سرمربی سنگ آهن بافق: دیدار با مس کرمان محک خوبی بود

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

سرمربی سنگ آهن بافق: دیدار با مس کرمان محک خوبی بود

IMG1000_4880

مهدی رهبری، در گفت و گو با “بافق فردا”  با اشاره به بازی خوب  تیم مس کرمان، اظهارکرد: در این دیدار بدنبال اهدافی از جمله محک زدن سیستم 3-2-1 بودیم که خیلی خوب جواب داد.

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق، ادامه داد: برای جلوگیری از شدیدتر شدن مصدومیت جزئی کاظمی و امیرحسین پسندی پور به این 2 بازیکن استراحت دادم.

وی با اشاره به عضویت مصطفی شیرازی در اردوی دوم تیم ملی نوجوانان، افزود: در این مسابقه سنگین و همچنین بازی با صبای قم برای کسب تجربه بیشتر و ایجاد روحیه از مصطفی شیرازی بازیکن آینده دار این باشگاه نیز استفاده شد.

وی افزود: محک خوبی بود و یک مقدار هنوز ضعف های آشکار قبلی که داریم باز هم مشکل ساز شد و مس از این ضعف  بهره خوبی برد.

رهبری، با فشرده خواندن این دیدار، خاطرنشان کرد: قصد داشتیم 2 دیدار با مس کرمان داشته باشیم که متاسفانه بدلیل بارندگی برف و وضعیت جاده ها و برخی دیگر مسایل به یک بازی اکتفا کردیم.

سرمربی سنگ آهن بافق درباره 2 بازی تدارکاتی این تیم در وقفه نیم فصل، عنوان کرد: قبل از این عمده تیم ها درحال تمرین نبودند و البته بازی با هرتیمی نیز برای ما مناسب نبود، بعضی تیم ها در سطح پائینی بوده و محک جدی برای تیم ما نبودند و با برخی تیم ها نیز در هفته های نخست دیدار داشتیم.

تیم هندبال سنگ آهن بافق شامگاه چهارشنبه در یک دیدار تدارکاتی دوستانه در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر این شهرستان در دیداری نزدیک مقابل تیم هندبال مس کرمان مغلوب میهمان خود شد.

سنگ آهن بافق 25 بهمن ماه در نخستین دیدار در نیم فصل دوم لیگ برتر هندبال آقایان کشور به مصاف تیم نیک اندیش شهرداری اصفهان می رود.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها: