جوابیه مدیر عامل شرک گازاستان به فرماندار بافق در مورد وضعیت گازرسانی بافق

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
جمعه - ۲۷ دی ۱۳۹۲

 فرماندار بافق  با ارسال درخواستی به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، از وی خواستار تشریح آخرین وضعیت عملیات گازرسانی به بافق شد.

علیرضا پیله ور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز با صدور جوابیه در زمینه درخواست فرماندار، نوشته است:

 

gaz

جناب آقای خاوری

فرماندار محترم شهرستان بافق

با سلام

احتراما به استحضار می رساند پروژه احداث خط انتقال گاز یزد به بافق به طول ۱۰۰ کیلومتر و به قطر ۲۴ اینچ توسط شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
فاز اول شبکه داخلی بافق با اجرای ۶۳ کیلومتر شبکه فلزی و پلی اتیلن و ساخت یک دستگاه تقلیل فشار(TBS) در شهریورماه سال جاری به اتمام رسید.
عملیات اجرایی گازرسانی به فاز دوم بافق نیز شامل اجرای ۹۵ کیلومتر شبکه فلزی و پلی اتیلن و ساخت یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و دو ایستگاه تقلیل فشار (TBS) و نصب ۵۰۰ علمک از دی ماه سال جاری آغاز شده است.
همچنین حفاری کانال های گاز جهت لوله گذاری نیازمند اخذ مجوز از شهرداری می باشد که شهرداری این موضوع را منوط به انتخاب و معرفی پیمانکار مرمت نموده که فرایند انتخاب پیمانکار مرمت توسط این شرکت در حال اقدام می باشد.
ضمنا طراحی پروژه گازرسانی به فاز سوم بافق شامل ۹۵ کیلومتر شبکه، ساخت ۳ ایستگاه تقلیل فشار(TBS) و نصب ۲۵۰ علمک به اتمام رسیده و عملیات اجرایی این پروژه پس از تامین اعتبارات لازم و به پایان رسیدن فاز دوم، آغاز خواهد شد.

اجرکم عندالله
علیرضا پیله ور
مدیرعامل


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناهید جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس اینجور که معلومه طولی نمیکشه تا ما هم گازدار بشیم.
فکر نکنم از سال 1400 بیشتر بشه
خداحافظ کپسول … دلم برات تنگ میشه

ساکن بافق شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

میخوام یه مشتی بزنم تو دهن این مدیرعامل شرکت گاز.به خاطر اینکه تا مسئولین بافقی صداشون در میاد سریع جوابیه میفرسته.آقای پیله ور آیندگان ما به ریش ما می خندند که ما چطور نتوانستیم بیش از 10 سال 100کیلومتر گازکشی کنیم و از این نعمت بهره مند گردیم لطفا به جای جوابیه در کار خود تسریع کنید من که هر وقت از نبود کپسول گاز یا تو صفبودن نفت خسته میشم هرچه میتونم نثار ارواح مسئولین بی تفاوت و سنگ انداز در مسیر پروژه گاز بافق میکنم بافق فردا حتما نظرمو نمایش بده

مهدی شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۹:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جوابیه نامفهومه

یعنی الان گاز به ذوب و روی هم نرسیده؟
یعنی با حساب سر انگشتی 63 کیلومتر ازقبل از 90 تا الان.
دو تا 95 میشه :190 یعنی سه تا 63
یعنی حداقل 6 سال دیگه گاز در بافق سوخته خواهد شد.

.

    ugde شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۵:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    .. بیسواد. نوشته لوله کشی داخل شهر.

اصغر شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا مهدی فکر نکنم خودت هم فهمیدی چه نوشتی .

بافقی فقط مظلوم شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پی…دشمن مردم بافق است و این ها همش وعده سر خرمن است خوش بینانه 5 سال دیگر

بافقی یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا بیاید بی خیال بشیم اصلا.

محمد یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بند اخر جاب است
“ضمنا طراحی پروژه گازرسانی به فاز سوم بافق شامل ۹۵ کیلومتر شبکه، ساخت ۳ ایستگاه تقلیل فشار(TBS) و نصب ۲۵۰ علمک به اتمام رسیده و عملیات اجرایی این پروژه پس از تامین اعتبارات لازم و به پایان رسیدن فاز دوم، آغاز خواهد شد”
یعنی باید حالا حالا ها صبر کنیم

پور رضا یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نمیدانم چقد صحت داره یکی از مسئولین تو یه جلسه در استان مطرح کرد که قبل از اینکه گاز وارد شهر بشه باید آموزش استفاده از آن را به مردم بدن تامشکلات بعدی نداشته باشیم حال به گفته ایشان برا شهری مثل شهر بافق از پنج سال قبلش این آموزش شروع میشه پس قابل توجه مسئولین شهر که در این رابطه هم تدبیری بیندیشن اگه تاکنون فکری بر نداشتن

عشقی دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا حالا گازم بیاد.معدنیا میتونن امتیازشو بخرن.بدبخت این راه آهنیها با این حقوق که نمیتونن این چیزا بخرن.آقای فرماندار شما میدونید با این کاری که تو این کارخونجات میکنن حداقل حقوق را تو جهان میگیرن به داد ما برسید به داد ما برسید به داد ما برسید به داد ما برسید