بازدیدی از عملکرد ۲۰ ماهه یک مدیربومی(پایانی)

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۲
نشست خبری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با اصحاب رسانه به صورت رسمی آغاز شده است.
مدیر روابط عمومی شرکت که مجری برنامه است با بردن نامم دعوت  می کند به عنوان نماینده رسانه های بافق پشت تریبون قرار بگیرم و صحبتهای اولیه از بازدید امروز را مطرح کنم.
IMG_893889388938
سخنانم اینگونه آغاز می شود:
می کنم آغاز با نام خداوند حکیم
این چراغ عمق بسم الله الرحمن الرحیم
و بلافاصله دوبیتی ای امام رضایی می خوانم به مناسبت شهادت امام رئوف:
امروز دوباره دل کنج قفس
می زد به هوای حرم طوس نفس
گفتم به دلم طوس کجا ؟بافق کجا؟
دیدم که رسیدم به دو راهی طبس
65186164573948274846
شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفته رو به فرماندار بافق می کنم و از خبرنگاران می خواهم برای گرفتن هدیه سفر مشهد از مهدی خاوری صلواتی بفرستند آنها هم همراهی می کنند و صلواتی بلند می فرستند فرماندار هم به نشانه رضایت در حالی که لبخندی به لب دارد صلوات می فرستد.جمله ای درباره فرماندار بافق و تلاش یکساله اش برای برقراری تعامل در شهرستان و موفقیتش در این باره می گویم و برایش در طول خدمت چه بافق چه جای دیگر(هرچه خدا خواست و سیاسیون رقم زدند) آرزوی موفقیت می کنم.
نشست-مدیرعامل-با-خبرنگاران-بافق-300x199
از آنجایی که میزبان اصلی مدیر عامل شرکت سنگ آهن است استدلالی برای سرعت بیشتر در انتقال اخبار شهرستان می آورم و از آرزوهایم می گویم که چقدر خوب بود در حین بازدید همین امروز در هر مرحله که از قسمتی از مجموعه شرکت سنگ آهن به قسمت دیگر می رفتیم تب لتی داشتیم و از فرصت بین راه در مینی بوس برای انتقال سریع اخبار و تصاویر برای مردم استفاده می کردیم و تامین نیاز رسانه های بافق به اینگونه تکنولوژی ها را هم با درخواست صلواتی دیگر بر محمد و آلش به گردن عسکری می اندازم و حضار صلوات می فرستند و مدیر هم با صلواتش این خواسته را تایید می کند.(انجام یا عدم انجام این موارد بزودی به اطلاع خوانندگان عزیز خواهد رسید).
20836217718186251540
حالا هنگام گزارش است از بازدید امروز و طرح چند سؤال.
از فراهم کردن تمهیدات لازم برای بازدید تشکر می کنم . تلاش مدیران و کارگرهای شرکت و پیشرفتهای حاصله در بخشهای اصلاح پیت معدنی و کارخانه آگلومراسون را می ستایم اما کندی پیشرفت گندله سازی را به عنوان یکی از دغدغه ها مطرح می کنم و از اینکه قبل از بازدید تصویر مثبت تری از روند کار این پروژه داشتم سخن به میان می آورم و از مدیر می خواهم پیرامون صحت یا عدم صحت بسته شدن قرارداد توضیح دهد.
78272863150249871430
سؤال بعدی که به عنوان دغدغه می پرسم استنادی است به صحبت شهردار بافق در مصاحبه مطبوعاتی که درباره عوارض 2 در صد اعلام نموده بود و آن اینکه یک سالی هست که این عوارض پرداخت نشده!!! و پشتبندش می پرسم:آیا کمکهای صورت گرفته به بخشهای مختلف شهرستان قرار است از مبلغ 2 درصد عوارض سالیانه کم شود یا نه؟
از فاصله طبقاتی بین کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با دیگر مردم شهرستان هم سخنی به میان می آورم و پیشنهاد می کنم مدیرعامل محترم با کمکهای بیشتر از عوارض مصوب به شهر و ایجاد زیرساختهای رفاهی ،درمانی تا حدی این احساس فاصله را تعدیل کند و پیشنهاد دیگری میدهم و آن  اینکه :علاوه بر تشکیل جلسات پر ثمر مشاوره ای که مدتی است به عنوان یک حرکت قابل تحسین برای کارکنان شرکت در آهن شهر تشکیل می شود عموم مردم و آن هم در مرکز شهر بتوانند بهره مند شوند.
نشست-مدیرعامل-با-خبرنگاران-بافق-4-300x199
هنوز سؤالاتی دارم به این امید که همکارانم می پرسند(وپرسیدند و خبرهایش را خواندید) سخنانم را تمام می کنم. از دوستان رسانه ای ام بخاطر جسارت در شروع پرسش و سخن عذر خواهی کرده، به فرماندار و مدیر عامل شرکت خدا قوت می گویم و برای شنیدن پاسخها در محل نشستن خبرنگاران مستقر می شوم.
جواب سؤالات مطرح شده را در همین سایت در پست های قبلی (مدیرعامل سنگ آهن بافق:با شفاف سازی امید به زندگی را در مردم شهرستان افزایش دهیم)خوانده یا می توانید بطور مشروح بخوانید.
پرسش و پاسخ خبرنگاران 2 ساعتی طول می کشد و اواخر کار آنجایی که بحث هتل نیکان پیش می آید کمی حاشیه دار می شود اما مدیر داخلی هتل با پاسخ به خبرنگار سؤال کننده و جواب عسکری به صبر در جا افتادن هتل و هتلداری در بافق ختم به خیر می شود.
نشست-مدیرعامل-با-خبرنگاران-بافق-7-300x199
تقدیر از خبرنگاران با تقدیم پکیچی شامل:CDعملکرد 20 ماهه، دفترچه یادداشت، خودکار و یک کارت هدیه 50 هزار تومانی و صرف ناهار در سالن همکف هتل، پایان بخش یک روز بازدید و نشست خبری است.
ساعت 16 است از همکاران خداحافظی کرده برای نوشتن خبر و تحلیل بازدید راهی خانه می شوم.
( اگر فرصتی شد حاشیه های بازدید را خواهم نوشت)

