علی دهقان بهابادی به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش یزد منصوب شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آئین تکریم و معارفه معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور مدیر کل و جمعی از پیشکسوتان این حوزه ، فرهنگیان ، کارشناسان اداری و پرسنل آموزش و پرورش استان در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد .

image_gallery

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم با تبریک کسوت بازنشستگی ” حسین حداد محمدآبادی ” از زحمات ایشان در دوران 32 ساله خدمت به نظام تعلیم و تربیت در حوزه های مختلف اداری و آموزشی از جمله معاونت های آموزش عمومی ، فرهنگی و پرورشی و توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل قدردانی کرد و آزاده سرافراز ” علی دهقان بهابادی ” را به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل معرفی نمود .

” احمد شیرزاد ” با تجلیل از سوابق ارزشی و ایثارگری معاون جدید این حوزه اظهار امیدواری کرد ایشان بتواند با بهره مندی از سوابق و تجربیات ارزشمند خویش برای تأمین منابع لازم ، تلاش کند و  زمینه ایجاد نشاط و پویائی را در تمامی فعالیت های آموزشی و پرورشی و رفاهی فراهم نماید .

شیرزاد ، با یادآوری این نکته که کمتر از یک درصد از اعتبارات آموزش و پرورش به بخش سایر فصول اختصاص دارد افزود : با توجه به شرایط اقتصادی و تنگناهای مالی ،  99 درصد اعتبارات آموزش و پرورش در جهت تأمین و پرداخت های پرسنلی هزینه می شود .

وی ضرورت پرداخت مطالبات معلمان ، به ویژه بازنشستگان محترم را یادآور شد و بر ضرورت پیگیری اعتبارات کیفیت بخشی ، نگاه مدرسه محور و توجه به سرانه مدارس شبانه روزی تأکید کرد .

ایشان همراهی ، همدلی و وفاق بین مجموعه را عامل مؤثر در هم افزائی تلاش های دست اندرکاران تعلیم و تربیت دانست و اظهار امیدواری کرد با روحیه تعامل و تفاهم ارزنده ای كه آقای علی دهقان بهابادی با مجموعه استان و کشور دارد ، بتواند در تقویت و رشد این هم افزائی ، تلاش نماید .

گفتنی است علی دهقان بهابادی جانباز 45 درصد و فرهنگی  ایثارگر و  ارزشی است که 92 ماه از عمر شریف خود را در زندان های بعثی عراق گذراند .

وی ریاست آموزش و پرورش بهاباد ، رئیس امور ایثارگران اداره کل ، مشاور امور ایثارگران مدیر کل آموزش و پرورش ، رئیس اداره حراست ، ‌رئیس اداره بودجه و تشکیلات آموزش و پرورش استان را در سوابق کاری خود دارد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
سیدامین رضوی شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج علی رو از دیرباز می شناسم… با همون لهجه بهابادی شیرین و صراحت گفتار و راه انداختن کار مردم. یادم می آد دکتر پاکنژاد سر سفره، کلی از خاطرات اسارتش رو با حاج علی برامون تعریف کرد. برای این عزیز آروزی موفقیت می کنم.

محمد امین دهقان بهابادی چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من پسر حاج علی هستم من واقعا به داشتن این پدری افتخار میکنم.دقیق که حساب میکنم پدرم ۲۸۵۲روز عمر گران بهای خودش را در زندان های عراق سپری کرد در اوج جوانی بود به امید اینکه جانبازان و ازادگان کشورمان بی نیاز و تهی دست نباشند از اقای سید امین رضوی هم بسیار تشکر میکنم

بهار جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من یکی از فرهنگیان شاغل هستم .به نوبه خودم اززحمات جانباز وآزاده سرافرازجناب آقای حاج علی دهقان تشکر وقدر دانی میکنم .انصافاایشان از افتخارات استان وکشورعزیزمان هستند.امیدوارم سالیان سال از وجود پرخیر وبرکت ایشان استفاده ببریم.واز خداوند منان آرزوی سلامتی وطول عمر باعزت برای ایشان آرزومندم.