خسارت فتنه 88 هنوز هم ادامه دارد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۹ دی ۱۳۹۲

حجت الاسلام سید کاظم مدرسی در گردهمایی مردم ولایی بافق که به مناسبت سالروز یوم الله 9 دی در حسینیه امامزاده عبدالله بافق سخنرانی می کرد گفت:بسیاری از تحریمها،فشارها و جریانات جنگ نرم علیه نظام مقدس اسلامی ایران تبعه فتنه 88 بوده و هست و این خسارت هنوز ادامه دارد.

مدرسی در ابتدای سخنان خود با تسلیت ایام رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) با اشاره به حدیث نبوی درباره نگرانی های پیامبر بر امت مواردی مانند نگرانی از برقدرت رسیدن حاکمان گمراه،منافقان خوش زبان،استخفاف دین و هواهای نفسانی و آرزوهای طولانی را نام برده و تاکید کرد این نگرانی برای همه امت اسلامی وجود دارد.

امام جمعه محمد آباد یزد سران فتنه را به عنوان باغی معرفی کرد و احکام فقهی درباره باغین را بر آنها مترتب دانست.

سید کاظم مدرسی حضور پرشور مردم در نهم دیماه 88 را نشانه دشمن شناسی،بصیرت،وقت شناسی و حضور مجاهدانه دانست که به عنوان یک واجب کفایی بر امت اسلامی واجب است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۸:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست دزد قطع میشه، قاچاقچی با چند گرم هروئین اعدام میشه اونوقت به قول خودشان سران فتنه حبس خانگی میشوند و هیئت پارلمانی اروپا با اونها دیدار میکنه بهشون هدیه میده قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را

شوخ طبع سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سران فتنه که سال 88 مردم ولایی و پیرو مقام معظم رهبری جوابشان را دادن و میدن و دیگه هیچ غلطی نمی تونن بکنن چون ما هستیم.
اما تکلیف …. و اختلاس بیمه ایران و گمرک و………
چی میشه؟چرا دو تا از این نامردان را گردن نمی زنن تا درس عبرتی برای بقیه باشد؟افرادی که در این دوران تحریم خون مردم را تو شیشه کردند و میلیاردها تومن به جیب زدند چی؟
آنها هم دست کمی از این فتنه گران ندارند.

ناشناس سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب مدرسی! اگر یاغی هستند چرا محاکمه نمی شوند؟

ناشناس سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۹:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سران فتنه یاغی هستند یا باغی؟سردبیر دقت کن