چرا دولتی ها نماینده انتخاب می نمایند؟ چرا با شعور مردم بازی می شود؟

دسته: سیاسی
۸ دیدگاه
چهارشنبه - 13 اردیبهشت 1391
بیان دیدگاهها و اظهارات دخیل عباس زارع زاده در جمع مردم شهرستان بافق
چرا دولتی ها نماینده انتخاب می نمایند؟ چرا با شعور مردم بازی می شود؟
حجت الاسلام والمسلمین دکتر دخیل  عباس زارع زاده در جمع هواداران خود در مسجد جامع بافق به بیان برخی دیدگاههای خود پرداخت:
•    افتخار دارم که همه سلول های وجودم در خدمت نظام و انقلاب بوده اند
•    آمده ام تا علیه تمام عواملی که باعث می شود مردم از آن لطمه ببینند مقابله کنم.
•    زمانی بی عدالتی به وجود می آید که مدافعان عدالت کوتاهی کنند و آن وقت زیاده خواهان، فرصت طلبان  و کسانی که به دنبال انحصار هستند،  جولان می دهند.
•    به جرأت می گویم متأسفانه تا کنون نمایندگان این حوزه که خود عزیزانی بسیار متدین بوده اند، نتوانسته اند آنچنانکه می باید دین خود را به این مردم  ادا نمایند.
•    پنج شهرستان این حوزه انتخابیه ، نگین عزت استان هستند.
•    باید در همه اوقات ، دنبال منفعت مردم و جانفدای مردم باشیم.
•    کلنگ گاز کشی شهرستان بافق ابتدا در دور اول سفر ریاست جمهوری زده شده است. همه جا گاز دار می شود ولی برای بار سوم در سال گذشته مجدداً کلنگ این گاز کشی بر زمین می خورد. چرا؟
•    چرا دولتی ها نماینده انتخاب می نمایند؟ چرا با شعور مردم بازی می شود؟
•    نماینده مردم را باید مردم انتخاب کنند ، نه دولتی ها.
•    نماینده ای را که دولت برای مردم انتخاب کند، به درد این ملت نخواهد خورد.
•    این بافق است که امروز تغذیه کننده فولاد ارزشمند کشور است.
•    انفال فروشی نیست؛ منافع آن را باید واگذار کرد، اصلش را که نمی شود فروخت. چرا در خصوص معدن سنگ آهن بافق این عمل نمی شود؟
•    الحمد لله زبانم گویا است؛ پایم بدو است؛ الحمد لله دلم می سوزد برای این نظام . من تا پای جان برای خدمت به این مردم آماده ام و از هیچ کس، هراسی به دل ندارم.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 1:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نظرم به کاندیدای بخصوصی نیست :وقتی با دقت به بیتقوائیهای انتخاباتی از سوی کاندیدائی یا بدتر از آن طرفداری از کاندیداها بر میخوریم به وضعیت خود که تاسف میخوریم و برایمان بسیار نا امید کننده است . اگر پستها و مسئولیت ها در نظام اسلامی و کشور امام زمانی(عج) وسیله تقرب به خدا بدانیم باعوام فریبی قصد استحمار و یا حداقل سردرگمی مردم را نداریم.مثل بعضی مقام پرستیها مثل کسی است به با زور و کتک تسبیحی را از کسی چپاول کند تا با آن صلوات بفرستد.(به همدیگررا باتهمت و تخریب کنار بزنیم تا به خدمتگذاری نظام اسلامی برسیم.)

زنده باد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 1:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

راست میگه چرا هرچی فرده از فرهمند حمایت میکنه و لی مردم و جمع از دخیل عباس.
راستی چرا به مردم توهین میکنند؟
چه دستی تو کار بان فاس است!