محمد علی قاسم زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عادل یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا دست مدیر عامل درد نکنه یک کارت هدیه پنجاه هزارتومانی به خبرنگاران داد ولی به بچه های نوجوان تیم سنگ آهن که مقام دوم استانی را در رشته فوتبال به دست اوردند چه هدیه ای دادین یک دست شلوار وکاپشن ورزشی که حدود 20 هزارتومان ارزش دارد آیا نوجوانانی که 6 ماه از وقت وزندگیشان زده ودر تمرینات و مسابقات یزد وبافق شرکت کرده ومقام دومی راکسب نموده اند آیا این حقشان است.چرا آقای مدیرعامل به این نوجوانان بها نمی دهد و سرمایه گذاری نمی کند ما فقط بلدیم حرف بزنیم ومیلیاردها تومان خرج یک تیم دسته یکی بکنیم بعد آبروریزی کنیم در برنامه 90 و…

    بافقی یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۵:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    کجاکاپشن شلواررو20هزارتومن میدن تاماهم بخریم من یک جوراب 5هزارتومن خریدم

ناشناس یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این مدیر عامل سیاست داره پول به کسی میده که براش مطلب باب میل بزنند.

علی یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۳:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از دست شما ها سخن بر زبان و گریه ام در گلوست

شمع زبان دراز یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۸:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با گرفتن كارت 50 هزار توماني رسالت خود را فراموش مي كنيم
چه بد روزگاري كه با 50 هزار تومان ادم را مي خرند

شاهد دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش از پنجاه تومان به در بود
بافق فردایی ها ما را هم در هنگام گرفتن تبلت فراموش نکید

علی یارتون

ناشناس دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اي باباعادل جان اين بچه هاچه نوني براي آقايون دارنداون تيم بامبالغ بالاش نون داشت حالابچه من وتوهرچي مي خواهندتوسرمابرندبدوند

حاج احمدآقا دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خب اینهمه که نوشتین به اصطلاح همه اش تعریف و تمجید و پاچه خوری بود خودتون هم مهر تایئد میزنین بر خریده شدنتون !!!
از یکی تبلیت میخواین از یکی دیگه هزینه مسافرت میخواین بی شک از یکی دیگه هم یه چیزای دیگه !!!
پس چی میشه رسالت پرسش گونه و پیگیریهای مردانه اتان؟؟؟

محمد دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا رسالتش عشق است

من بچه های سایت رو می شناسم
اینقدر با صراحت انتقاد کردن کار هر کس نیست دل میخواهد و جربزه رفقا….

با شناختی که از بچه های سایت دارم همه شان از جیب خود مایه گذاشتن تا سایت رو پا باشه
50 هزار تومان که عددی نیست