مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب شد

دسته: عمومی
۲۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱۷ دی ۱۳۹۲

فرماندار بافق در حکمی با اشاره به سوابق، تعهد و تجربیات ارزنده “حسن تفکری” را به سمت مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، “مهدی خاوری” در بخشی از این حکم آورده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ 10/۱۰/۹۲ به سمت مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) در انجام امور محوله برابر ضوابط و مقررات مربوط نهایت سعی و تلاش خود را در جهت سیاستهای دولت تدبیر و امید مبذول فرمائید.

گفتنی است حسن تفکری در کارنامه کاری خود خدمت در مسئولیت هایی چون شهردار بافق ، مسئول واحد عمران شهرداری و کارشناس مسئول فنی و اجرایی بنیاد مسکن بافق را دارد.

IMG_3309


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عامر سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاءالله موفق باشند زحمات در دوران شهرداری برای شهر کشید

بافقی سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسن جون امید واریم بگذارنتون کار کنید.

تقی سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۲:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسن جون تبریک میگم چشم حسودا بترکه ایشاالله…

بومی سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیار کار خوبی است ایشان نیروی جوان وفعالی است موفق باشند

بلا سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا در شهرستان باید پست و مقام ها بین قشر خاصی تقسیم گردد
چرا باید از جوانان بافقی در پست ها استفاده نشود
چرا باید مورد تایید قشر خاصی باشند

غضنفر سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۶:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خاوری خودش رفتنی است چطور حکم صادر کرده

محمد چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انتخاب بجا وخوبی است. استفاده از تجربه ایشان مفیدخواهدبود

mahmoud چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم دراین پست برای محله هایی که توی چشم نیستند هم کاری انجام دهید .نه مثل زمان شهرداریت که وقتی برای حل مشکل آسفالت کوچه انقلاب 24 و ابگرفتگی کوچه مراجعه میکردیم می گفتی جایی باید کار کرد که توی چشم باشد و کوچه ما دور از چشم مسولین بود و الان هنوز هم مشکل باقیست و انشاالله ادامه خواهد داشت………….

peivand چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب چرا کسی که در سمت شهرداری بوده و باید جایگاه پیشنهادی که در دفتر فنی استانداری بود و به درد بافق بیشتر میخورد را رها و به این سمت راضی شده..ا

قانعی چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درمورد کوچه انقلاب 24 متاسفانه علیرغم مراجعات مکرر و پخش اخبار از این کوچه مخابرات ،شهرداری و دیگر ارگانها نسبت به این کوچه بی توجهی و کم لطفی میکنند و فقط موقع رای گیری تمام مسولین از امام جمعه و فرماندار و………..یادشان از آمار بالای رای مردم این منطقه میاید .این بی مهری ها در زمان انتخابات آینده در ذهن ما خواهد بود.

محمود چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این مخابرات که ادعا میکنه در دور افتاده ترین دهات کشور نیز شبکه تلفن ثابت و سیار را وصل کرده خجالت بکشه که در شهر به بهانه نداشتن بودجه تلفن ثابت برای مشترکین کوچه انقلاب 24 نمیکشه.

peivand چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا شهردار و شورای سابق از عملکرد خود در قبال بودجه هنگفتی که در اختیار داشت گزارش نداد تا مردم خودشان قضاوت کنند که بودجه کجا رفت و چرا رفت .آیا میدانید چه بودجه عظیمی در اختیار شهردار و شورای سابق بود که بدون کار کارشناسانه حیف و میل شد!!!!!!!!!!یادم از گزارش جناب ملاحیدری از جریان پت و مت آمد وکلی خندیدم که از گریه نیز غم انگیزتر بود …ق

قانعی چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا اگر صلاح میدانید نظرات را بگذارید و الکی کسی را حلوا حلوا نکنید که با این کار دهان ملت شیرین نمی شود .واقعیتی تلخ در کوچه ما میگذرد که قابل اغماض نیست.

قانعی چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقه این حسن طرفدار داره و ما نمیدونستیم .ام این طرفداری باعث نمیشه حرف حق بجایی نرسه

یه همشهری چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قانعی جان یه کم انصاف داشته باش.