حاج رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 6:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا جون : در زمان ورود آقای دکتر فروزان نیا و حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده با نزول باران، این رحمت خدایی فضای مطبوع و دلنشینی در شهر ومسیر حرکت مردم و میهمانان عزیز ایجاد شد . دیروز هم در کنار دریاچه آهن شهر در جریان مراسم جشن کارگر باد و خاک پدر همه را در آورد و مردم فرار کردن . اینها پیام داره که امیدوارم متوجه باشند ! ضمنا یادمان شهدای فصل رفت سالن امام علی (ع) آهنشهر !! امامزاده عبدالله فضای معنوی دارد و وجود قبور شهدا… >>>

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 8:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس فرهمند
نماینده محترم مردم شریف بافق،بهاباد،ابرکوه،خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی
با سلام وآرزوی توفیق الهی وسعادت جاودانی
نمی دانم آنچه راقبلا به حضورتان ارسال داشتم ،مرور ومطالعه فرموده اید ویا خیر .علی القاعده چنان به نتیجه کار امیدوار بوده واطمینان داشته اید که شایسته التفاتش نداسته اید.واقعیت آن است با ملاحظه سوابق وفضای انتخابات ،انتظار پیروزی شما می رفت وقاعدتا حضرتعالی واصحاب نیز متحیر ومتعجبیدچگونه ممکن است درحالی که هیچ رقیب جدی وسرشناسی در این حوزه انتخابیه پهناور نداشتید ودر شرایطی که چهار سال برای مردم بافق ،خاتم،مهریزوبهاباد وقت گذاشتید وزحمت کشیدید وبه تعبیر دوستانتان به “چهرهای شناخته شده”تبدیل شدید،ومهمتراز همه درحالی که حمایت قاطبه مردم ابرکوه را نیز به همراه داشتید،درکسب یک چهارم آرا ماخوذه نیز ناکام بمانید !البته باز هم کمی “شانس”واندکی “اقبال” چاشنی کار بود وبه فریاد رسید .، چراکه اگر رقیب نا آشنا ونوظهورتان تنها حدود چهار صد رای دیگر داشت ،الفاتحه!!
به هرحال آشکارا مشاهده فرمودید که زحمات وخدمات چندساله جنابعالی! درحق مردمان شهرستانهای حوزه انتخابیه نیزآنها را از رای دادن به همشهریهایشان باز نداشت .البته نباید نا امید بود .،چرا که هنوز به پایان این داستان نرسیده ایم ویک ماراتون سخت ونفس گیردیگر باقی مانده است . شما هنوزنیز برای نمایندگی مجدد مردم منطقه فرصت دارید .اما آیا برای کسب مسند خدمتگزاری آن هم در نظام جمهوری اسلامی ،باید از هرفن وفریبی استفاده نمود ؟آیا برای نشستن بر صندلی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی باید از هرطریق ممکن اقدام نمود ؟آیا تطمیع رقبای انتخاباتی ،وعده دادن به سمتهای دولتی (برای متقاعد ساختن رقبا برای کناره گیری )،شایعه پراکنی واقداماتی غیر اخلاقی ازاین دست را برای کسی که خود راشیعه امیرالمومنین (ع) دانسته وپایبند به اصول وآرمانهای انقلاب معرفی می کند ، شایسته وزیبنده می دانید ؟آیا تصاحب کرسی نمایندگی را به مدد اینطور برنامه ها ،غاصبانه وخائنانه نمی دانید ؟آیا گمان دارید اگر کسی با این “بازی”و”بامبول”هابه مجلس راه یافت ،می تواند نماینده شایسته ای برای مردم لایق میهنمان باشد ؟البته بنده در موضع ایراد اتهام به حضرتعالی نیستم وفقط سوالاتی را مطرح میکنم که شایسته است “انسان”در خلوت تنهایی ودر محضر”وجدان” خویش ودر حالی که “خدا”ی بزرگ را حاضروناظر میداند بدان ها بیاندیشد.
