گلایه

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

با سلام
نمیدونم این گلایه من و تو سایتتون میزارین یا نه اما گفتن بعضی حرفها از نگفتنش بهتره
بنده یه کارگرم توی شرکت سنگ آهن
دیروز یه پیامی اومد روی گوشیم که وقتی خوندم خیلی دلم گرفت
متنش این بود فردا بعلت سردی هوا کلیه نیروهای جنرال شیفت تعطیل می باشند.می خواستم ببینم آیا ما که بصورت شیفتی کار می کنیم و از خیلی از اشخاصیکه امروز سرکار نرفتند بیشتر در معرض هوای سرد قرار داریم نیروی شرکت سنگ آهن نیستیم!!! آقایانی که چنین تصمیماتی میگیرند دلیل این تصمیمشان چیست؟ اگر سردی هوا توی اتاقهای گرم آنها نفوذ میکند که نمی توانند کار کنند آیا این سردی به من و امثال بنده که باید در محیط سرد معدن و در مسیر بادهای سرد کار کنیم نفوذ نمی کند میدانم که همیشه همینطور بوده در ماه رمضانم همینجوریست ما در گرما دهان روزه کار می کنیم نیروهای اداری که در کنار کولر هستند کمتر کار می کنند فقط به بهانه اینکه چند ساعتی اضافه کار بیشتر به ما می دهند دهانمان را می بندند واقعا چه فکر می کنند این مدیران بالا دستی. هرچند میدانم نوشتن برای این آقایان به مانند کوبیدن میخ در سنگ است اما بقول یه دوست که میگه بگیم و بد باشیم بهتر از این است که نگیم و… باشیم.
این چند کلمه را خدمت این دوستان یاد آور میشم که همیشه اینجور نمی ماند همیشه این پستها و مقامها نیست اما خوبیها و بدیها می ماند
ممنون و متشکر از شما


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
طاها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه حرف ها همیشه قانون این بوده بعدشم نه اینکه شیفتی ها خیلی کار میکنید بازهم بچه های استخراج اعتراض بکنن یه چیزی

بيكار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

غصه نخورهمشهري به قول شاعركه ميگه گهي پشت به زين وگهي زين به پشت. ميگذره روزگاردعا كنيم بدي بدترنشه

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۶:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزم اون موقعی که 200 ،300 هزار تومان حق شیفت میگیری و ماهی هم 8 یا 9 روز استراحت داری و 30 ساعت اضافه کارش را میگیری و در کنار خانوادت هستی و به تمام کارهات هم میرسی ،اومدی گلایه کنی که چرا من اینقدر استراحت دارم.
در ضمن شاید هنوز توجیه نشدی که کار شیفتی یعنی چی؟
ضمنا تعطیلی از استان اعلام شده است و شانس تو سر کار بودی و بعضی از همکارات استراحت بودن.در کل هوا ساعت 8 صبح خیلی خوب شد و شما تا صبحانه ات را خوردی و مشغول به کار شدی هوا خوب شده بود.
بعد همه این حرفها چرا بعضی از ما بافقی ها هر کار برامون بکنند اینقدر غر می زنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
در آخر یه پیشنهاد برات دارم اگه دوست داری اینجور تعطیلیها بهت بخوره یا ماه رمضان مانند ما از ثواب کمتری بهره مند بشی ،میتونی از تو شیفت بیای بیرون و جات را به عزیزانی بدهی که دارن برای شیفتی شدن سر و دست میشکنن.به هر حال موفق باشی قصد ناراحت کردن کسی را نداشتم.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

راست میگه

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۴:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با اجازه از دوستی که این گلایه را کرده بنده مجبورم نکاتی را خدمت این دوست عزیز یادآور بشم
اولا معلوم میشه حرف حق تلخه که دوستان عزیز به این بنده خدا حمله کردند وگرنه اینقدر درد نداشت واسشون.

دوما آقا طاهااحتمالا بدونید خط تولید شامل استخراج و کارخانه (خردایش و طرح) و همچنین بخش ارسال میشه که شیفتیه و قریب به اتفاق نیروهاش توی معرض هوای سردقرار دارن.

