آمار و میزان آرای دو كاندیدای دور دوم مجلس نهم حوزه مهریز اعلام شد

دسته: سیاسی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز ، آمار و میزان دقیق آرای دو كاندیدای حوزه انتخابیه مهریز در دوم دوم مجلس نهم در سطح پنج شهرستان تحت پوشش را اعلام كرد .

‘ مهدی كیانی مقدم ‘ افزود: در دور دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه مهریز در مجموع 88 هزار و 294 رای در قالب 182 شعبه ثبت نام به صندوق ها ریخته شد .

وی اضافه كرد: از این میزان حجت الاسلام ‘ دخیل عباس زارع زاده مهریزی ‘ 44 هزار و 271 رای را به خود اختصاص داد.

این مسئول تصریح كرد: دیگر كاندیدای دور دوم این حوزه انتخابیه ‘ كاظم فرهمند ‘ هم 43 هزار و 348 رای را كسب نمود .

كیانی مقدم در مورد تفكیك آرای هر شهرستان این حوزه انتخابیه هم توضیح داد: در شهرستان مهریز از مجموع 28 هزار و 691 رای ماخوذه ، حجت الاسلام زارع زاده موفق به كسب 27 هزار و 337 رای و ‘ كاظم فرهمند ‘ هم یك هزار و 250 رای را بدست آورد .

این مسئول خاطر نشان كرد: در شهرستان ابركوه از مجموع 23 هزار و 707 رای ماخوذه ‘ كاظم فرهمند ‘ 22 هزار و 895 رای و زارع زاده هم 685 رای را كسب نمود .

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز اظهار داشت: در شهرستان بافق از مجموع 13 هزار و 881 رای ، ‘ كاظم فرهمند ‘ هفت هزار و 476 رای و ‘ زارع زاده ‘ هم ‘ شش هزار و 150 رای را كسب كرد .

وی گفت: در شهرستان بهاباد از مجموع شش هزار و 296 رای ، زارع زاده سه هزار و 716 و فرهمند هم دو هزار و 497 رای را بدست آورد .

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز افزود: در شهرستان خاتم از مجموع 15 هزار و

719 رای ماخوذه ، كاظم فرهمند با 9 هزار و 230 رای و زارعزاده هم شش هزار و 383 رای را كسب كردند .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من سوای اینکه چه کسی در انتخابات رای آورده ،پیروز واقعی این انتخابات مردم هستند که باحضور پر رنگ خود برگ زرین دیگری بر جای گذاشتن .آقای زارعزاده خواهشمندم بحث دو حوزه شدن این شهرستانها را دنبال کنید تا عدالت در مورد همه شهرستانها رعایت شود .

    آسمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۶:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    فکر نکنم جناب اقای زارعزاده تا دو سه سال وقتی برای این کارها داشته باشند اگه بخوان وقت برای مردم بذارن پس اسپانسورهای مالی و معنویشون چی می شن