انتصاب چند مشاور جدید استاندار یزد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۲

استاندار يزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربيات ارزنده، ”دكتر محمد دهستاني” را به سمت مشاور استاندار در امور آموزش و سلامت منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سيد محمد ميرمحمدي” در بخشی از این حکم آورده است: اميد است با توكل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج)، ضمن بهره گيري از حداكثر توان و پتانسيل هاي موجود استان با هماهنگي دستگاه هاي ذيربط و اجراي سياست هاي دولت تدبير و اميد در پيشبرد اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران موفق و موید به تاييدات الهي باشید.

…………………………………….

استاندار يزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربيات ارزنده، ”محمد رضا علمدار يزدي” را به سمت مشاور استاندار در امور ورزش و جوانان منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سيد محمد ميرمحمدي” در بخشی از این حکم آورده است: اميد است با توكل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج)، ضمن بهره گيري از حداكثر توان و پتانسيل هاي موجود استان به ويژه جوانان ارزشمند و شايسته  با هماهنگي دستگاه هاي ذيربط در ساماندهي امور جوانان و گسترش ورزش و اجراي سياست هاي دولت تدبير و اميد در پيشبرد اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران موفق و موید به تاييدات الهي باشید.

…………………………………..

استاندار يزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربيات ارزنده، ”علي افخمي” را به سمت مشاور استاندار در امور صنعتي منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سيد محمد ميرمحمدي” در بخشی از این حکم آورده است: اميد است با توكل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج)، ضمن بهره گيري از حداكثر توان و پتانسيل هاي موجود استان با هماهنگي دستگاه هاي ذيربط و استفاده از ظرفيت هاي بخش خصوصي، در گسترش سرمايه  گذاري و توسعه صنعتي استان و اجراي سياست هاي دولت تدبير و اميد در پيشبرد اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران موفق و موید به تاييدات الهي باشید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بهلول یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از 3 انتصاب، 2 انتصاب اردکانی هستند
یعنی 67% سهام مدیریت استان متعلق به شهر اردکان.
آفرین بر دولت تدبیر و امید
آفرین

بزرگ مهر یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۷:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

علمدار يزديه
دهستاني هم فكر كنم پدرش مشهديه
فقط افخمي حتما عقداييه
با هم متحد هستند و همديگر را تقويت مي كنند و پيشرفت مي كنند
نوش جونشون
ما بافقيها هميشه بزنيم تو سر و گوش هم
فرماندار خودمون هم غريبه است

علی دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۵:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ازاین به بعد بنویسیم استان یزد ولی بخوانیم استان اردکان

مطلع دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

علمدار یزدیه
دهستانی مشهدیه
افخمی هراتیه (شهرستان خاتم)
لطفا دقت فرمایید