رئیس شورای اسلامی شهربافق عنوان کرد:تاکید شورای شهر بر ضرورت کار کارشناسی

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱ بهمن ۱۳۹۲

رئیس شورای اسلامی شهربافق عنوان کرد:تاکید شورای شهر بر ضرورت کار کارشناسی

DSC00330 [800x600]

محمدحسن تشکری، در نشست پرسش و پاسخ مردمی در مسجدجامع بافق،  ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) و تقدیر از حضور شرکت همشهریان در این نشست، اظهار کرد: شورا و شهردار های قبلی با وجود بود و نبود بودجه زحمت ها و تلاش هایی داشته اند.

رئیس شورای اسلامی شهربافق، ادامه داد: اولویت شورای فعلی تکمیل و ساماندهی طرح های نیمه تمامی چون بلوار وحشی بافقی، بلوار آیت الله میرغنی زاده، امام جعفرصادق، کشاورز، مسجد جامع و مهدیه، برای خارج نمودن چهره شهر از وضعیت نامناسب فعلی مدنظر است.

وی با اشاره به تاکید شورای شهر بر ضرورت کار کارشناسی، افزود: این اطمینان را داشته باشید شورا با نگاه یکسانی به تمام شهر داشته و سوای سلایق پس از بحث و تبادل نظر با 7 رای مصوبات را تصویب می نماید.

تشکری بیان کرد: سعی داریم تا حد امکان تعریض جاده ها را نداشته باشیم و در زمینه احداث معابر جدید بر اساس طرح تفصیلی اقدام کنیم.

وی به ایجاد پارکینگ های جدید برای رفع مشکل پارک خودروها در برخی خیابان های شهر نیز اشاره کرد و افزود: افزایش سرانه فضای سبز تا 2 برابر میزان کنونی یکی از دیگر برنامه های مدنظر شورای شهر که با تکمیل و اتمام پروژه های پارک بانوان، کوهستان پارک و فضاهای سبزمحله ای این مقدار افزایش می یابد.

وی با اشاره الگوسازی پیاده روهای خیابان های جدید احداث شده، گفت: نخستین مصوبه شورای شهربافق یکسان سازی عرض خیابان های مهدیه و مسجدجامع بر مبنای عرض 35 متر است.

وی خاطرنشان کرد: پراکندگی بانک ها و موسسات خدماتی در کلیه خیابان های سطح شهر از نکات مدنظر است.

رئیس شورای اسلامی شهربافق، عنوان کرد: در معابر و کوچه های قدیمی برخی گلوگاه و معظلات شناسایی شده تا مشکل برای تردد رفع گردد.

وی درباره پیگیریهای طرح معابر و جاده های برون شهری به رایزنی های انجام شده در خصوص جاده بافق_یزد اشاره کرد و افزود: اتصال جاده بافق_بهاباد بصورت 2 بانده تا نایبندان و همچنین کرمان_بافق و احداث جاده بافق_خرانق که زمینه اتصال استان های جنوبی و خارج شدن این شهرستان از بن بست می گردد.

وی به پیگیری و نشست های متعدد انجام شده درباره پروژه گاز رسانی به شهرستان و مشکل اشتغال نیز اشاره داشت.

محمدحسن تشکری، با اشاره به برنامه شورای شهربافق برای سرمایه گذاری بخشی از درآمدهای فعلی توسط شهرداری اشاره کرد و افزود: با سرمایه گذاری و ایجاد درآمد پایدار از دغدغه های احتمالی مالی آینده شهرداری کاسته می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حق گو سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.آقاي تشكري آسفالت خيابان مهديه روطبق كدوم كارشناسي ريخته شده.كاراي ديگه هم همينطوركارشناسي كنيد.

بافقی چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری فقط جوری کار کنید کنید که انگار همیشه بین مردم هستید.اسفالت خیابان مهدیه فکر کنم هنوز دوره تان تمام نشده ضایع تان کند.

کاشناس عمران چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای تشکری ضمن تقدیر وتشکر از فعالیتهای اعضاء شورای شهر بایستی خدمتتان عرض کنم بیمانکاری که هم اکنون در حال نصب سنگ جدول در بلوار ورودی شهر روبروی دانشگاه می باشد واز تهران هم آمده متاسفانه زیر سنگ جدول را شفته ریزی نکرده وروی خاک رس مشغول به کار می باشد بهتر است که آقای شهردار محترم ونیروهای ناظر شهرداری دقت بیشتری بکنند

شوخ طبع چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینجور که از بیانات آقای تشکری پیداست ایشان و دور و وریهاشون خودشون را از الآن آماده کردن برای دوره بعدی شورای شهر.

خوش غیرت چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایون شورای شهر
ما به شما رای دادیم و در قبال رای ما ، مسئولین.
شما که قبل از انتخابات همتون کارشناس به تمام معنا بودین و شیش تا را هشت تا میکردین. حالا چی شد؟
چرا بعضیهاتون خودتون را گم کردین و یادتون رفته که برای رای جمع کردن به چه درهایی زدید؟
لطفا اگه از بعضی از کارها سر در نمیارین مشاوره بگیرین و کسر شانتون نباشه!
چرا کسی در مورد پارک کوهستان پشت بیمارستان توضیح نمیده؟

علی یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۶:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از ما و بچه هامون که گذشت ولی خواهشا جاده ی بافق_ نوق و بافق _خرانق رو زودتر تکمیل کنیدتا حداقل نوه هامون بتونن ازش استفاده کننتا شاهراه جنوب به شمال از بافق تکمیل بشه