سوما خوش غیرت که فکر نکنم از غیرت چیزی بفهمی وگرنه ندونسته این حرفها رو نمیزدی توی یه مطلب دیگه جواب یکی دیگه مثل شما رو دادم.حق شیفت اون یه روز رو ما نخواستیم که اگر قرار بود کار نکنیم اضافه کار شیفتم مفتی به کسی نمیدن برو نگاه کن و بپرس بعد حرف بزن شما شش و نیم میای کارت میزنی شیفتیا یه ساعت زودتر میان سرکار پس کسی چیز مفتی نداده ما هشت روز استراحت داریم شما هم دست کمی ندارین برین بشمارین تعطیلات رسمی و غیر رسمی که به شماها میدن بعد حرف بزن.
شما نمیخواد شیفت و برا من و امثال من توجیه کنی شما شاید وقت صبحونه داشته باشین اما توی شیفت از این خبرا نیست باید توی یه فرصتی که پیش میاد حالا پنج ونیم باشه یا هرساعت دیکه صبحونه ات رو هول هولکی بخوری خواهش میکنم ساعت شروع بکار خودت رو به دیگران نسبت نده همه مثل شما نیستند و میدانند نون حلال و حروم یعنی چه.
فکر کنم شما ها بیشتر غر میزنین اگه بچه های خط تولید نبودن شماها میخواستین واسه کی آقائی کنین و پستای سرپرستی و از اینجور چیزا رو بگیرین.
پیشنهادتم بدرد هیچ چیز نمیخوره در هر حال اگه اون بنده خدا هم بیاد بشه صبح کار و شما بیای تو شیفت چیزی عوض نمیشه باز شما گله داری.
گله بنده خدا هم به شما نبود به مدیران و معاونینی بود که چنین تصمیماتی رو میگیرن
به هر حال شما هم موفق باشی و امیدوارم از این نوشته من ناراحت نشده باشی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوش غیرت راست میگه و واقعا دلیل منطقی آورد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا رحم کرد شماها کاره ای نیستین وگرنه میدادین همه بچه های شیفتی رو از دم تیغ بگذرونن یه خورده انصافم خوب چیزیه ماهم خبر داریم شماها چجوری کار می کنین

رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن خسته نباشید خدمت همکاران گرامی و زحمتکشم در شرکت سنگ آهن پیشنهاد میکنم مسائل درون سازمانی را درداخل شرکت حل و فصل نماییم و تاجایی که امکان دارد حرمت همدیگرراحفظ کنیم. بزرگواران همگیمان چه در اداره و چه درسایر قسمتها درکنار یکدیگر درراستای اهداف شرکت مشغول به کار هستیم. عده ایی بصورت جنرال شیفت کارمیکنیم و عده ایی دیگر به صورت شیفتی. به نظربنده هیچ یک برتری خاصی برگروه دیگر نداریم وهرکدام به فراخر کار از مزایا و معایبی درمحیط کار برخورداریم که اولا لازمه کار است و دوما اختیاری نیست.سخن کوتاه اینکه به گفته بزرگان دینمان گوش فراداده که میفرمایند:قبل از ابراز عقیده برای کسی یا گروهی ابتداعا خودرا جای آنها فرض کنید چنانچه آن مطلب رابرای خود میپسندید به دیگران اطلاق کنید که این از بدیهیات دینی و اخلاقی دین ماست. امیدوارم که خداوند منان به همه ما درک صحیح وبه موقع مسائل عنایت فرمایید
تابعد…رخصت

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .اداری ها اگر سر کار هم نروند زیاد مشکلی پیش نمی آید اما اگر سنگ تولید نشود دست کشور عقب می ماند ،پس بخاطر خدا کار کنید تا تولید بالا برود ،شما هم اگر روزی که پدر ومادرتان ومعلمانتان می گفتند درس بخوانید تا مهندس وتکنسین شوید درس خوانده بودید جایتان بهتر بود ،همه شما ها می دانید پیامبر دست کارگر را بوسید،شماها در حال جهاد برای سربلندی کشور هستید وخداوند به زندگیتان خیر وبرکت می دهد .لااقل به فرزندانتان بگویید درس بخوانند تا مهندس شوند .خودتان نیز ادامه تحصیل بدهید تا الگوی فرزندانتان باشید وحقوقتان بیشتر شود.