دکتر طالبی مسؤل پی گیری و نظارت بر اجرای مطلوب سیاستهای دولت در امر حفظ و حراست از حقوق مردم و بیت المال شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

استاندار يزد طي حكمي ” محمدعلي طالبي” را به عنوان مسئول پيگيري و نظارت بر اجراي مطلوب سياست هاي دولت در امر حفظ و حراست از حقوق مردم و بيت المال، مبارزه با تباني و رفع زمينه هاي سو استفاده و كسب درآمدهاي غيرقانوني معرفي كرد.

IMG_1605

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، ” سيدمحمد ميرمحمدي” در بخشي از اين حكم آورده است : پيرو دستور رياست محترم جمهوري و بخشنامه معاون اول محترم رييس جمهور مبني بر اهميت حفظ و حراست از حقوق مردم و بيت المال و مبارزه با هرگونه تباني و استفاده از امتيازات خاص و رفع زمينه هاي سو استفاده و كسب در آمدهاي غيرقانوني، به موجب اين ابلاغ مسئوليت پيگيري و نظارت بر اجراي مطلوب سياست هاي دولت در اين بخش به ويژه موارد تاكيدي در مستندات فوق الذكر به جنابعالي محول مي گردد.
استاندار يزد ابراز اميدواري نموده است تا با هماهنگي كليه ادارات و سازمانها به ويژه دستگاههاي بازرسي و نظارتي، موارد ذكر شده به طور مستمر مورد پيگيري واقع و پس از بررسي هاي لازم، نتايج به مبادي ذيربط منعكس گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عرض تبریک داریم خدمت جناب آقای دکتر طالبی لطفا جلوی رانت خواریها وتبانی های …. را بگیرید که تبعیض وباندبازی ومحله گرایی در حد اعلاست.