پدر شهیدان مرتضی و رجبعلی حیدری در آغوش گرم محبت شهیدانش آرام گرفت ‌

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۱۷ دی ۱۳۹۲

Untitled

مرحوم حاج حسین حیدری، پدر بزرگوار شهیدان مرتضی و رجبعلی حیدری‌صیدآبادی در سن 89 سالگی پس از عمری تلاش در عرصه کشاورزی و معدنکاری  در روستای کوشک در شهرستان بافق روز دوشنبه شانزدهم دی ماه درگذشت.

این پدر بزرگوار که 2 شهید به نام‌های مرتضی و رجبعلی را تقدیم این انقلاب کرده‌اند در روزهای سرد و برفی این دیار در آغوش گرم محبت شهیدانش قرار گرفت.

پدر این 2 شهید بزرگوار با حضور مردم و مسئولانی چون معاون فرماندار، بخشدار ، بنیاد شهید و جمعی دیگر  تشییع شد و در حسینیه کوشک به خاک سپرده شد.

s1

مردم روستای کوشک در فضای عطرآگین و آکنده از عطر شهدا بار دیگر یادآور خاطرات تشییع این شهیدان بودند و با گرمای محبت خود برای تشییع پدر این شهیدان شتافتند.

s3

طلبه شهید مرتضی حیدری در سن 18 سالگی به جبه‌های حق علیه باطل شتافت و در عملیات فکه مفقود شد و پیکرش پس از 12 سال به دیار خود بازگشت.

s4

فرزند دیگرش، شهید رجبعلی حیدری نیز در سن 15 سالگی در عملیات والفجر و یک ماه پس از حضور خود به مقام والای شهادت نائل آمد.

روحشان شاد و یادشان گرامی باد

s5

عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روحش شاد

اميرحسين چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روحش شاد و يادش گرامي باد

mousavi-qom چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۷:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشون دایی ابوی ما بودن، زمانی که -4 روز قبل از وفات- دیدن ایشون رفتیم با کمال افتخار دست ایشان را بوسیدم، گرچه بدلیل کهولت سن و بیماری هیچ کدام از ملاقات کنندگان را نشناخت، الا نام و یاد آسیداحمد؟!

بنا به گفته ی همسر ایشان، حاج حسین از همان ابتدای سن طفولیت تا بزرگسالی سختی و مرارت های بسیار کشید، تا جایی که همسرش می فرمود وقتی ایشون از گذشته خویش سخن می گفت، چیزی جز گریه مرحم دل من نبود. فلذا لیاقت پدر دو شهید شدن کم بها نیست

شادی ارواح تمامی تازه گذشتگان، بخصوص حاج حسین و حاج سیداحمد موسوی که در این دنیا رفقای خوبی برای هم بودند و در عرض 15 روز مجددا به هم پیوستن! فاتحه مع الصلوات.

سیدعلی اصغرموسوی جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۴:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روح همه اموات شادومسرور باد . ای کاش درتشییع جناز این پدردوشهید والامقام درشهرستان بافق بهای بیشتری داده شده بود وحتی فیلم تشییع آن راهم ازسیمای سراسری پخش می نمودندکه همت بنیادشهیدبافق را می طلبید.