با بزرگانی چون دایی و پروین عکس نگرفتم چه رسد به آقایی

دسته: ورزشی
۱۴ دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ دی ۱۳۹۲

مدیرعامل سابق باشگاه سنگ آهن بافق: زمانی که شهید قندی در لیگ برتر بود و بزرگانی چون، علی پروین، علی دایی، امیرقلعه نویی، و غیره به یزد آمدند اقدام به گرفتن عکس یادگاری ننمودم، چه رسد به عیاس آقایی.

sft1000(3)

ماشاالله تفکری، در گفت و گو با خبرنگار «بافق فردا»، با بیان این مطلب که بسیاری از پول هایی که برخی بازیکنان فوتبال دریافت می کنند به جیب دلال ها می رود، اظهارکرد: پس از داستانی که بین ما و فیروز کریمی و بازیکنانی که از طرف این مربی در فدراسیون شاکی شده بودند و گزارشی که از برنامه 90 پخش شد، بسیاری از دوستان نزدیک بنده با تلفن و پیامک تماس گرفته و بیان کردند که تا کنون تصور می کردیم که با این مربی سر و سری داری و یا اینکه از بازیکنان درصد گرفتی و طلب حلالیت نمودند.

مدیرعامل سابق باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق، با بیان این مطلب که با وجود اینچنین مربی هایی اینگونه ذهنیت ها طبیعی است، ادامه داد: از این بابت خرسندم که صدای بنده به تمام کشور و بخصوص عزیزان یزدی و بافقی رسید و بسیاری از سوء تفاهم ها رفع گردید و البته این صحبت ها به این دلیل بود که بنده هیچگونه نقطه منفی در طول تصدی مدیریت این باشگاه با وجود پیشنهاد هایی که شد در پرونده ندارم.

وی با اشاره به شکایت 5 نفر از بازیکنان سابق تیم فوتبال این باشگاه، افزود: سعید بیات و حمیدشرکت العباسی در نیم فصل و 3 نفر از بازیکنان بنام های عباس آقایی، عزیز محمدی، و مجتبی انصافی، در انتهای فصل برای دریافت باقیمانده قرارداد از باشگاه شکایت کردند.

تفکری، با اشاره به این مطلب که بنده فارغ از اینکه بخواهم حقی از کسی ضایع کنم، محکم و با تمام وجود از حقوق باشگاه و مردم بافق دفاع می کنم و جلوی بازیکنان زیاده خواه می ایستم، خاطرنشان کرد: این بازیکنان 60 درصد از مبلغ قراردادهایشان را گرفته اند و 40 درصد باقیمانده چون تیم برای لیگ برتر بسته شده بود و این کار انجام نشده است، بر اساس قانون باشگاه می تواند 20 درصد حق انتقال و 20 درصد حسن انجام کار را پرداخت ننماید.

مدیرعامل سابق باشگاه سنگ آهن بافق افزود: این بازیکنان باید از باشگاه سنگ آهن و مردم بافق ممنون باشند چون بخاطر نتایج ضغیف تیم با مربیگری فیروز کریمی هیئت مدیره تصمیم به جریمه 20 درصدی بازیکنان گرفت که این را هم تعارفشان کردیم.

ماشالله تفکری، با بیان این مطلب که خیلی دوست دارم عباس آقایی اگر عکسی از بنده با خودش دارد روی سایت بگذارد تا بنده هم ببینم، افزود: بنده زمانی که تیم شهید قندی در لیگ برتر کشور بود و بزرگانی چون، علی پروین، علی دایی، امیرقلعه نویی، و غیره که هرکدام افتخاری برای فوتبال مملکت هستند به یزد آمدند و با وجود جایگاه و موقعیتی که برای بنده براحتی فراهم بود اقدام به گرفتن عکس یادگاری ننمودم، چه رسد به عباس آقایی.

این مجری تلویزیون، با اشاره به صحبت عباس آقایی درباره تمایل به حضور جلوی دوربین(برنامه90)، ادامه داد: کسی که در گزارش و برنامه های زنده تلویزیونی اجرا داشته است و خواه ناخواه از این حیث اشباه شده است و نیازی به اینگونه مسایل ندارد.

