لزوم افزایش سهم بافق از منافع معدنی و صنعتی شهرستان

دسته: سیاسی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
رییس ستاد انتخابات کاندیدای حوزه انتخابیه مهریز تاکید کرد
لزوم افزایش سهم بافق از منافع معدنی و صنعتی شهرستان
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده در جمع مردم بافق گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های معدنی و صنعتی و عوارض ناشی از آلودگی آن برای شهروندان بافقی، باید امتیاز ویژه‌ای برای این شهرستان قائل شویم.
سیدخلیل فروزان‌نیا در نشست انتخاباتی دخیل‌عباس زارع‌زاده با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان بافق در مسجد جامع این شهرستان، اظهار داشت: با توجه به وجود ظرفیت‌های معدنی و صنعتی و عوارض ناشی از آلودگی آن برای شهروندان بافقی، باید امتیاز ویژه‌ای برای شهرستان بافق قائل شویم چرا که این آلودگی برای شهرهای دیگر استان نیست به همین دلیل باید منافعی که از معادن حاصل می‌شود، برای شهرستان بافق هم اختصاص یابد.
وی خاطرنشان کرد: اینکه حق هر شهرستان را نسبت به ظرفیت‌های آن شهرستان بدهیم، اصل عدالت است نه اینکه بگوییم چهار شهرستان داریم و هرکدام را یک مبلغ مساوی بدهیم بلکه باید به تناسب ظرفیت هر شهری تخصیص اعتبار کنیم و در همان راستا شهروندان را حمایت کنیم.
رییس ستاد انتخاباتی زارع‌زاده مردم شهرستان بافق را مردمی با فرهنگ خواند و افزود: با توجه به تجربه‌ای که در کار خود دارم و ملاقات‌هایی که با شهروندان بافقی در زمینه پزشکی داشته‌ام، مردم بافق رتبه اول فرهنگی در استان یزد را از آن خود کرده‌اند.
فروزان‌نیا، وحدت و همدلی مردم را سرآمد پیشرفت و توسعه جامعه عنوان کرد و افزود: جایگاه نمایندگی مجلس یکی از مهم‌ترین پست‌هایی است که می‌توان از طریق آن رفاه و آرامش را برای مردم تامین کرد.
رئیس ستاد انتخاباتی دخیل‌عباس زارع‌زاده، سلامت فکری جامعه را در توسعه سیاسی و اجتماعی مردم مهم خواند و افزود: اگر بتوانیم سلامت فکری مردم را در جامعه تامین کنیم در واقع قدم‌های بسیار بزرگی در راستای تامین نیازهای مردم برداشته‌ایم.
فروزان‌نیا تصریح کرد: از دیدگاه ما فردی که مسئولیتی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی پذیرفته، مورد احترام است و او باید به عنوان یک مسئول همواره پاسخگو بوده و در مسیر حل مسائل و مشکلات مردم تلاش کند.
فروزان‌نیا با تاکید بر اینکه تغییر در مدیریت در بعضی از مواقع ضروری است، خاطرنشان کرد: این تغییر مدیریت نیز می‌تواند یک انگیزه برای کار بهتر و فعالیت بیشتر در همه عرصه‌های اجتماعی باشد.
وی همه مردم را به حضور در پای صندوق‌های رای فرا خواند و گفت: با کمال آرامش و فکر و با بررسی‌های لازم، روز جمعه در انتخابات شرکت کنید و به کاندیدای مورد نظر خود رای دهید.
رئیس ستاد انتخاباتی دخیل‌عباس زارع‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همه ما به یک سری اصول پای‌بندیم و آن را رعایت می‌کنیم، اظهار داشت: نخستین اصلی که مورد نظر است این است که ما مسلمانیم و برای رسیدن به اهدافمان طبق دستورات اسلامی حرکت می‌کنیم و نباید به خاطر یک رای به دروغ و تهمت و … متوسل شویم و برای کسی چالش ایجاد کنیم، این برای ما یک اصل است.
وی گفت: دومین اصلی که به آن پای‌بندیم، احترام به قانون است و هیچ رفتار غیر قانونی انجام نمی‌دهیم بلکه در سایه نظام جمهوری اسلامی و رهبری ولی‌فقیه برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنیم و هرکس حرکت غیرقانونی انجام دهد، از گروه ما نیست.
سومین اصلی که فروزان‌نیا آن را مورد تاکید قرار داد، وحدت و همدلی همه مردم شهرهای این حوزه انتخاباتی  بود که در این راستا گفت: هیچ تفاوتی برای شهروندان این شهرها قائل نبوده و تمامی مردم این چهار شهر از یک نگاه دیده می‌شوند و همه با هم باید تلاش کنیم شهر و کشور را آباد کنیم.
فروزان‌نیا افزود: تفکر ستاد انتخابی حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده، بر این اصل است که حق همه مردم باید به آنها برگردد و هر شهری نسبت به ظرفیت‌هایی که دارد به حق خود برسد.
وی خاطرنشان کرد: اگر در استان یزد و شهرستان‌های آن از مدیران لایقی در زمینه‌های صنعت، کشاورزی، اقتصاد، تجارت و بهداشت و درمان … استفاده شود، بی‌شک استان یزد می‌تواند سرآمد همه استان‌های کشور باشد و حتی الگویی برای خارج از کشور باشد.
فروزان‌نیا یادآور شد: در زمینه پزشکی این ظرفیت در استان وجود دارد و در آینده باید شرایطی برای شهروندان فراهم کنیم که بهترین خدمات بهداشتی و پزشکی را برای مردم داشته باشیم که حتی از کشورهای دیگر هم از امکانات ما استفاده کنند.
وی با بیان اینکه رعایت قوانین، موجب حضور هر چه بیشتر مردم در این عرصه خواهد شد، افزود: رعایت اخلاق و قوانین انتخاباتی از سوی کاندیداها و حامیان آنها نویدبخش آرامش فضای انتخابات خواهد بود.
رئیس ستاد انتخاباتی دخیل‌عباس زارع‌زاده مردم را به رعایت قوانین انتخاباتی و احترام گذاشتن به این قوانین فرا خواند و گفت: امیدوارم بتوانیم شرایط را طوری پیش ببریم که در کنار قانون و در کنار رعایت مسائل شرعی همبستگی را بین خودمان حفظ کنیم

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر یاراحمدی اشتباه کردی رفیق!!!

مه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۳:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اون زمانی که امام جمعه مهریز مردم بافق را گوسفند خطاب کرد دکتر فرو زانیان کجا بود که حالا مردم بافق را با فرهنگ می خواند.