تقدیر و تبریک

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
دوشنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۲

364223
ضمن قدردانی ویژه از خدمات شایسته و در خور تحسین برادر بسیجی آقای مهندس خواجه ای بازگشت آقای علی اصغر رنجبر فرهنگی فرهیخته و سخت کوش را به سنگر قدیمی خود تبریک گفته و برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون داریم .
ضیاالله ملک زاده /کانون بازنشستگان آموزش و پرورش بافق .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دبیر دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۳:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر همه
می دونید ، نمیشه از ایشون تشکر کرد چون . . .

فرهنگی دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید
خوشحالیم از هر دو جهت هم از رفتن آقای خواجه ای و هم از آمدن آقای رنجبر .
از کسانی باید تقدیر و تشکر کرد که مثمر ثمر بوده باشند……. شما مسئولین سایت بافق فردا صبح فردا تماسی با دبیرستان پسرانه استقلال بافق داشته باشید و از مدیر محترم دبیرستان سوال کنید چرا با اینکه 127 روز از آغاز مهر می گذرد و با توجه به داشتن شرایط و درخواست مکرر هنوز معاون اجرایی ندارید !!!!!!!!

محمود چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایی که به نام فرهنگی همه کاری می کنی غیر ازکارفرهنگی ،همه فرهنگیان شمارا خوب می شناسند واز بیماری و مشکلات شما اآگاهند.

علی چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وجدان یگانه محکمه ای است که احتیاج به قاضی ندارد،تلاش های انجام شده را نمی توان نادیده گرفت ،ضمنا تا اونجایی که من خبر دارم در دوسال گذشته بعلت بیماری فرزند آقای حیدری مساعدت آقای خواجه ای کم نبوده است.قاطبه فرهنگیان قدردان زحمات آقای خواجه ای هستندوآرزوی موفقیت برای آقای رنجبر دارند.

بازنشسته چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایکاش زمانی که ما سرکاربودیم اقای خواجه ای رییس اموزش وپرورش بود ،مدرسه ای که ما خدمت می کردیم که خیلی عالی شده،شوفاژ،نقاشی ،موزاییک وسرامیک شده حالا باید پدر مادرها برای درس خواندن بچه ها کمک کنند.

رضا چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۶:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از آقای ملک زاده که از طرف بازنشستگان پیام دادند من هم از زحمات آقای خواجه ای بخصوص درتشکیل کانون بازنشستگان تشکر وبه آقای رنجبر هم تبریک می گویم.