وی با اشاره به این مطلب که عباس آقایی که این ادعا را کرده قطعا از گذشته بنده اطلاعی ندارد، خاطرنشان کرد: عباس آقایی پسر محجوب و کمرویی بود و این حرف ها از او نیست و کسایی که وادارش نمودند شکایت کند در این زمینه نیز کار کردند.

وی افزود: جالب است بدانید وقتی که فیروز کریمی متوجه پیشنهاداین باشگاه گردید با سرعت برای دیدار با بنده در بافق حضور یافت.

ماشالله تفکری با بیان این مطلب که با بیان این مطلب که برای در اختیار قراردادن  تجربیات کسب شده همیشه آماده هستم و همچنین تقدیر از تلاش و حمایت مدیرعامل سنگ آهن بافق و اعضای هیئت مدیره باشگاه  ورزشی این شرکت، افزود: مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی اهداف بزرگی در زمینه های رشد و ترقی ورزش و ایجاد اشتغال و غیره مدنظر داشت که با برخی مشکلات و مسایل از ادامه کار زده شدند.

مدیرعامل سابق باشگاه سنگ آهن بافق 16 دی ماه برای  پیگیری روند  پرونده شکایت بازیکنان این باشگاه در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور حضور یافت و این گفتگو بدین بهانه با وی ترتیب داده شد.

2006


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معلوم می شودتفکری تعصب بافقی بودن دارد…دمش گرم…قبولش دارم.

علی اصغر دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقایی فهمیدی بچه بافقی باهرکسی عکس نمی اندازد…!!!

عباس دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای عسکری عزیز یه کاری بکن سال آینده بازهم تیم فوتبال داشته باشیم.

امير محمد دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انسان هاي بزرگ به خود سخت ميگيرند و انسان هاي كوچك بديگران
آقاي تفكري ممنون از حسن نيت و پيگيريتان

علی رضا دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۷:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام/ باید بدانیم کارهای بزرگ حواشی و مسایل زیادی دارد ولی اگر هدف مهم است نباید کنار رفت.

محمد دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها همش سیاست هسته حالا ببینید کی گندش در میاد

حسين سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۷:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امثال اين آقاي (محمد) با تنگ نظريشون بافق ما رو به اين وضع انداخته اند

حق گو سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۹:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب تفکری
به خاطر مطرح بودن نام بافق در زمان حضور در لیگ دسته یک از شما و مدیر عامل محترم و دیگر دست اندر کاران تشکر می نمایم .
موفق باشید .

رفیق سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر بزرگوار جناب آقای تفکری
عده ای خواسته یا ناخواسته اسباب دلخوری و ناراحتی جنابعالی را فراهم نموده اند. امیدوارم فردای قیامت شرمنده نباشند
من به نوبه خودم از جنابعالی بابت تمام زحماتی که متحمل شده اید ممنون و سپاسگذارم

ورزشی سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدمت جناب آقای تفکری عرض ادب .انشاء الله باحمایت آقای عسکری مجددا مدیریت باشگاه را دست بگیرید .تا دوباره خاطرات زنده شود فعلا که شایعاتی شنیدیم تا به واقعیت برسه

دلسوز سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۳:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خودمهندس عسکری اهداف بلندی را برای بافق ومردم دارداگرالبته بتواندبامشکلات سرراه که همه اش حاشیه است پیروزشودانشااله موفق شودوبتوانددرلیگ برترفوتبال کشورتیمداری کندهرچندکه برای مابافقی هایک رویاست ولی غیرممکن نیست کارهای بزرگ فقط باانسانهای بزرگ دست یافتنی است

صدیق سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به قول شاعر دلسوز شهرمون: دل نیست کبوتر که چو برخواست نشیند از گوشه بامی که پریدیم پریدیم. ماشالله هم پرید…. به امید روزی که مجری برزگ کشوری شه…

کاظم عسکری چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۸:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب تفکری
بی شک اگر استعداد و همت شما نبود بدین مرحله جایگاه اجتماعی ،شهری و استانی نمی رسیدید نماینده خوب بافق در سطح استان باشید .

ممل چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله همه عاقبت بخیر شویم