دیدار مسئولان استان و شهرستان بافق با خانواده شهید ابراهیمی مقدم

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۲

20140111_162034

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ، فرماندار بافق ومعاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق  با حضور در منزل پدر شهیدان ابراهیمی مقدم بسابی از صبرو مقاومت خانواده این دو شهید تجلیل کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد  در این دیدار خانواده شهدا را نماد صبر و مقاومت عنوان کرد و افزود: خانواده شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند که  دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است

پدر شهیدان ابراهیمی مقدم با بیان  فرازهایی از نهج البلاغه  خدمت رسانی مسئولان به مردم را از سیره زندگانی حضرت علی (ع) برشمرد و گفت: شهدا همگی متعلق به خداوند هستند چرا که راهی برگزیده اند  که نیازی به معرفی آنان نیست .

20140111_162014

در این دیدار همچنین پدر بزرگوار شهیدان ابراهیمی مقدم از مسئولان خواست برای رفع مشکلات منطقه محروم سبزدشت از هیچ کوششی دریع ننمایند و با همت و تلاش خود روستاهای را در توسعه و آبادانی روستاهای این منطقه  بکوشند.

گفتنی است خانواده شهید ابراهیمی مقدم دو شهید والا مقام به نام های حمید و علی اکبر ابراهیمی مقدم را تقدیم انقلاب کرده است و در سفر مقام معظم رهبری به استان یزد این خانواده  میزبان قدوم مبارک ایشان به منزل خود بودند.

20140111_162103

شهید حمید ابراهیم مقدم در عملیات بستان در تاریخ 7/12/1360 وشهید علی اکبر ابراهیمی مقدم در جزیره مجنون در تاریخ 19/11/ 1364 به مقام والای شهادت نائل شدند.

عبداللهی/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا بابائیان بافقی یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۴:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یادشان گرامی . انشالله بتوانیم راهشان را ادامه دهیم

خوش غیرت یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۵:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یادشان گرامی باد.درود بر غیرتشان.و درود بر صبر و استقامت پدر و مادر ایشان.