پرداخت 575 میلیون تومان به متقاضیان، بافق را در عرصه اقتصاد مقاومتی ممتاز کرده است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۲

پرداخت 575 میلیون تومان به متقاضیان، بافق را در عرصه اقتصاد مقاومتی ممتاز کرده است

IMG_9113

فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی بافق در جمع اصحاب رسانه شهرستان گفت: تشکیل قرارگاه جهاد اقتصادی و انجام تمهیدات لازم برای پرداخت 575 میلیون تومان تاکنون بافق را در عرصه اقتصاد مقاومتی ممتاز کرده است.

IMG_9116

دعوت از عموم مردم برای دریافت وامهای خود اشتغالی در راستای تولیدات مورد نیاز شهرستان

بمانعلی باقیان صبح امروز در این نشست مطبوعاتی که در دفتر فرماندهی سپاه بافق و با حضور نماینده نهاد مقام معظم رهبری در سپاه و نماینده حفاظت سپاه برگزار شد با تشکر ویژه از امام جمعه،فرماندار،مدیر جهاد کشاورزی،رئیس اداره تعاون ،کار و امور اجتماعی و رئیس مرکز فنی و حرفه ای بافق که در ایجاد قرارگاه جهاد اقتصادی نقش مؤثر داشته اند از عموم مردم برای دریافت وامهای خود اشتغالی در راستای تولیدات مورد نیاز شهرستان دعوت کرد.

IMG_9115

تولید کنندگان بافقی برای بازار فروش محصولاتشان نگرانی نداشته باشند

فرماندهی سپاه بافق با اعلام اینکه بزودی 200 میلیون تومان اعتبار دیگر برای فعالیتهای خوداشتغالی و اقتصاد مقاومتی به بافق تعلق خواهد گرفت زمینه های کار برای تولید در روستاههای بافق را بسیار مناسب ارزیابی کرد و به دریافت کنندگان وام اطمینان داد محصولاتشان توسط شرکت تولیدی توزیعی که توسط بخش خصوصی زیر نظر سپاه شروع به فعالیت کرده خریداری خواهد شد.

در اقتصاد مقاومتی سپاه راسا وارد فعالیتهای اقتصادی نمی شود

باقیان با اعلام اینکه سپاه  در اقتصاد مقاومتی برنامه ای برای اینکه راسا وارد کار اقتصادی شود ندارد برنامه هایی مانند فرهنگسازی،تشکیل کلاسهای آموزشی برای ایجاد کارگاه تولیدی یا مشاغل خانگی ،پشتیبانی بازاریابی محصولات ایجاد شده را از برنامه های این نهاد در راستای فرمایش مقام معظم رهبری برای اهمیت دادن به کار و تلاش عنوان کرد.

IMG_9120

رسانه در فرهنگسازی اهمیت  کار و تلاش به جامعه کمک کند

فرمانده سپاه پاسداران بافق در پایان این نشست که 40 دقیقه به طول انجامید از رسانه های بافق خواست در فرهنگسازی برای اهمیت دادن به کار و تلاش و اقتصاد مقاومتی بر مبنای آیات و روایت و سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری به سپاه  و جامعه در این امر مورد نظر رهبری کمک کنند.

انتقاد به تعامل پایین سپاه بافق با رسانه های شهرستان

برنامه های نظارتی سپاه برای خرج کرد صحیح وامها ی اعطائی،آسان سازی دریافت وام برای عموم مردم،نقش حلقه های صالحین در راستای اقتصاد مقاومتی و انتقاد به تعامل پایین سپاه بافق با رسانه های شهرستان علی رغم فعالیتهای بسیار زیاد این نهاد از مواردی بود که خبرنگاران بافقی در این جلسه با باقیان در میان گذاشتند.

IMG_9117

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام لطفا نشانی قرار گاه را برروی همین سایت اعلام کنید

باتشکر
جوان بیکاری که براثر قوانین دست وپاگیر ورانت دچار سردرگمی شده که چه کاری انجام دهد