“اصلح” کیست؟
مجلسی که به فرموده رهبر کبیر ومعمار فقید نظام جمهوری اسلامی در راس امور وعصاره فضایل ملت است ،اجتماع نمایندگان “اصلح” مردم است .رای دادن به داوطلب “اصلح”درتمامی ادوار انتخاباتی مورد تاکید مرحوم امام (ره) ورهبر معظم انقلاب بوده وهست ومعیارهایی همچون تقوا،تعهد،تخصص،تدبیر،شجاعت و….نیز در رهنمودها وراهنما یی های این بزرگواران کاملا بزرگ وبرجسته است .
با این وجود اکثریت مردم حوزه انتخابیه ما نشان دادند که اصلح از نظر آنها همشهری هایشان هستند!چراکه در تمامی شهرستانهای پنجگانه حوزه انتخابیه ،حدود 90 درصد آرا را داوطلبان بومی به خود اختصاص داده اند .البته این موضوع یک معضل فرهنگی واجتماعی است که در انتخابات شورای اسلامی شهر ها نیز در ظاهر کریه محله گرایی آشکارشده وبسیاری از فرصتها را می سوزاند واستعدادها را تباه می کند .امیدوارم روزی مسوولان حوزه های سیاسی واجتماعی وقتشان اجازه دهد تا رفتار مردم در عرصه های انتخاباتی واجتماعی را آسیب شناسی نموده وعلاجی بیاندیشند .
آنچه در جریان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گسترده ما روی می دهد بیشتر”جنگ شهرها”ست ونه “جدال سلایق وصلاحیت”هاوصد البته این روند وروال نه با عقل سلیم وشعور سیاسی سازگار است ونه حتی مطابق مصالح ومنافع منطقه است .چه بسا ،با ملاحظه شاخصهای اصلح بودن از نظر امام ورهبری ،هموطنی اهل تبریز،کرمانشاه ،مشهد ویا اهواز از برادر بنده یا پسر عموی جنابعالی بهتر وبیشتر شایستگی نمایندگی مجلس را داشته باشد .در چنین حالتی رای دادن براساس خویشی،همشهری بودن و…. با عقل وحتی شرع در تضاد وتناقض است .
باری ،استدلال سخیف وضعیف “حمایت از همشهری”اگر از زبان مردم کوچه وبازار شنیده شود ،محملی برای توجیه وتفسیر دارد .،اما تاسف آورتر آن است که برخی از مدیران اجرائی منتخبان مردم در شوراها وبرخی از دوستان که ادعای فهم وفضل دارند نیز براین آتش دامن می زنند .جالب تر آنجاست برخی از مدعیانی که امروز مردم را از راه یافتن فردی غیر ابرقوئی به مجلس بر حذر میدارند ،چند دوره قبل ،در حمایت از آقای محصل همدانی (نماینده شایسته اسبق مجلس)در برابر رقبای ابرقوئی ایشان ،گلوی مبارک را پاره میکردند !
سوال اینجاست که آیادر سالهایی که فی المثل جنابعالی نماینده مجلس شورای اسلامی بوده اید در حق مردم شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،کم کاری وبیمهری کرده اید که اکنون باید از راهیابی نماینده ای غیر ابرقوئی به مجلس بهراسیم ؟این چه تصور باطل وبی مبنایی است ،که مثلا اگر نماینده مجلس از شهرستان دیگرباشد ،کارهای ابرکوه معطل می ماند ؟مگر در نظام جمهوری اسلامی قرار است هرکس فقط برای شهر خودش تلاش کند ؟آیا به عنوان مثال ،استاندارمحترم ما (که علی رغم ابرقویی بودن،از نوازشهای گاه وبی گاه جنابعالی نیز بی بهره نبوده اند )دغدغه توسعه شهرستانهای طبس ومیبد وبافق را نداشته اند ویا خدای ناکرده در حق شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،ظلم واجحافی روا میدارد ؟بنده به عنوان یک ابرقوئی که عهده دار سمت کوچکی در استان می باشم به خوبی می بینم که ترویج فکر افراطی “ابرکوه ستیزی”در بین قاطبه فعالان اجتماعی،سیاسی واجرایی استان شده وآنها غالبا جدای از تعلقات سیاسی ومنطقه ای خود در صفی واحد در برابر “ابرکوه “موضع گیری میکنند .آیا تشدید این موج منفی را با توجه به نسبت جمعیتی ابرکوه در استان یزد ونیز تغییر طبیعی مدیران ونمایندگان استان ،به نفع منطقه می دانید ؟
جناب آقای فرهمند :
ترویج وتبلیغ این تفکر جاهلانه (همشهری گرایی در انتخاب نمایندگان مجلس) هیچ نسبتی با آموزه های انقلاب اسلامی نداشته وبه طور قطع ویقین خدمتی به منافع شهرستان ابرکوه ودیگر مناطق استان نخواهد نمود بلکه صرفا منافع شخصی وزود گذری را برای کاندیداهای محترم در بر خواهد داشت .
