زمرد بافق در انتظار گاز

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۷ دی ۱۳۹۲

20140116_182917

در نشستی با حضور معاون فرمانداربافق و نماینده مردم این شهرستان در مجلس و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کارخانه کاشی بافق، مشکلات این واحد صنعتی  بررسی  و گاز و کمبود نقدینگی مهم‌ترین مشکلات این واحد اعلام شد.

20140116_182844

فاز اول کارخانه کاشی بافق با تولید روزانه هشت تا 10 هزار متر مربع کاشی آغاز به کار کرده و فاز بعدی نیز به زودی در صورت رسیدن گاز راه‌اندازی می‌شود.

نماینده مردم بافق و چهار شهرستان دیگر استان یزد نیز در این نشست اظهار داشت: اگر کوره دوم این واحد بخواهد آغاز به کار کند، باید گاز شهری در کارخانه باشد چرا که گاز مایع جوابگوی هر دو کوره نیست.

دخیل‌عباس زارع‌زاده، ورود گاز به دالان شهرک صنعتی این شهرستان و نزدیکی این کارخانه را گامی برای رفع مشکل اصلی این کارخانه دانست و بیان کرد: بازسازی و احیای این کارخانه می‌تواند، این واحد صنعتی را به عنوان یک کارخانه موفق در سطح استان مطرح کند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، تامین امکانات کارخانه و استفاده از آن با ظرفیت کامل را از تصمیمات قطعی در مورد این کارخانه عنوان کرد و گفت: امتیاز مهم این کارخانه، داشتن خاک مرغوب شهرستان برای کاشی است که نقطه عطفی برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران دیگر در این امر است.

زارع‌زاده، کمبود سرمایه در گردش و نقدینگی را از مشکلات اولیه این کارخانه عنوان کرد و گفت: با دریافت وام، برای حل این مشکل تلاش خواهیم کرد.

وی، تلاش برای دریافت استمهال و بخشودگی جرایم را مستمر دانست و یادآور شد: برای رفع مشکلات این کارخانه از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد. 

زارع‌زاده خاطرنشان کرد: سرمایه و هستی مردم در این کارخانه نهفته است که با راه‌اندازی مجدد آن امیدواریم خدمتی به این مردم شود.

نماینده مردم بافق در مجلس، پیگیری مدیران کارخانه کاشی بافق برای رفع مشکلات این کارخانه و پیشرفت آنها را قابل تقدیر عنوان کرد.

 کارخانه کاشی بافق 5هزار و 13 نفر سهامدار دارد و  بیش از دو سال است که تعطیل شده و مشکل اصلی آن برای آغاز به کار مجدد، کمبود نقدینگی و گاز است./

عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
کلیک کن تا پول دار شی.... جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۵:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا کنه فقط مشکل گاز باشه
میترسیم وقتی گاز اومد دوباره بگین باید در انتظار … باشیم