یه همشهری چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من حسن شهردارکم کاری نبود نسبت به جوانی وکم سابقه بودنش خیلی هم کارکرد.

ناشناس چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطلب شماره ۱1 خط آخر تلفن ثابت است که اصلاح میشود.تشکر

محمد چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

غضنفر جان عزیز آقای خاوری عزیز ماندگار هستند وخیالتان از این بابت راحت باشد همین امثال شماها هستید که نمیخواهید کسی برایتان کار کند

علی چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی ما بافقیها حقمون است که تمام کارشناسان ادارات بافق صبح ازیزد بیاینند و ظهر بروند حالا تاانجا که دراین فضای مجازی می توانید به اسمهای مستعار برای این همشهریتون راست و ردوغ بنویسید بجای ایکنه حمایتش کنید.

قانعی پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۷:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگرمیخواهید صحت یا سقم نوشته هایم رابدانید میتوانید به انتهای این کوچه مراجعه و حرف دل مردم را بشنوید.وخودتان قضاوت کنید.

دلواپس پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۸:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب مطلب 19 علی جون:بنظرمن حالاکه به لطف فرماندار غیر بومی!!!! درصد بالایی ازمسولین ادارات بافق از یزد میان چه عیبی داره که مسولین یزد هم بافقی باشند و از بافق به یزد بروند و برگردند.قابل توجه حسن(شهردار سابق).نکنه از خطرات جاده ترسیدی ؟آره خطرناکه حسن!!!!!!!!

اهالی کوچه انقلاب 24 پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف دل ما مردم( جمعی از اهالی کوچه انقلاب 24 )همون حرف آقای قانعی مطلب 10 است.مسولین واقعا حقمون داره ضایع میشه.

حق گو جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همتون حرف مفت ميزنيد.من يكي ازساكنين نزديك انقلاب ٢٤هستم واونجوري كه شماميگيدمشكل خاصي نيست .داداش كل شهرماهمينه.اگر بادستشون دوكيلوعسل هم توي حلق شمامردم كنن بازم ميگيدتلخه و…!حيفم ميادازپنج سال عمري كه تفكري اومدبراي شماصرف كرد!حالاببينم اين شوراوشهردارجديدچكارميكنن.حداقل شوراوشهرداران قبل اول انقلاب ٢٤روتوسعه دادن وپل هوايي زدن.ديگه اين خبرانيست

عمو یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حق گو جان :شما که از اقوام شهردار سابق هستی باید هم ازش طرفداری کنی.دیروز شهردار جدید نیروهاشو فرستاده تا کوچه را سرو سامان بدن.از طرفی حتی در زمان شهردار سابق آشغال های کوچه های خاکی فرعی را هم جمع آوری نمیکردند و او هیچ عکس العملی نشان نمیداد که هنوز هم این نهضت ادامه داره در ثانی کم کاری نه تنها از طرف شهرداری سابق بوده بلکه مخابرات هم در این محرومیت نقش اساسی داره.مگر یک مسئول طلبکار مردمه که در قبال کارکردن، منت سر مردم بگذاره به قول امام راحل مگر این پست ها ارث باباشونه که با مردمی که خودشان آنها را انتخاب کرده اند با لحنی طلبکارانه صحبت میکنن!!!!!!!!!!

بی ادعا یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بی ادعا:به نظرمن بجای کل کل کردن بهتره تمام مسولین با مردم یکدل بشن و به وضع نابسامان کوچه هایی که دور از مرکز شهرن و به قول مطلب شماره 8 توی چشم نیستند هم سامان داد که ای کوچه و خیابانها زیبنده شهری نیست که به قول آقای عسکری در چندسال گذشته بیش از 30 میلیارد تومن به شورا و شهرداری کمک شده بود .راستی چرا شورا و شهردار قبلی گزارشی از عملکرد در قبال بودجه هنگفت گزارش نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

حسین یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قربون دهنت عمو!مسولین امروزه از بهترین امکانات دولتی استفاده میکنن و خودشونو وارث ملت میدونن .خدا رحمت کنه امام خمینی را که به نماینده های مجلس می فرمود مگر ارث باباتونو تقسیم میکنید.مسولین باید وامدار وممنون مردم باشند و خالصانه و بدون هیچ منتی کار کنن.