با این وجود در کمال تاسف شاهدیم این تفکر افراطی وانحرافی،آگاهانه ویا ناخود آگاه توسط دوستان منصوب به جنابعالی در سطح مردم دامن زده می شود لازم است حضرات را متوجه سازید که منافع ومصالح بلند مدت منطقه بسیار مهمتر از رای آوردن یا نیاوردن حضرتعالی بوده وصدالبته مقدم داشتن منافع فردی بر مصالح عمومی ظلمی بزرگ وخیانتی آشکار است .به دوستان یادآور شوید برای تبلیغات ،برصلاحیتها وسوابق تاکید کنند ونه آنکه با در پیش گرفتن سیاست هراس وتخریب،احساسات عمومی مردم حوزه انتخابیه را علیه ابرکوه برانگیخته سازند.
اینجانب “مقابله جدی ومواجهه اساسی با موج ابرقوئی گرائی افراطی ونامعقول”را کاملا مبتنی برآموزه های دینی ودر مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ودر راستای منافع منطقه دانسته وبه طور خاص از جنابعالی می خواهم که با صداقت وصراحت در این خصوص موضع گیری نمایید .عدم شفافیت جدی حضرتعالی وادامه روند فعلی که از طریق تحریک حس وطن دوستی مردم ابرکوه وترویج موج هراس از دیگران صورت میگیرد به طور حتم با تقوا وتدبیر ومصلحت عمومی در تناقض است . متذکر می گردم در غیر این صورت علاقمندان به توسعه بلند مدت شهرستان ابرکوه واستان یزد به طریق مقتضی ،مردم وافکار عمومی را متوجه مخاطرات موج منفی ایجاد شده توسط اصحاب تبلیغی حضرتعالی علیه مردم ومنافع ابرکوه در سطح استان یزد ،خواهند نمود .با یادآوری اینکه محتوای این نامه را نیز محرمانه نمی دانم ،سالی نیکووعاقبتی محمود برایتان آرزومندم .
وآخردعواناان الحمدلله رب العالمین

والسلام علیکم ورحمته الله وبرکاته
رونوشت :
– استاندار محترم یزد ورئیس محترم دفتر ایشان جهت استحضار
– فرمانداری محترم شهرستان ابرکوه ،جهت استحضار
– آقایان حسین عزیزی ،حسین بهرامی،محمد جواد عادل،علمداردادبین پور،علی حاتمی ومحمد علی فاتحی جهت استحضار

ابرقوئی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 8:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس فرهمند
نماینده محترم مردم شریف بافق،بهاباد،ابرکوه،خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی
با سلام وآرزوی توفیق الهی وسعادت جاودانی
نمی دانم آنچه راقبلا به حضورتان ارسال داشتم ،مرور ومطالعه فرموده اید ویا خیر .علی القاعده چنان به نتیجه کار امیدوار بوده واطمینان داشته اید که شایسته التفاتش نداسته اید.واقعیت آن است با ملاحظه سوابق وفضای انتخابات ،انتظار پیروزی شما می رفت وقاعدتا حضرتعالی واصحاب نیز متحیر ومتعجبیدچگونه ممکن است درحالی که هیچ رقیب جدی وسرشناسی در این حوزه انتخابیه پهناور نداشتید ودر شرایطی که چهار سال برای مردم بافق ،خاتم،مهریزوبهاباد وقت گذاشتید وزحمت کشیدید وبه تعبیر دوستانتان به “چهرهای شناخته شده”تبدیل شدید،ومهمتراز همه درحالی که حمایت قاطبه مردم ابرکوه را نیز به همراه داشتید،درکسب یک چهارم آرا ماخوذه نیز ناکام بمانید !البته باز هم کمی “شانس”واندکی “اقبال” چاشنی کار بود وبه فریاد رسید .، چراکه اگر رقیب نا آشنا ونوظهورتان تنها حدود چهار صد رای دیگر داشت ،الفاتحه!!
