توزیع نزدیک به 3500 سبد کالا در بافق

دسته: اقتصادی , عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق خبرداد:

 توزیع نزدیک به 3500 سبد کالا در بافق

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق: تا کنون نزدیک به 3500 سبد کالا توسط مراکز عرضه در بافق توزیع شده است.

IMG_2603-300x199

کاظم صادقیان، درباره روند توزیع سبد کالا در بافق، اظهار کرد: تا کنون نزدیک به 3500 مورد اقلام سبد کالا توسط مراکز عرضه کننده بین مردم توزیع گردیده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق، با اشاره به 9 مرکز توزیع سبد کالا در  شهرستان، ادامه داد: 7 مرکز توزیع شهری و 2 مرکز توزیع در روستاهای شهرستان نسبت به انجام این کار اقدام می نمایند.

وی با اشاره به کیفیت مناسب اقلام توزیعی، افزود: 10 کلیوگرم برنج، یک کیلو و 800 گرم تخم مرغ، 2 قوطی روغن، 2 بسته پنیر، از جمله اقلام توزیعی هستند.

صادقیان با اشاره به بازدید های بازرسان این اداره از محل های توزیع، عنوان کرد: شهروندان برای دریافت سبد کالا بایستی کارت عابر بانک متصل به حساب یارانه و کد ملی را به همراه داشته باشند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بافق، عنوان کرد: سرپرست های خانوار ها از طریق تلفن همراه و سامانه پیامکی بدین نحوه که ستاره 799 و مربع را وارد(کلیدسبززده) و سپس سامانه تقاضای کدملی نموده و وضعیت تخصیص سبد کالا یا عدم آن را مشخص می کند.

شرکت های تعاونی؛ دانشگاه آزاد، سنگ آهن، اتکا، فرهنگیان، معدن کوشک، رفاه، مصرف شبکه بهداشت بافق، و فروشگاه روستایی بساب، از جمله مراکز توزیع سبد کالا در شهرستان بافق هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شوخ طبع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۶:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزم ما کالاش را نمیخوایم بی زحمت سبدش را به ما بدین بگذاریم روی سرمون تا کلاه گشاد تری سرمتن نره!