تاكيد فرماندار تفت بر تسريع در انجام عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستای نصرآباد، علی آباد و مزرعه ملا

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، “ابوالقاسم دهقان” با اشاره به اين كه در سال جاری مردم 8 روستای دهستان نصرآباد و 5 روستای دهستان علی آباد در شهرستان تفت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به باقیمانده روستای نصرآباد، علی آباد، مزرعه ملا و صنایع در طول مسیر نيز آغاز شده است.

وي ادامه داد: این پروژه شامل 60 کیلومتر شبکه پلی اتیلن، 3 هزار و 700 متر خط فلزی، نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار(TBS) ، یک ایستگاه حفاظت از زنگ (CPS) و نصب 500 علمک می باشد.

فرماندار تفت اعتبار برآورد شده براي انجام این پروژه را حدود 50 میلیارد ریال اعلام كرد و گفت: انتظار مي رود با برنامه ريزي هاي صورت گرفته شاهد بهره مندي ساير مردم شريف عزيز اين نواحي از نعمت گاز باشيم.

فرماندار تفت با اشاره به ضرورت تامين زيرساخت هاي لازم براي افزايش رفاه مردم، بر توجه ويژه به مناطق روستايي در اين رابطه تاكيد كرد و گفت: توجه به توسعه و رشد مناطق روستايي، زمينه ساز رشد و پيشرفت متوازن و همه جانبه كشور است و اين موضوع بايد در اولويت كارها قرار گيرد.

وي در پايان از خدمات و تلاش هاي مسئولان اداره گاز شهرستان در تامين گاز موردنياز مردم در ماههاي سرد زمستان امسال قدرداني كرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۷:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مسئولین بافق
تشکر تشکر تشکر

گاززززززززززز چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا ما گاززززززززززززززز نمی خوایم کیو باید ببینیم!!!!

ناشناس چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به فرماندارتفت بگوييدگازرساني به روستاي بافق رانيزپيگيري كنندآخه ماهم انسانيم