به هرحال آشکارا مشاهده فرمودید که زحمات وخدمات چندساله جنابعالی! درحق مردمان شهرستانهای حوزه انتخابیه نیزآنها را از رای دادن به همشهریهایشان باز نداشت .البته نباید نا امید بود .،چرا که هنوز به پایان این داستان نرسیده ایم ویک ماراتون سخت ونفس گیردیگر باقی مانده است . شما هنوزنیز برای نمایندگی مجدد مردم منطقه فرصت دارید .اما آیا برای کسب مسند خدمتگزاری آن هم در نظام جمهوری اسلامی ،باید از هرفن وفریبی استفاده نمود ؟آیا برای نشستن بر صندلی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی باید از هرطریق ممکن اقدام نمود ؟آیا تطمیع رقبای انتخاباتی ،وعده دادن به سمتهای دولتی (برای متقاعد ساختن رقبا برای کناره گیری )،شایعه پراکنی واقداماتی غیر اخلاقی ازاین دست را برای کسی که خود راشیعه امیرالمومنین (ع) دانسته وپایبند به اصول وآرمانهای انقلاب معرفی می کند ، شایسته وزیبنده می دانید ؟آیا تصاحب کرسی نمایندگی را به مدد اینطور برنامه ها ،غاصبانه وخائنانه نمی دانید ؟آیا گمان دارید اگر کسی با این “بازی”و”بامبول”هابه مجلس راه یافت ،می تواند نماینده شایسته ای برای مردم لایق میهنمان باشد ؟البته بنده در موضع ایراد اتهام به حضرتعالی نیستم وفقط سوالاتی را مطرح میکنم که شایسته است “انسان”در خلوت تنهایی ودر محضر”وجدان” خویش ودر حالی که “خدا”ی بزرگ را حاضروناظر میداند بدان ها بیاندیشد.
“اصلح” کیست؟
مجلسی که به فرموده رهبر کبیر ومعمار فقید نظام جمهوری اسلامی در راس امور وعصاره فضایل ملت است ،اجتماع نمایندگان “اصلح” مردم است .رای دادن به داوطلب “اصلح”درتمامی ادوار انتخاباتی مورد تاکید مرحوم امام (ره) ورهبر معظم انقلاب بوده وهست ومعیارهایی همچون تقوا،تعهد،تخصص،تدبیر،شجاعت و….نیز در رهنمودها وراهنما یی های این بزرگواران کاملا بزرگ وبرجسته است .
با این وجود اکثریت مردم حوزه انتخابیه ما نشان دادند که اصلح از نظر آنها همشهری هایشان هستند!چراکه در تمامی شهرستانهای پنجگانه حوزه انتخابیه ،حدود 90 درصد آرا را داوطلبان بومی به خود اختصاص داده اند .البته این موضوع یک معضل فرهنگی واجتماعی است که در انتخابات شورای اسلامی شهر ها نیز در ظاهر کریه محله گرایی آشکارشده وبسیاری از فرصتها را می سوزاند واستعدادها را تباه می کند .امیدوارم روزی مسوولان حوزه های سیاسی واجتماعی وقتشان اجازه دهد تا رفتار مردم در عرصه های انتخاباتی واجتماعی را آسیب شناسی نموده وعلاجی بیاندیشند .
