حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن، پشتوانه مذاکرات ژنو

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

 

داود پاک طینت که به نشست خبری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان دعوت شده بود درسخنانی، با تاکید برضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن،افزود: در مذاکراتی که انجام می شود، مسلما پشتوانه مردمی مد نظر طرف مقابل قرار میگیرد و حضور پر شور مردم در راهپیمایی سی وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میتواند فضایی را فراهم سازد تا تیم مذاکره کننده کشورمان حرفشان را محکم، قانونی و قاطعانه بزنند تا شاهد کاهش تحریمها وفشارهای وارده بر کشور باشیم.
وی اطلاع رسانی سریع پایگاههای خبری استان درخصوص تعطیلی مدارس وتغییر در زمان آغاز بکار ادارات، به دلیل بارش برف ویخبندان را ستود وگفت کمتر از ده دقیقه پس از اعلام استانداری شاهد اطلاع رسانی پایگاههای خبری دراین زمینه بودیم.
پاک طینت از روابط عمومی شرکت توزیع برق، به عنوان یکی از روابط عمومی های موفق استان نام برد و گفت:ایجاد فضای مناسب ورعایت استانداردهای لازم برای برگزاری نشست خبری توسط روابط عمومی مذکور، نشانگر نگاه علمی این نهاد به روابط عمومی ورسانه هاست.
مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد ادامه داد: اعتقاد دارم اگر در یک پروژه،  پای رسانه ای در میان نباشد انگار یک جاهایی از پروژه از نظر مخاطب انجام نشده است، باید به سمتی برویم که همه مدیران استان،روابط عمومی محور ورسانه محور باشند.
پاک طینت با بیان اینکه رسانه ها مرتب رصد می شوند گفت: بریده های جراید، پرینت سایتهای خبری ، خبرگزاریها وصداوسیما، بصورت روزانه توسط روابط عمومی استانداری تهیه و دراختیار استاندار یزدقرار می گیرد.
وی در پایان خطاب به اصحاب رسانه گفت: دیده و شنیده وخوانده می شوید ونظرات شما را به صورت شفاف ومستقیم به استاندار یزد منتقل می کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

توافق ژنو چه ربطی به راهپیمایی داره