب بافق، با اشاره به انجام بهسازی فضای آموزشی دبستان شهیدمصطفی خمینی این روستا، توجه بیشتر  مسئولین و خیرین به مدارس روستایی را خواستارشد.

IMG_1000008769

داود ایزدی یزدان آبادی، در گفت و گو با خبرنگار بافق فردا، اظهارکرد: بهسازی فضای آموزشی و تجهیز دبستان شهید مصطفی خمینی بساب شامل رنگ آمیزی، موکت فرش کف، خرید بخاری جدید و غیره انجام شد.

دهیار روستای بساب بافق، ادامه داد: برای بهسازی و تجهیز این دبستان بیش از 25 میلیون ریال از طریق اعتبارات دهیاری و بخشی نیز از سوی آموزش و پرورش و بخشداری بخش مرکزی بافق هزینه شد.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر مسئولین به مدارس روستایی، افزود: تعمیر بخشی از ساختمان و محوطه سازی فضای بیرونی، خرید آبسردکن و ساماندهی سرویس های بهداشتی، خرید و تجهیز وسایل ورزشی و کمک آموزشی از برخی دیگر نیازهای این واحد آموزشی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت اعتبارهای تخصیص یافته به دهیاری شایسته است خیرین مدرسه ساز نیز در این زمینه مشارکت نمایند.

دبستان شهید مصطفی خمینی روستای بساب بافق در 6 پایه تحصیلی دانش آموز دارد.

روستای بساب از توابع منطقه سبزدشت شهرستان بافق است.

IMG_113277


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا جمعه ۶ دی ۱۳۹۲ - ۹:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.
امیدوارم خیرین بالاخص خیرین همان منطقه وبخشدار محترم به این جوان فعال وتوانمند کمک نمایند.
آقاداوود خدا به شماتوان دهد.

حسن حوران شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي داوودايزدي ازخدامي خواهم درراه كمك رساني به مردم منطقه به شماياري دهدمن ازطرف اهالي روستاي دهنودشت براي شماآرزوي توفيق دارم