آنچه در جریان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گسترده ما روی می دهد بیشتر”جنگ شهرها”ست ونه “جدال سلایق وصلاحیت”هاوصد البته این روند وروال نه با عقل سلیم وشعور سیاسی سازگار است ونه حتی مطابق مصالح ومنافع منطقه است .چه بسا ،با ملاحظه شاخصهای اصلح بودن از نظر امام ورهبری ،هموطنی اهل تبریز،کرمانشاه ،مشهد ویا اهواز از برادر بنده یا پسر عموی جنابعالی بهتر وبیشتر شایستگی نمایندگی مجلس را داشته باشد .در چنین حالتی رای دادن براساس خویشی،همشهری بودن و…. با عقل وحتی شرع در تضاد وتناقض است .
باری ،استدلال سخیف وضعیف “حمایت از همشهری”اگر از زبان مردم کوچه وبازار شنیده شود ،محملی برای توجیه وتفسیر دارد .،اما تاسف آورتر آن است که برخی از مدیران اجرائی منتخبان مردم در شوراها وبرخی از دوستان که ادعای فهم وفضل دارند نیز براین آتش دامن می زنند .جالب تر آنجاست برخی از مدعیانی که امروز مردم را از راه یافتن فردی غیر ابرقوئی به مجلس بر حذر میدارند ،چند دوره قبل ،در حمایت از آقای محصل همدانی (نماینده شایسته اسبق مجلس)در برابر رقبای ابرقوئی ایشان ،گلوی مبارک را پاره میکردند !
سوال اینجاست که آیادر سالهایی که فی المثل جنابعالی نماینده مجلس شورای اسلامی بوده اید در حق مردم شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،کم کاری وبیمهری کرده اید که اکنون باید از راهیابی نماینده ای غیر ابرقوئی به مجلس بهراسیم ؟این چه تصور باطل وبی مبنایی است ،که مثلا اگر نماینده مجلس از شهرستان دیگرباشد ،کارهای ابرکوه معطل می ماند ؟مگر در نظام جمهوری اسلامی قرار است هرکس فقط برای شهر خودش تلاش کند ؟آیا به عنوان مثال ،استاندارمحترم ما (که علی رغم ابرقویی بودن،از نوازشهای گاه وبی گاه جنابعالی نیز بی بهره نبوده اند )دغدغه توسعه شهرستانهای طبس ومیبد وبافق را نداشته اند ویا خدای ناکرده در حق شهرستانهایی غیر از ابرکوه ،ظلم واجحافی روا میدارد ؟بنده به عنوان یک ابرقوئی که عهده دار سمت کوچکی در استان می باشم به خوبی می بینم که ترویج فکر افراطی “ابرکوه ستیزی”در بین قاطبه فعالان اجتماعی،سیاسی واجرایی استان شده وآنها غالبا جدای از تعلقات سیاسی ومنطقه ای خود در صفی واحد در برابر “ابرکوه “موضع گیری میکنند .آیا تشدید این موج منفی را با توجه به نسبت جمعیتی ابرکوه در استان یزد ونیز تغییر طبیعی مدیران ونمایندگان استان ،به نفع منطقه می دانید ؟
جناب آقای فرهمند :
ترویج وتبلیغ این تفکر جاهلانه (همشهری گرایی در انتخاب نمایندگان مجلس) هیچ نسبتی با آموزه های انقلاب اسلامی نداشته وبه طور قطع ویقین خدمتی به منافع شهرستان ابرکوه ودیگر مناطق استان نخواهد نمود بلکه صرفا منافع شخصی وزود گذری را برای کاندیداهای محترم در بر خواهد داشت .
