کشف معدن مس در مهریز

دسته: استان , اقتصادی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲
معاون استاندار یزد خبر داد
کشف معدن مس در مهریز
خبرگزاری تسنیم: معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد از معدن مس در کنار معدن سرب و روی مهدی‌آباد مهریز خبر داد.
139211251908521742127933

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهریز، محمدرضا بابایی عصر امروز در گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان مهریز با تاکید بر جذب سرمایه‌گذار در شهرستان‌ها گفت: رکن اصلی توسعه شهرستان کمک به جذب سرمایه‌گذار است.

وی با بیان اینکه شهرستان مهریز و استان یزد برای حضور سرمایه‌گذاران زمینه‌های لازم را فراهم کرده، افزود: باید مسئولان دستگاه‌های اجرایی دست در دست هم دهند تا مقدمات حضور دو چندان سرمایه‌گذاران در مهریز فراهم شود.

معاون برنامه ریزی استاندار یزد با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت‌های مهریز برای توسعه و پیشرفت این شهرستان استفاده کرد افزود: مردم در کنار مسئولان باید در آبادانی و توسعه شهر خود سهیم باشند و تمام بار این مسئولیت را به دوش نماینده خود در مجلس نیاندازند.

بابایی خواستار فعال بودن شورای اسلامی شهرستان مهریز شد و تصریح کرد: در ایام تعطیلات به ویژه نوروز روزانه ۲۴ هزار خودرو از شهرستان مهریز عبور می‌کنند که باید با ارائه خدمات مناسب از این نقطه قوت برای پیشرفت اقتصاد شهرستان استفاده کرد.

وی راه‌اندازی جمعه بازار در روستاها و برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی را برای رونق اقتصاد روستاها مهم برشمرد.

معاون برنامه ریزی استاندار یزد از کشف معدن مس در کنار معدن سرب و روی مهدی‌آباد مهریز خبر داد و گفت: معدن سرب و روی مهدی‌آباد مهریز از پتانسیل‌های نهفته شهرستان مهریز هستند.

بابایی افزود: در سال‌های پیش مسئولان هیچ بهره‌ای از این معدن نبرده‌اند و باید در این زمینه مردم و مسئولان، تمام سعی خود را به کار گیرند.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی استانداری یزد و مدیرعامل‌های شرکت گاز و برق و آب منطقه‌ای استان یزد در این گردهمایی حضور داشتند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای جذب سرمایه گذاردربافق چه کرده اید آیازیرساخت هابرای جذب سرمایه گذارفراهم شده آیاگاز.بزرگراه آب برای صنعت و…که از مهم.ترین زیرساخت میباشد فراهم شده اگرپاسخ منفی است سرمایه گذا ربزای تفریح بیاید؟