درخواست ایجاد 2 مرکز جدید اورژانس 115جاده ای برای بافق

دسته: علمی - پزشکی
یک دیدگاه
شنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۲

رئیس شبکه بهداشت بافق خبرداد:

درخواست ایجاد 2 مرکز جدید اورژانس 115جاده ای برای بافق

مسعود دانشی،  با اشاره به درخواست شورای اسلامی و دهیاری روستای بساب برای استقرار مرکز اورژانس 115 در این روستا، اظهارکرد:  پیگیری و مکاتباتی با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان یزد در این خصوص انجام شده است.

IMG_10007040

رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق، ادامه داد: بر اساس بررسی و نیاز سنجی ها 2 مرکز اورژانس 115 جاده ای برای استقرار در جاده بافق_سیریز و روستای بساب در منطقه سبز دشت درمسیر بافق_کوهبنان درخواست گردیده است و امیدواریم در بازبینی ها این مجوز داده شود.

وی خاطرنشان کرد: روند کسب مجوز ایجاد اورژانس های کشور هر چند سال یکبار بازبینی و با توجه به نیازها و شرایط اینکار انجام می شود

دانشی، درباره مسایل و مشکلات استقرار پایگاه در این جاده ها، عنوان کرد: خوشبختانه دهیاری روستای بساب درباره اختصاص فضای مورد نیاز این مرکز قول همکاری داد و از این بابت دغدغه چندانی نداریم و فقط منتظر کسب مجوز از سوی مسئولین اورژانس کشور برای این موضوع هستیم.

مسعود دانشی، درباره تامین پزشک مرکز درمانی روستای بساب در منطقه سبزدشت، خاطرنشان کرد: پس از اتمام دوره طرح یکی از پزشکان طرحی وقفه کوتاهی ایجاد گردید ولی با پیگیری های انجام شده پزشک جدید در این مرکز استقرار یافت.

وی افزود: البته با وجود مشکلات و ممنوعیت های استخدامی که اکنون وجود دارد بدنبال کسب مجوز جذب یک پزشک ثابت برای استقرار حداقل 5 سال در این منطقه هستیم و حتی در سفر هیئت رئیسه دانشگاه نیز یکی از درخواست  های ارایه شده بود.

مسیر جاده بافق_کوهبنان و بافق_سیریز از مسیرهای ارتباطی بین استان های کرمان_یزد است که بعضا حوادث جاده ای در آن رخ می دهد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ع.الف.حسین اباد شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۳:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست مریزاد.موفق باشید.