با این وجود در کمال تاسف شاهدیم این تفکر افراطی وانحرافی،آگاهانه ویا ناخود آگاه توسط دوستان منصوب به جنابعالی در سطح مردم دامن زده می شود لازم است حضرات را متوجه سازید که منافع ومصالح بلند مدت منطقه بسیار مهمتر از رای آوردن یا نیاوردن حضرتعالی بوده وصدالبته مقدم داشتن منافع فردی بر مصالح عمومی ظلمی بزرگ وخیانتی آشکار است .به دوستان یادآور شوید برای تبلیغات ،برصلاحیتها وسوابق تاکید کنند ونه آنکه با در پیش گرفتن سیاست هراس وتخریب،احساسات عمومی مردم حوزه انتخابیه را علیه ابرکوه برانگیخته سازند.
اینجانب “مقابله جدی ومواجهه اساسی با موج ابرقوئی گرائی افراطی ونامعقول”را کاملا مبتنی برآموزه های دینی ودر مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ودر راستای منافع منطقه دانسته وبه طور خاص از جنابعالی می خواهم که با صداقت وصراحت در این خصوص موضع گیری نمایید .عدم شفافیت جدی حضرتعالی وادامه روند فعلی که از طریق تحریک حس وطن دوستی مردم ابرکوه وترویج موج هراس از دیگران صورت میگیرد به طور حتم با تقوا وتدبیر ومصلحت عمومی در تناقض است . متذکر می گردم در غیر این صورت علاقمندان به توسعه بلند مدت شهرستان ابرکوه واستان یزد به طریق مقتضی ،مردم وافکار عمومی را متوجه مخاطرات موج منفی ایجاد شده توسط اصحاب تبلیغی حضرتعالی علیه مردم ومنافع ابرکوه در سطح استان یزد ،خواهند نمود .با یادآوری اینکه محتوای این نامه را نیز محرمانه نمی دانم ،سالی نیکووعاقبتی محمود برایتان آرزومندم .
وآخردعواناان الحمدلله رب العالمین

والسلام علیکم ورحمته الله وبرکاته
رونوشت :
– استاندار محترم یزد ورئیس محترم دفتر ایشان جهت استحضار
– فرمانداری محترم شهرستان ابرکوه ،جهت استحضار
– آقایان حسین عزیزی ،حسین بهرامی،محمد جواد عادل،علمداردادبین پور،علی حاتمی ومحمد علی فاتحی جهت استحضار

سيد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 9:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اي بابا حاج رسول معلومه خيلي بي منطقي بافق که هميشه باد مي وزه وگردوخاک ميشه چراکه هرچيزي از طرف خداوند لطف است

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 2:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم که ساکن یزد هستم دیشب در یزد گردو خاک عجیبی شده بوددیگر وای بر بافق که همیشه هوای آن گردو خاکیه

حاج رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 - 4:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا سید : باران رحمت است و مردم برایش دعا میکنند تا بیاید اما این گونه گردو خاک ها لطف نیست !/ باد و گرد و خاک پر دیده بودیم ؟! اما نه اینجوری ! شما که منطق داری و حتما به دستورات اسلام آشنایی این بادها نشان ظلم است !! و اگرشدت پیدا میکرد شاید نماز آیات واجب می شد ؟؟ در شهر بافق در شهر مجاهد نستوه آیت الله بافقی در حضور امام جمعه و فرماندار شهرو مردم متدین وتعدادی از خانواده شهدا رقاص خانه راه انداختن ولله درست نیست ؟ تفریح خوبه ! شاد بودن خوبه ! اما رقص در نزد همه علما نکوهیده و گاها حرام است ؟! در هر کاری افراط بده . خداوکیلی برید داخل مردم ، وآنهایی که درد دین دارند ببینید چه میگویند ؟ مردم احتیاج به تفریح دارند اما تفریح سالم !! ضمنا قراره در هفته آینده در همین آهن شهر یادمان شهدا برگزار بشه !!!! براستی آیا شهدا راضیند ؟؟ با تشکر

You cannot copy content of this page