جلسه طرح صالحین ویژه فرزندان شاهد شاغل در شرکت سنگ آهن برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۲

در آغاز جلسه سرهنگ باقیان ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ماه، روز بصیرت امت و میثاق با ولایت، این حماسه را غرورآفرین عنوان کرد و افزود: این انقلاب به آسانی بدست نیامده و شهدای والامقام هستند که این انقلاب را به ثمر رساندند و الحمدا… ملت ما ملت هوشیاری است و روز به روز به این بصیرت و هوشیاری افزوده  می شود.

جلسه طرح صالحین ویژه فرزندان شاهد شاغل در شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در محل دفتر ستاد یادواره شهداء شرکت برگزار شد.

باقیان در این جلسه به چند مورد از اقدامات تهاجم فرهنگی دشمن من جمله جنگ رسانه ای آمریکا بر علیه ایران به صورت دو مرحله از سال 1357 تا 1367 به صورت سخت افزاری و از سال 1367 تا 1388 به صورت حمایت مالی از رسانه های بیگانه، ایجاد ابزار نوظهور در بازی های یارانه ای، تولید 700 فیلم در رسانه های دیداری و شنیداری و … . اشاره نمود.

وی همچنین با نفوذترین و موثرترین وسیله ارتباطی در جهان را رادیو دانست و افزود: بیش از 40 فرکانس رادیو در دنیا وجود دارد که در حال فعالیت فرهنگی بر علیه ایران هستند .

فرمانده ناحیه بسیج بافق گفت: اهدافی که دشمن از اقدامات تهاجم فرهنگی دنبال می کند چهار موردند: تغییر باورها، تغییر افکار و اندیشه ها ، تغییر رفتارها و در نهایت تغییر ساختار سیاسی ملت .

basijicioc_30179

سرهنگ باقیان به فرهنگ عاشورا و تفکر امام حسین (ع) و موضوع مهدویت نیز اشاره نمود و افزود: امام حسین (ع) به خاطر نماز و این فریضه الهی قیام کردند و ما باید فرهنگ نماز را وسعت دهیم و آن در جامعه نهادینه کنیم و نماز همان رشته وصل انسان به خداست که باید به آن توجه شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تأکید نمود: اکنون نقطه جنگ ما، نقاط مرزی کشورمان نیست بلکه در حقیقت آفند و پدافند ما افکار جوانهایمان هست و هر جا که دشمن افکار جوانهای ما را هدف گیرد، همان جا نقطه کارزار ماست.

باقیان در پایان از مدیرعامل شرکت سنگ آهن و مشاور ایثارگران بابت تشکیل و اداره حلقه های صالحین تقدیر کرد و خواستار این شد که این جلسات و حلقه ها استمرار یابند و هر یک از فرزندان گرانقدر شهدا بتوانند حلقه ای را تشکیل دهند و آن را گسترش دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد حسن چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۸:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام: جناب سرهنگ جلسه طرح صالحین ویژه برخی مسئولان بی تدبیر و بی خیال یادت نره.

پسر جوان چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب سرهنگ عزیز جلسه طرح صالحین در دیگر پایگاهها هم برگزار میشه چرا فقط پایگاه سنگ آهن این رسمش نیست