کشف حجاب نقشه استکبارجهانی بود

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۳ دیدگاه
جمعه - ۱۳ دی ۱۳۹۲

امام جمعه موقت بافق: استکبار جهانی با اجرای نقشه  کشف حجاب قصد از بین بردن امنیت را در جامعه اسلامی داشت.

امام جمعه موقت بافق، با اشاره به سالروز شهادت امام رضا علیه السلام، اظهارکرد: در فضیلت زیارت این امام همام فرمودند، بارگاه  حضرت رضا علیه السلام، بوستانی از بوستان های بهشت و محل آمد و شد، و فرود و نزول فرشتگان تا قیامت است.

حجت الاسلام علی روحانی، ادامه داد: امام رضا (ع) فرمودند بدرستی که برای هر امامی بر گردن پیروان و شیعیانش عهدیست و برای تمام کردن و حداقلش زیارت قبر آن امام است.

وی افزود: امام رضا(ع) پس از قبول ولایت عهدی در مناجات با خداوند فرمود، خدایا تو میدانی که من بر پذیرفتن ولایت عهدی مجبور و ناچارم، پس مرا مواخذه مکن همانگونه که بنده و پیامبرت یوسف را به هنگام پذیرفتن حکومت مصر در مقابل عزیز مصر که یک طاغوت بود مواخذه نکردی.

وی با اشاره به خبر دادن واقعه مسومیت و شهادت از سوی این امام،  گفت: امام در جواب شخصی که بیان کرد ای پسر رسول خدا مردم می گویند که شما با وجود بی رغبتی به دنیا چگونه ولایت عهدی را پذیرفتید، فرمودند، بخدا من بین مرگ و پذیرفتن ولایت عهدی مخیر شده و ناچار ولایت عهدی را به خاطر مصلحت اسلام پذیرفتم.

امام جمعه موقت بافق، در بیان سایر مناسبت های این ماه، عنوان کرد: امروز اول ربیع و مانند شب گذشته حضرت علی(ع) بدستور خداوند متعال در بستر خواب پیامبر خوابیدند و ایشان از مکه به مدینه هجرت نموده و آغاز تقویم هجری قمری رقم خورد.

حجت الاسلام روحانی، با اشاره سال روز پیام تاریخی امام(ره) به رئیس جمهور شوروری سابق، بیان کرد: هیئتی در صدرآن آیت الله جوادی آملی پیامی برای رئیس جمهور شوروی سابق ارسال نمودند.

وی  با بیان این مطلب که گورباچوف رئیس جمهور وقت شوروی در آن مقطع متوجه منظور امام نشد، افزود: حضرت امام(ره) در 2 نکته کوتاه فرمودند من در آن پیام خواستم برای آقای گورباچف دریچه ای از دنیا و عالم آخرت بازکنم که متوجه نشد.

حجت الاسلام علی روحانی عنوان کرد: 17 دی سال روز یک واقعه شوم یعنی اجرای فرمان استکبار از سوی رضاخان درباره کشف حجاب است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی با اجرای این نقشه و کشف حجاب قصد از بین بردن امنیت را در جامعه اسلامی داشت.

وی با اشاره به فرمایشات امام (ره) درباره حجاب و نقش آن در امنیت و ارتقای جایگاه معنوی و اجتماعی زنان مسلمان، خاطرنشان کرد: زنان و مردان اسلامی باید تلاش نمایند تا جلوی سناریوی دشمن گرفته شده و حجاب و امنیت برای زنان و مردان حفظ گردد.

امام جمعه موقت بافق، افزود: متاسفانه گوشه و کنار بعضی مواقع کنایه می زنند که 2 عامل، چادر مشکی زنان و عزداری و گریه بر امام حسین(ع) باعث افسردگی جوانان می گردد.

وی تصریح کرد: این 2 چیز همان چیزی هست که رضا خان در سیاست هایش دنبال می کرد و موفق نشد و کسانی که این حرف ها را بزنند بخواهند یا نخواهند دنبال رو راه رضا خان هستند.

گرامیداشت شهدای دانشجو در هویزه، سال روز انتشار مقاله توهین آمیز به امام (ره) در روزنامه اطلاعات و اعترض مردم قم، و تلسلیت درگذشت برادر گرامی حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، از دیگر مطالب خطیب نماز جمعه این هفته بافق بود


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۷:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا که از قبل موفق تر شده . به زور نتونست با حیله وارد شد و خداییش سنگ تموم گذاشته

خلیج فارس شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۸:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی دولت مایک قانون درست برای پوشش مردم نداره وباوجودی که بیشترقشرجامعه کارگرهستند آنهم با قیمتهای گران مانتووچادرهای ملی مجبورندمانتویی بخرند که قیمت آن بسیارارزن ترباشد

h شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.قربون دردهای دلت خلیج فارس جان که گردن گرانی را باریکتر احساس کردی .کمرنگ شدن اعتقادوکم غیرت شدن مردان را در بد حجابی دخیل نمی دانید؟؟؟؟