جشن بزرگ انقلاب در بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

جشن بزرگ انقلاب از سوي شهرداري در محل هتل نيکان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بافق در اين جشن که با حضور امام جمعه،فرماندار،مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي ايران بافق اعضای شورای اسلامی شهر ،تني چند از مسئولان محلي و خانواده بزرگ شهرداري حضور داشتند ضمن گراميداشت ايام ا… دهه فجر و فرا رسيدن سالروز پيروزي انقلاب،برنامه هاي شاد و متنوعي با هنرمندي هنرمندان سرشناس کشورمان به ويژه چهره نام آشناي راديو و تلويزيون((منوچهر آذري)) به نمايش گذاشته شد.

DSC_0182

در اين جشن شادي آفرين که گل رسان از صدا و سيماي مرکز يزد به عنوان مجري از ابتدا تا انتهاي اين جشن حضور داشت با اجراي خوب خود،تنوع و نشاط برنامه را دوچندان کرده بود.

شهردار بافق در اين همايش در سخنان کوتاهي هدف از برگزاري اين برنامه را رفع خستگي از چهره کارکنان سخت کوش و ايجاد روحيه نشاط و شادابي در خانواده بزرگ شهرداري و گراميداشت ايام ا… دهه فجر عنوان کرد.

DSC_0187

عفتي خطاب به خانواده کارکنان شهرداري ،صبوري آنها را ستود و گفت:از مدتها پيش تاکنون هرکس به خاطر بازنشستگي از مجموعه ما خارج شده است جايگزيني نداشته و وظايف و ماموريت هاي او بر عهده بقيه افراد شاغل گذاشته شده و اين امر حجم کار همکاران را دو چندان کرده است.

وي با بيان اينکه کار در شهرداري تعطيل بردار نيست افزود: همکاران در تمام واحد ها مي کوشند تا جاي خالي افراد بازنشسته را پر کنند و نگذارند کوچکترين وقفه اي در خدمات رساني به شهروندان عزيز ايجاد شود.

شهردار بافق در يک اقدام زيبا و مورد پسند، مديران واحدهاي شهري را به جايگاه دعوت و به صورت چهر به چهره به حضار معرفي و از آنها قدرداني کرد.

عفتي در پايان از همکاري شوراي شهر با شهرداري براي پيشبرد برنامه ها و توسعه و آباداني بافق تقدير کرد.

DSC_0177

در پايان اين برنامه از فرزندان ممتاز کارکنان شهرداري در مقاطع مختلف تحصيلي ، بازنشستگان سال جاري و کارکناني که طي يکسال اخير سنت حسنه ازدواج را بجاي آورده بودند با لوح سپاس و اهداء جوايز تقدير شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوشابه حالشان

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هدیه به ممتازان شهرداری خوب است.اما نمیدانیم چرا اینها به آب و آتش میزنند هتل نیکان را معرفی کنند.

هوشيار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اينجوركه ميگفتن فقط تقديرازممتازين نبودتشكرازشوراوتقديم هدايابه خودشان هم بود.بالاخره…. خوبي بوده.

شهید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار محترم خسته نباشید امادل یکی از مدیرت شماکه بعد21 سال تلاش درشهرداری که تمام زحمات تاکسیرانی وتمام امور حمل ونقل همگانی راانجام داده وجایزه اورابه کس دیگری دادید ودرهمان جلسه دل همسروفرزندان اوشکسته شده ایا درست است بیشتر دراین اموردقت نمایید