برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل در بافق

دسته: صنعت و معدن , عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ “کاظم صادقیان” با اشاره به برپایی دومین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل در بافق گفت: این نمایشگاه از تاریخ 23 دی ماه در محل سالن جهاد کشاورزی واقع دربلوار بسیج برگزار می شود .

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق افزود : این نمایشگاه به مدیریت شرکت میعاد وحدت کویر یزد به مدت 5 روز دایر و از ساعت 16 الی 22 بازدید برای عموم تعیین شده است.

وی هدف از برپایی نمایشگاه مبلمان منزل را عرضه مستقیم مبلمان واحدهای تولیدی خواند و گفت:کاهش قیمت عرضه به مشتری و شناساندن انواع محصولات تولیدی استانی و کشوری به شهرستان بافق از اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

IMG_2603


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۳:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صادقیان دستتون درد نکنه ولی شما که میخواهید زحمت بکشید و نمایشگاه بزنید لااقل در ماه بهتری ار سال نمایشکاه را برگزار کنید تا ما که بچه کوچیک داریم به مشکل بر نخوریم
مثلا اردیبهشت یا شهریور یا مهر که هوای بافق بسیار عالیست.
ممنون

مهندس اسماعیل میررحیمی دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتقدیروتشکرازدست اندرکاران برگزاری نمایشگاه مبلمان ولوستر . وظیفه خود دانستم ازبرگزارکنندگان نمایشگاه تقدیرنمایم چه ازنظرقیمت وچه ازنظرکیفیت وبارزترین عملکرد این گروه برخوردمناسب وعالی مجریان نمایشگاه بود که حتی درنمایشگاه یزد ندیدم امیداست سالیان سال به همت شما اینگونه نمایشگاهها برگزارشود . ولی متاسفانه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا افتضاح بود

صدر سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
نمایشگاه مبلمان در سال قبل بسیار افتضاح بود و کیفیت اجناس تحویلی بسیار پایین بود.
فقط یه پول زیادی تو جیب یه عده غریبه رفت و کلاه گشادی بر سر مردم بافق.